Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, maks27 napisał:
Ja zamawiałem w czwartek kurier we wtorek, poniedziałek wysłali. Im bliżej świąt pewnie będzie dłużej.
[mention=36324]_Artek_[/mention]  u mnie było tylko potwierdzenie zamówienia 2 jak i 3 o wysłaniu paczki z numerem śledzenia.

 


Ja zamówiłem we wtorek a dostałem w poniedziałek ale akurat miałem wyjątkowego pecha bo paczka w czwartek nie wyjechała z magazynu ups ale i tak się cieszę bo nie dość ze udało mi się rozwiązać umowę w cp 10 miesięcy przed końcem to jeszcze załapałem się na niezła promocje w PC+

 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sklep.pl.canalplus.com/landing-page/karta-100zl

 

KUP PLATFORMĘ CANAL+ PRZEZ INTERNET DO 29/12. ZYSKAJ PREZENT 100 ZŁ!

Złóż zamówienie na dowolny pakiet i otrzymaj kartę o wartości 100zł w prezencie od Platformy CANAL+!
To takie proste:

  1. Złóż zamówienie - Pamiętaj aby na stronie formularza osobowego podczas składania zamówienia wprowadzić kod "karta100" i kliknij "Aktywuj";
  2. Poczekaj na kuriera - Kartę pre-paid Openbenefit o wartości 100zł otrzymasz po 21 dniach od podpisania umowy;
  3. Kartą można płacić w terminalach płatniczych;
  4. Kup sobie coś ;).

 

Zrzut-ekranu-2019-12-13-o-15-11-36.png

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię. Może coś tam dorzucą. Sprawdź też w APS. 

Jest jeszcze promocja dla nowych abonentów z bankiem Credit Agricole. Możesz dostać dekoder 4k za free. Zwrot od banku co miesiąc  30zł/za opłacany abonament. 100 za otwarcie konta i 5 dych z kodem polecenia. Promo trwa do końca roku.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mxv1 napisał:

https://sklep.pl.canalplus.com/landing-page/karta-100zl

 

KUP PLATFORMĘ CANAL+ PRZEZ INTERNET DO 29/12. ZYSKAJ PREZENT 100 ZŁ!

Złóż zamówienie na dowolny pakiet i otrzymaj kartę o wartości 100zł w prezencie od Platformy CANAL+!
To takie proste:

  1. Złóż zamówienie - Pamiętaj aby na stronie formularza osobowego podczas składania zamówienia wprowadzić kod "karta100" i kliknij "Aktywuj";
  2. Poczekaj na kuriera - Kartę pre-paid Openbenefit o wartości 100zł otrzymasz po 21 dniach od podpisania umowy;
  3. Kartą można płacić w terminalach płatniczych;
  4. Kup sobie coś ;).

 

Zrzut-ekranu-2019-12-13-o-15-11-36.png

Tak ok tylko nie można aktywować bonu ,czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedziana umowa u konkurencji i kombinuje czy wziąć superpremium czy extra i dołożyć pakiety tylko nie wiem w jakich są one cenach dla abonenta. Myślę o C+ z 4k, HBO z go, eleven, mistrzowska piłka i multiromy. Za pomoc z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedziana umowa u konkurencji i kombinuje czy wziąć superpremium czy extra i dołożyć pakiety tylko nie wiem w jakich są one cenach dla abonenta. Myślę o C+ z 4k, HBO z go, eleven, mistrzowska piłka i multiromy. Za pomoc z góry dzięki.
W drogie pakiety typu Superpremium nie pchaj się. Lepiej wziąść teraz extra + z dekoderem 4k za 49.99, a później dobierać poszczególne opcje które nas interesują. Sprawdź na stronie. CANAL + za 25 HBO z GO za 20 Eleveny w opcji włącz/wyłącz za 7.95 Multiroom standardowo 10 za dekoder. To samo z Polsatem Sport 15 złotych bez zobowiązań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

https://sklep.pl.canalplus.com/?pm_source=pl_canalplus&pm_medium=menu&pm_content=link&pm_campaign=15042019&pm_term=telewizja

Do tego dobierasz C+ za 25 gdy już zostaniesz abonentem.

Aktywacja MR 49,99 i co miesiąc 10.

Wszystko masz na stronie. 

Czyli ponad 100zl będę musiał liczyć za abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Patryk 2233 napisał:

Ile kosztuje pakiet extra z canal z eleven i liga mistrzów z 1 multiroom ?

Pakiet Extra w obecnej promocji z dekoderem 4K.Następnie dobierasz c+ za 25 zł+Eleven 7.95 zobowiazanie na 12 miesięcy lub włącz -wyłącz+MP za 15 zł włącz-wyłącz+ 10zł MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ircios napisał:

No tak. Chyba, że skorzystasz z tego co wyżej napisałem i przez 18 miesięcy będziesz dostawał 3 dychy zwrotu od banku + bonus za otwarcie konta 150.

Ciekawe rzeczy piszesz.Jak przemnożysz 18 x 30 to ile wyjdzie ?Bo mnie wychodzi 540 a premii jest 360 :D

Przeczytaj dokładnie regulamin promocji i nie wprowadzaj w błąd.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...