Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder mediabox jest nowszym dekoderem, wydaje mi się ze działa szybciej niż turbo, dodatkowo ma wejście na TV naziemną, no i wizualnie jest dużo ładniejszy ;)

 

 

Co do szybkości to zapewne mediabox, ale turbo prezentuje się moim zdaniem dużo lepiej. Godniej wygląda przy nowoczesnych ekranach chociaż już leciwy jest.

 

Zależy mi przede wszystkim na jakości obrazu. Posiadam LCD 55 cali i drobna różnica na pewno byłaby widoczna. Który z dekoderów prezentuje lepszy obraz? Turbobox czy Mediabox?

Edytowane przez robert6723
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Chcialbym zakupic abonament w nc+ (najtanszy pakiet start+).

Do wyboru z oferty nc+ mam dekodery:

 

ADB ITI-2851S (0zl aktywacja, 0zl dzierzawa)

SAGEMCOM - DSI8300 (0zl aktywacja, 0zl dzierzawa)

SAGEMCOM WIFIBOX (0zl aktywacja, 2zl miesiecznie dzierzawa).

 

 

Docelowo chcialbym podlaczac dysk twardy i nagrywac programy, nie zalezy mi na wifi.

Chcialbym, aby dekoder byl maksymalnie szybki, tak aby programy przelaczaly sie bez opoznien.

 

 

Dzieki za Wasze podpowiedzi.

 

 

Pozdrowienia,

jfd

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego dla niego działu forum. Połączono wątek z istniejącym już innym wątkiem o tej tematyce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, rozumiem, ze dekoder ktory wskazales to jest wlasnie dekoder WIFIBOX+ ?

 

Rozumiem, ze tamtych pozostalych 2 dekoderow w ogole nie brac pod uwage?

 

 

Dzieki

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu perypetiach z poprzednią mydelniczką działającą w usłudze multiroom premium otrzymałem nowy egzempalrz BOX+ 2851S. Niestety ponownie mam z nim dziwne problemy. Pojawia się komunikat, że jest nowe oprogramowanie. Gdy potwierdzam, że chcę je pobrać, przez chwilę coś tam się "miele" a następnie pojawia się komunikat, Na pierwszym ekranie: transfer aborted, retrieving download header - invalid download header  dnl4 a potem kolejny komunikat: finalizing download - download failed. Kilkukrotne próby nic nie zmieniły, czy ktoś może mi coś powiedzieć w tym temacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Przyjdzie kurierem Sagemcom 83, dekoder na stronie opisany jest jako Box+ a nie ADB, Box+ to jest ogólne określenie i zgodnie z regulaminem przyjedzie Sagemcom a rysunek rysunkiem.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...