Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .  Dostałem ostatnio wiadomosc od NC że mam wymienić dekoder Philips  na nowszy model.  Obecnie mam  multi room  z dwoma dekoderami na karte  tj Philips  i PVR  BOX  PACE .   Czy warto wymieniać  tego Philipsa  ? Podczas ostatniej umowy zastrzegłem sobie że nie wymienie dekoderów na te całkiem nowe .  I jeszcze jedno . Czy te dekodery działają ze spliterem ?  Jestem  w tym lewy wiec prosze o wyrozumiałość i podpowiedzi jak uzyskać ze splitera jeszcze jeden sygnał na nowy telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phila możesz jedynie wymienić ma Pejsa. Na dzień dzisiejszy Pejsy działają ze Spliterami. Chyba, że...
 

Na chwile obecna nie beda ruszać Cameleonow tym abo co maja Paca czy wifi boxy, ale po Nowym Roku maja tylko dac nowy soft do Pace, ktory bedzie obsługiwał Caymany.

Wiec w każdej chwili beda mogli wymienić wszystkim Cameleony na Caymany, ale jest tez prostszy sposób wyłącza 0100 z tych kart a 1813 obsłuży każdy dekoder z nc+ (oczywiście poza Nboxami bo tu Conax)
 

Czyli jak Pejs dostanie nowy soft, to Cameleon będzie w nim działał tylko na Nagrze. Więc splitery u posiadaczy Pejsów przestaną działać. Wszysyko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta Cayman jest cala szara lub jak kto woli siwa z napisem NC+. Karta Cameleon zapewne wiesz jak wygląda bo zapewne ją posiadasz.. Cameleon jest z systemem Nagravision z tunelem Seca dlatego Pece i Philipsy na niej działają. Karta Cayman to tylko Nagravision bez tunelu do Seca. Caidu kart nie pamiętam.

 

Dla posiadaczy sagemcomów mam info, że za 0 zł opłaty aktywacyjnej można wymienić sagemcomy na WifiBoxa+. Dojdzie tylko 2 zł miesięcznie za najem WifiBoxa+, jeśli ktoś sagemcoma miał za 0 zł miesięcznie.

Promocja nazywa się tak:

 

"Wymiana na Wifi Box+ 0zł 2zł dla Abonentów (Promocja)".

 

Dziś byłem wymienić zawieszającego się sagemcoma rodziców i w APS znajomy zaproponował wymianę na WifiBoxa+. Doszła tylko oplata za wynajem w wysokości 2zł miesięcznie.

Gdy znajomego zapytałem, czy każdy abonent może zrobić taką wymianę, to odpowiedział, że każdy może.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dostałem SMS-a, aby udać do punktu i wymienić dekoder Philips PVR na Pace PVR. Węszę gdzieś podstęp. :) Czy wiecie, o co kaman? Nie wiem, czy Pace chodzi z Clone+. Philips to szit wyjątkowy, ale jak mają mnie w bambuko zrobić to wolę go zostawić.

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem do pakietu Start+ dekoder Sagemcom dsi83, niestety dekoder ten zawiesza się. Są problemy z włączaniem, wyłączaniem... Generalnie dwa razy dziennie minimum trzeba wyciągać wtyczkę z gniazdka wtyczkę bo dekoder przestaje reagować. Pytanie brzmi czy mogę go wymienić jeżeli nie zapłaciłem jeszcze nawet pierwszego rachunku (Niedawno wzięta umowa)? Czy można zamienić ten sprzęt na coś od ADB? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz szansę go wymienić na Wifibox za 2zł/mies.

Zanieś do punktu z serwisem, może Ci wymienią na taki sam bez opłat.

Od jutra nie będzie już można wziąć nowej umowy na pakiet Start+ z dekoderem Sagemcom - najtańszą opcją będzie moduł z najmem za 1zł, ew. Wifibox 5zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie wymienić nawet na dekoder z dyskiem, ale pewnie nie zapłacisz 149zł za aktywację Turbobox'a przy swoim pakiecie.

Najrozsądniej wymienić Sagemcoma, albo dorzucić sobie to 2zł za Wifibox'a - o problematyczności obu dekoderów nie będę się wypowiadał, to już loteria czy Ci się popsuje szybko, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę poczekać (jeśli masz taką możliwość) do końca roku.

Powinien pojawić się nowy dekoder z możliwością jednoczesnego nagrywania trzech programów, z obsługą 4K i z dużym dyskiem.

To wstyd, że Cyfrowy Polsat ma w tej chwili najlepszy dekoder na rynku.

 

Jeśli chodzi o jakość obrazu - to Mediabox jest lepszy od Wifi premium. Niestety, i tak najlepsze dekodery są po N-ce - turboboxy.

 

Czy ta przepowiednia ma szansę się spełnić na początku tego roku? :D Macie jakieś informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam problem z dekoderem Sagemcom DSi83. Po ostatniej aktualizacji zaczely sie dziać dziwne rzeczy. Dekoder podczas zmiany kanalow zacina się i za nic nie chce ruszyc dalej. Dodam, ze podczas tej zmiany na ekranie wyswietla sie tylko numer i nazwa kanalu na ktory zmienilem, lecz nic pozatym. Dekoder do wymiany czy jakis restart pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...