Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, lukimann napisał:

? to w takim razie jaka telewizja jest dla plebsu??

Żadna. Jest PC+ dla burżuazji i CP dla osób które potrafią liczyć.

 

Skoro S2012 bierze pod uwagę pakiety online to pokaż mi ofertę TV która ma kanały podstawowe, HBO + Go, Kanały Polsat Sport i Polsat Sport Premium, Cinemax, Filmbox z Multiroom za 125zł (115 zł w Smart Dom) + dołączając pakiet Canal + w Player gdzie jest paczka C+, Ale kino, teletoon, kuchnia, minimini za średnio 33zł miesięcznie w promocji 99zł na 3 miesiące. Mamy tu abo miesięczne 158zł za de facto wszystko co jest w polskiej telewizji. 

 

W PC+ z MR płaci się za coś podobnego 150zł bez Cinemax (opcja 10zł), Polsatów Sport (jak chce się je mieć to Ipla i 20 zł/m)

 

Czyli za to samo w PC+ płaci się 180zł. Wystarczy umieć liczyć i oferta PC+ musi być odrzucona.

 

Nawet wyrzucając z liczenia C+ i biorąc Extra+ to cena abonamentu z MR to 59.99zł + opcje dodatkowe czyli 30 zł PSP, 20 zł HBO + Go, 7.95 zł Eleveny w zobowiązaniu + 10 zł Filmbox + 10 zł Cinemax + 20 zł Polsat Sport w Ipli. 158,94 zł. Tyle trzeba zapłacić w PC+ za to co w CP jest za 125zł. To tak jakby kupować identyczne auto i ono u jednego dealera kosztuje 100 tys a u drugiego 110 tys i brać te droższe bo sprzedawca miał lepiej obcięte paznokcie.

 

Ps. Nie piszecie o opcji wł/wył bo niektórych nie rajcuje pilnowanie minut wł i wył oraz stres czy operator doliczy opłatę uzupełniającą

 

PPS. Dodatkowo PC+ nie ma nic dla osób przechodzących, nie ma promocji darmowych miesięcy, a podejście do klienta jest tak jak wszędzie czyli płać lub wpr.

 

Edytowane przez Zaria2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zaria2

W PC+ PSP dostaje się za 20, opcja dla leniwych. Za 15 dla oszczędnych, a przy aneksowaniu za 0. Filmbox chodzi za 5. 

 

@Pedersen1991

Zapomniałem dodać, że do modułu nie zabardzo chcą dawać C+ 4k

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ircios napisał:

@Zaria2

W PC+ PSP dostaje się za 20, opcja dla leniwych. Za 15 dla oszczędnych, a przy aneksowaniu za 0. Filmbox chodzi za 5. 

 

@Pedersen1991

Zapomniałem dodać, że do modułu nie zabardzo chcą dawać C+ 4k

Dzięki, to już de facto spłaszcza cenę. Jednak dalej jest to powiem problem PC+ i chodzi mi tu o ceny opcji dotykowych. Każdy pisze tu o innych cenach ? 

I taki nowy nie wie ile kosztują te opcje bo strona sobie, staż sobie, użytkownicy sobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mu to tłumaczysz?Niech  bierze konkurencje i Payera w nędznej jakości i to w promocji której za miesiac lub dwa może nie być.I niech dalej wyglada np Eleven 4  na liście operatora który jest właścicielem tego kanału.Nie wspomne o C+4K czy ewentualnym Euro w 4K od TVP.Ale jak to napisał PC+ na starcie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o tym piszę. Eleven 4 i kilka w roku transmisji w 4K do których trzeba mieć porządny TV obsługujący tą rozdzielczość. Dla niektórych jest to warte +/- 600 zł w skali umowy, a dla niektórych nie. Według mnie warte to nie jest tych pieniędzy i takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka transmisji w roku 4K?Trzeba przyznać że lubisz się ośmieszać.Jak i polecać oferty w nędznej jakości Playery czy Iple.Już nie wspominajac że większość może dobrać w opcji włącz -wyłącz czym zmniejszy opłaty.A przy przedłużeniu też obniżyć ceny.Taki pakiet Extra+C+ (nie liczę gratisów w nim zawartych bo raz są raz ich nie ma w zależnosci od promocji)kosztuje 99zł a ja mam za ok 55 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moim pytaniem o ofertę rozpętałem piekło ? Do tej pory miałem CP Premium Max i było ok, dobrałem sobie Ekstraklasę w opcji i było jeszcze lepiej, jednak uciążliwy MR z przekładaniem kart, gorszej jakości sygnał i sprzęt mnie jako byłego długoletniego abonenta Cyfry i NC+ raziły. Doszło do tego rozwiązanie umowy przez operatora o miesiac wcześniej niż w wypowiedzeniu i zapewnieniach mnie o terminie rozwiązania mailowo i telefonicznie. Więc @Zaria2 wiem jakie plusy ma CP ale z oszustami nie rozmawiam i nie chce mieć z tą platformą nic wspólnego. 

 

Dochodząc do sedna. Wybiorę Extra+ 4k z C+ w opcji, resztę opcji do żonglowania zależnie od potrzeb, czyli PSP w okresie fazy pucharowej, Eleven też mi nie potrzebny cały rok, HBO tylko aby łyknąć jakieś dobre seriale. Myślę, że będzie to oferta jak najlepsza i najbardziej opłacalna dla mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 17:00, Zaria2 napisał:

PC+ to telewizja dla burżuazji, z czysto ekonomicznego punktu widzenia wszystko będzie lepsze, a i oferta programowa średnia. 

 

Uśredniając 60zł abo + 25Cplus + 20HBO + 12Eleven = 114zł 

Dodatkowo 30zł za PSP i są miesiące gdzie 144zł za abo

 

W kablu widzę, że jest abo z tym co chcesz za 90zł + paczki Eleven, C+ i HBO w aplikacjach na Android TV zawsze wyjdą taniej bo można wychaczyć promocje. Masz dodatkowo tutaj kanały Polsat Sport. Gorzej z PSP bo to wtedy ipla i 40zł 

 

 

Równie dobrze mogę napisać, że CP, to telewizja dla plebsu, bo próżno u nich szukać Ale Kino+ z ambitnymi filmami z całego świta, których nie zobaczę nigdzie indzie, ponieważ stacje emitują przeważanie amerykańską familijną sieczkę itp. Podobnie z Planete+, który chyba jako jeden z ostatnich kanałów popularnonaukowych nie poszedł w sieczkę w stylu paradokumentów. Poza tym Premier League.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

 

@Pedersen1991

Zapomniałem dodać, że do modułu nie zabardzo chcą dawać C+ 4k

 

5 minut temu, Sierak2012 napisał:

Panowie ostatnie pytanie. Zamawiając Extra 4k z 49.99 nie ma w opcjach dodatkowych C+? Po podpisaniu umowy taka opcja będzie w ICA lub infolinii? Nie chcę się w[beep]yć?

 

Cześć,

Czyli jeśli zakupię zestaw startowy za ok. 199zł, czyli Telewizję na Kartę z modułem CAM CI+, z Canal+ 4K (na jeden miesiąc za free) - to nie będę mógł na taki zestaw podpisać umowy na ofertę C+ z kanałem C+ 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

Jak będziesz cierpliwy to raczej podpiszesz.O ile umowę podpisać to nie jest wielki problem to dostać C+4K już bywa że tak.Ale kto nie ryzukuje ten nie ogląda C+4K na module. 

Ja nie chcę, aby oferta była uzależniona od mojej cierpliwości albo ryzyka. Operator wypuścił na rynek moduł z testową/darmową ofertą C+ 4K na jeden miesiąc i nie powinno być problemu, aby taką ofertę programową z takim sprzętem dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...