Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Patryk 2233 napisał:

Ile kosztuje pakiet extra z canal z eleven i liga mistrzów z 1 multiroom ?

Pakiet Extra w obecnej promocji z dekoderem 4K.Następnie dobierasz c+ za 25 zł+Eleven 7.95 zobowiazanie na 12 miesięcy lub włącz -wyłącz+MP za 15 zł włącz-wyłącz+ 10zł MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ircios napisał:

No tak. Chyba, że skorzystasz z tego co wyżej napisałem i przez 18 miesięcy będziesz dostawał 3 dychy zwrotu od banku + bonus za otwarcie konta 150.

Ciekawe rzeczy piszesz.Jak przemnożysz 18 x 30 to ile wyjdzie ?Bo mnie wychodzi 540 a premii jest 360 :D

Przeczytaj dokładnie regulamin promocji i nie wprowadzaj w błąd.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel

Nic nie muszę czytać, bo korzystam z tego, ale jak chcesz to możesz mi przeczytać.  Podać Ci nr telefonu? 

Dzięki za spostrzeżenie. Nie wiesz a piszesz, zrozumiale, że wprowadzam w błąd celowo. Nie wiem czemu 8 się zrobiło.  Cały czas telefon mi zmienia słowa i cyfry. 

Edytowałem. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci dzięki. Wprowadziłem w błąd, ale nie specjalnie jak to napisałeś. Dlatego napisałem co i jak.. Nie teorię. 

Nawet ostatnio też jak synowi przelewałem 250, to był bardzo zadowolony. Napisał mi ," Dziękuję tato. Wydałem całe 850, dasz mi jeszcze 100 bo mi brakło?" Moja mina była bezcenna gdy to przeczytałem. Czasami post muszę kilka razy edytować, bo cały czas figle mi płata klawiatura. Niestety kompa nie mam w pracy, a w domu nie chce mi się przed nim siedzieć. 

Gdybym celowo wprowadzał w błąd, to bym linka z promocją nie dał. 

Koniec off t. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2019 o 18:30, piotr77sat napisał:

W drogie pakiety typu Superpremium nie pchaj się. Lepiej wziąść teraz extra + z dekoderem 4k za 49.99, a później dobierać poszczególne opcje które nas interesują. Sprawdź na stronie. CANAL + za 25 HBO z GO za 20 Eleveny w opcji włącz/wyłącz za 7.95 Multiroom standardowo 10 za dekoder. To samo z Polsatem Sport 15 złotych bez zobowiązań.

Jeśli kogoś interesuje HBO z HBO GO, to można wyrwać na 6m za 20zł (przez telefon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
28 minut temu, pietro_m napisał:

Jeśli kogoś interesuje HBO z HBO GO, to można wyrwać na 6m za 20zł (przez telefon).

 

Można wyrwać nawet na rok za darmo przy zamawianiu nowej oferty telefonicznie.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał racji bo było za 59 a nie 49 zł.A 6 miesięcy za free też było krótko jeszcze może dolicz pierwszy miesiac i umowę podpisany 2 dnia miesiaca.I przestańcie już z tymi bankami i kodami bo się niedobrze robi.Nie każdy leci do banku zakładać konto by miec dekoder za free.Taka cena owszem była ale dla stałych ale nie z dekoderem 4K za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Nie miał racji bo było za 59 a nie 49 zł.A 6 miesięcy za free też było krótko jeszcze może dolicz pierwszy miesiac i umowę podpisany 2 dnia miesiaca.I przestańcie już z tymi bankami i kodami bo się niedobrze robi.Nie każdy leci do banku zakładać konto by miec dekoder za free.Taka cena owszem była ale dla stałych ale nie z dekoderem 4K za free.

Widzisz a wg mnie miał. Jak ktoś chce obniżyć cenę dosyć wysokiego pakietu to myślę że dla niego promocja z kodem i bankiem jest Ok. Oferta była.  Szkoda że już nie ma. Obecną też w sumie nie jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wepses napisał:

Kolega Paweł ma rację.  Było za 59, ale 6 miesięcy za darmo oraz poza tym dekoder 4k w promocji z ulotka z Credit Agricole za 0zl. Także średnio wychodziło 45 zł...

To niezamierzony zbieg okoliczności z tą ceną ;)

Napisałem, że pomyliłem wątek przez słowo "oferta z dzisiaj".  @czerstwy nie wiem po co się gorączkujesz.Jak komuś się nie chce "lecieć" do banku to nie korzysta.Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...