Jump to content

Zaria2

Users
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Zaria2

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raczej bez problemu. Do 14 dni nie robią z reguły problemu. 1 dzień zwłoki to już wcale nie powinno być problemu. Nie ma szans, aby wysłali notę szybciej. Pewnie się pomyliłeś w liczeniu.
 2. + miesiąca wygaszony? Czy opóźniony już o blisko 1/3?
 3. Bo tak jest z opcjami w każdej platformie, nie tylko PC+, że nowi nie mają szans na lepsze warunki opcji dodatkowych niż standardowy cennik promocyjny. Pisałem o tym w temacie o ofertach dla nowych abonentów to nikt nie chciał słuchać. Eleven w zobowiązaniu 11.90 w zobowiązaniu, nikt ci nie da 7.95 bo tego nawet nie każda "stara wyda" doświadcza, Canal za 30 zł, HBO + GO za 20 zł w zobowiązaniu, Cinemax 10 zł, Filmboxy 10 zł i History 3 zł. Nikt ci taniej nie da, a trafić na 1 na 100 konsultantów który da to wielomiesięczna ruletka, więc nie słuchaj nikogo tylko bierz w standardzie co dają skoro już wziąłeś najdroższą platformę
 4. I o tym piszę. Eleven 4 i kilka w roku transmisji w 4K do których trzeba mieć porządny TV obsługujący tą rozdzielczość. Dla niektórych jest to warte +/- 600 zł w skali umowy, a dla niektórych nie. Według mnie warte to nie jest tych pieniędzy i takie jest moje zdanie.
 5. Dzięki, to już de facto spłaszcza cenę. Jednak dalej jest to powiem problem PC+ i chodzi mi tu o ceny opcji dotykowych. Każdy pisze tu o innych cenach 😀 I taki nowy nie wie ile kosztują te opcje bo strona sobie, staż sobie, użytkownicy sobie.
 6. Żadna. Jest PC+ dla burżuazji i CP dla osób które potrafią liczyć. Skoro S2012 bierze pod uwagę pakiety online to pokaż mi ofertę TV która ma kanały podstawowe, HBO + Go, Kanały Polsat Sport i Polsat Sport Premium, Cinemax, Filmbox z Multiroom za 125zł (115 zł w Smart Dom) + dołączając pakiet Canal + w Player gdzie jest paczka C+, Ale kino, teletoon, kuchnia, minimini za średnio 33zł miesięcznie w promocji 99zł na 3 miesiące. Mamy tu abo miesięczne 158zł za de facto wszystko co jest w polskiej telewizji. W PC+ z MR płaci się za coś podobnego 150zł bez Cinemax (opcja 10zł), Polsatów Sport (jak chce się je mieć to Ipla i 20 zł/m) Czyli za to samo w PC+ płaci się 180zł. Wystarczy umieć liczyć i oferta PC+ musi być odrzucona. Nawet wyrzucając z liczenia C+ i biorąc Extra+ to cena abonamentu z MR to 59.99zł + opcje dodatkowe czyli 30 zł PSP, 20 zł HBO + Go, 7.95 zł Eleveny w zobowiązaniu + 10 zł Filmbox + 10 zł Cinemax + 20 zł Polsat Sport w Ipli. 158,94 zł. Tyle trzeba zapłacić w PC+ za to co w CP jest za 125zł. To tak jakby kupować identyczne auto i ono u jednego dealera kosztuje 100 tys a u drugiego 110 tys i brać te droższe bo sprzedawca miał lepiej obcięte paznokcie. Ps. Nie piszecie o opcji wł/wył bo niektórych nie rajcuje pilnowanie minut wł i wył oraz stres czy operator doliczy opłatę uzupełniającą PPS. Dodatkowo PC+ nie ma nic dla osób przechodzących, nie ma promocji darmowych miesięcy, a podejście do klienta jest tak jak wszędzie czyli płać lub wpr.
 7. PC+ to telewizja dla burżuazji, z czysto ekonomicznego punktu widzenia wszystko będzie lepsze, a i oferta programowa średnia. Uśredniając 60zł abo + 25Cplus + 20HBO + 12Eleven = 114zł Dodatkowo 30zł za PSP i są miesiące gdzie 144zł za abo W kablu widzę, że jest abo z tym co chcesz za 90zł + paczki Eleven, C+ i HBO w aplikacjach na Android TV zawsze wyjdą taniej bo można wychaczyć promocje. Masz dodatkowo tutaj kanały Polsat Sport. Gorzej z PSP bo to wtedy ipla i 40zł
 8. Nie można dostać innej oferty, nie ma takich. Naprawdę nie wiem jakim cudem ktoś kupuje platformę C+ Full Polsat z HBO, PSP, Eleven i MR to 125zł(0 przez 3 miesiące) + pakiet Player Canal + aby je mieć w Smart TV to koszt 25zł (w aktualnej promocji 3x 99zł na 90 dni) co daje średnio ok. 122zł C+ z tym samym to średnio 138zł (jeszcze brak Cinemax) Co C+ ma lepsze, że za to samo płacicie prawie 20zł więcej?
 9. Dostał ktoś Premium MAX Plus + PSP + MR za 120zł?
 10. Obecnie: Pakiet Familijny Max HD Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD - 105 xł Koniec umowy 31 stycznia 2020(usunięcie CBS) co można wyrwać w takim przypadku?
 11. Obecnie: Pakiet Familijny Max HD Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD - 105 xł Koniec umowy 31 stycznia 2020(usunięcie CBS) co można wyrwać w takim przypadku? 6/24, cena taka sama jak dotychczas?
×
×
 • Create New...