Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa dekodery do MR -wifi Box oraz starszy Box+. Przy przedluzeniu umowy rezygnuje z jednego z nich. Ktory radzicie oddac?

KIedys uzywalem tego starszego, ale po dobraniu wifiboxa, zaczalem uzywa ten drugi a Box+ mial byc w dodatkowym pokoju- ale nigdy sie tego nie doczekal.

Mam nawet do niego tp-linka do polaczenia bezprzewodowego.

Ogladam czsami na VOD.

Prawde mowiac w wfi boxie jest irytujacy interface. Z tego co pamietam w tym starszym nie bylo to tak irytujace.

Ktory proponujecie oddac? Ten starszy czy wifi boxa?

Edytowane przez Barti
Ponieważ treść postu tyczy się bardziej dekoderów, niż usługi Multiroom w nc+, przenoszę post do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dekoderach nc+, które obsługują technologię unicable (czytałem, że część obsługuje), jest szansa na podłączenie przewodu antenowego tak, jak w Evoboksie, czyli bezpośrednio do wejścia SAT1, czy niezbędny jest rozgałęźnik i podłączenie dwóch przewodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 Chcę przejść do ncplus czy ktoś się orientuję czy dekoder mediabox+ będzie,działał po prawnie jeśli mam talerz 80 cm + KONWERTER
INVERTO TWIN BLACK PREMIUM antena ustawiana przez fachowca,na oko widać że jest 70% gdyż dekoder nie ma wskaźnika procentowego kiedyś miałem z dyskiem to mi się zacinały kanały czy tu taj może być to samo ile może kosztować ten dekoder aktywacja.

 

Pozdrawiam ksiaze351

Edytowane przez ksiaze351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, 80 w zupełności wystarczy, ludzie na 70 jadą i nie narzekają. Grunt to dobrze ustawić.

 

Przez kogo i gdzie jest zalecana ta 90? Chyba nie przez NC+ bo takowej w ofercie nie mieli i nie mają. A jak ktoś przez 10 minut przy nawałnicy nie potrafi wytrzymać bez TV to może sobie i 110 powiesić - tylko to też nie zawsze da radę :)

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę przejść do ncplus czy ktoś się orientuję czy dekoder mediabox+ będzie,działał po prawnie jeśli mam talerz 80 cm + KONWERTER

INVERTO TWIN BLACK PREMIUM antena ustawiana przez fachowca,na oko widać że jest 70% gdyż dekoder nie ma wskaźnika procentowego kiedyś miałem z dyskiem to mi się zacinały kanały czy tu taj może być to samo ile może kosztować ten dekoder aktywacja.

 

Pozdrawiam ksiaze351

Spokojnie wystarczy. Ja mam podobny zestaw.

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w temacie o mbox.

 

 

Bez przesady, 80 w zupełności wystarczy, ludzie na 70 jadą i nie narzekają. Grunt to dobrze ustawić.

 

Przez kogo i gdzie jest zalecana ta 90? Chyba nie przez NC+ bo takowej w ofercie nie mieli i nie mają. A jak ktoś przez 10 minut przy nawałnicy nie potrafi wytrzymać bez TV to może sobie i 110 powiesić - tylko to też nie zawsze da radę :)

To co nc zaleca to mnie koło .... lata. Czy wspominałem coś o nawałnicy? Ogarnij się z tym odpisywaniem..bo chyba nie zrozumiałeś co napisałem. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...