Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie będą dostępne dla nowych klientów.Czy będzie jakiś inny ?Wątpię.Zresztą patrząc z perspektywy czasu każdy kolejny dekoder NC+ był gorszy od poprzedniego.Na Mediaboxie wieszano psy jeśli chodzi o jakość generowanego obrazu.Kolejne wifiboxy nie dość, że były brzydsze,wykastrowane z wyświetlacza alfanumerycznego również nie grzeszyły jakością generowanego obrazu.

W takim przypadku może lepiej byłoby kupić dekodery od Polsatu zamiast jakiś nowy plastik fantastic z Francji ? ;)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie nie będą dostępne dla nowych klientów.Czy będzie jakiś inny ?Wątpię.Zresztą patrząc z perspektywy czasu każdy kolejny dekoder NC+ był gorszy od poprzedniego.Na Mediaboxie wieszano psy jeśli chodzi o jakość generowanego obrazu.Kolejne wifiboxy nie dość, że były brzydsze,wykastrowane z wyświetlacza alfanumerycznego również nie grzeszyły jakością generowanego obrazu.

W takim przypadku może lepiej byłoby kupić dekodery od Polsatu zamiast jakiś nowy plastik fantastic z Francji ? ;)

Z jakiej Francji? Poczytaj gdzie są produkowane.   :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tych dekoderów już nie ma. Nie rozumiem też tego były dobre dekodery czyli mydelniczki to oni je blokują, a dają taki szajs. Nowy może przecież wybrać mydelniczkę, więc dziwne by było, gdyby stały abonent nie mógł wymienić.

Edytowane przez mateusz14422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem Pace PVR 500 w zastępstwie Philipsa PVR 250, bo podobno przestanie odbierać niektóre programy (jak to określają konsultanci "wymiana w związku ze zmianą systemu nadawania"). Co dziwne Philipsa mogłem sobie zostawić, co też na szczęście zrobiłem bo obraz na Pace jest zdecydowanie gorszej jakości. To taka informacja dla innych których zmuszą do wymiany aby zostawili sobie te Philipsy, przynajmniej do czasu końca ich żywotności w NC+.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, że Phile przestana działać w związku ze zmiana kodowania. Kodowanie dalej pozostanie to samo. Pejs będzie działał też w Nagrze i Ci co nie mają MR dostaną nowe karty do Pejsa. W niedługim czasie bedziesz korzystał z Pejsa, a Phila na śmieci. Oczywiście jeśli nie masz MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios
Z tych dwóch, który jest lepszy? Powyżej widzę same negatywne opinie na temat obu dekoderów. Wczoraj, co prawda, uzgodniłem nową umowę (jeszcze nie zaakceptowałem), ale może udałoby się jeszcze za jakąś dodatkową opłatą wymienić tego Boxa na coś innego z usługą nc+ go TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Z tych dwóch, który jest lepszy? Powyżej widzę same negatywne opinie na temat obu dekoderów. Wczoraj, co prawda, uzgodniłem nową umowę (jeszcze nie zaakceptowałem), ale może udałoby się jeszcze za jakąś dodatkową opłatą wymienić tego Boxa na coś innego z usługą nc+ go TV.

Ja mam Wifibox i DSI83 do wyboru jako multiroom i po dłuższym używaniu wifiboxa wróciłem z powrotem do Sagemcom DSI83. Wifibox się często zawieszał, częste problemy z EPG, wolniejszy przy przełączaniu kanałów i ogólnie w[beep]..... Jedyny plus to to że ma wifi a sagemcom już nie. 

Edytowane przez tester19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...