Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.12.2019 o 00:44, wepses napisał:

 

Teraz jeszcze w sumie ważna kwestia. Jeśli chcesz obniżyć cenę swojego abonamentu w PC+ o kolejne średnio 21,66 zł miesięcznie to warto skorzystać z promocji Banku Credit Agricole. Promocja obowiązuje do końca roku więc trzeba szybko się decydować. Promocja polega na tym, że zakładasz u nich darmowe konto (oczywiście pod pewnymi warunkami tj. comiesięczna wpłata 1000 zł oraz jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub Blikiem w miesiącu) i mowisz, że chcesz skorzystać z promocji PC+. Wtedy za otwarcie konta otrzymujesz 100zł. Następnie opłacając co miesiąc abonament PC+ z nowego konta w Credit Agricole dostajesz premię w wysokości max 30zł przez maksymalnie 18 miesięcy (łącznie maksymalnie 360 zł). Do tego jeśli powiesz, że posiadasz kod polecenia to dostajesz dodatkowe 60 zł (jak coś to taki kod mogę przekazać w prywatnej wiadomości) Dzięki takiej kombinacji jeszcze bardziej obniżysz sobie abonament. Warunek jest taki, że nie mogłeś mieć wcześniej u nich konta w banku. Co kto lubi, co kto woli. Jeśli chce ci się wykonać te czynności to sporo zaoszczędzisz. Aha pamiętaj też, że przy ewentualnym zakładaniu konta w Credit Agricole musisz im podać nr konta do opłat abonamentu w PC+. (tutaj nie ma obaw bo sam przetestowałem, a mianowicie nr konta dostaniesz wraz z elektroniczną wstępną wersją umowy na email także powinieneś zdążyć przed końcem roku).

 

Pozdrawiam

 

Wepses, mógłbyś dać kod polecenia?

Edytowane przez pjanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pakiet Extra+ z dekoderem 4k w abo 49.99, dokładając MR za 10zł mam 59.99zł abonamentu.

Podpisuję umowę, wszystko super i teraz powiedzmy, że chce przez ICA lub infolinię dobrać sobie paczke C+, Eleven, Hbo(tutaj mogą być nawet zobowiązania) plus PSP w opcji wł/wył w okresie fazy pucharowej.

 

Czy ktoś może prosto napisać ile te opcje będę wynosić?

 

Wacham się pieniędzy PC+ i kablówką https://link.do/IviBa gdzie brałbym to za 59 + MR i więcej sportu, a C+ i HBO w aplikacji na Mi Box. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC+ to telewizja dla burżuazji, z czysto ekonomicznego punktu widzenia wszystko będzie lepsze, a i oferta programowa średnia. 

 

Uśredniając 60zł abo + 25Cplus + 20HBO + 12Eleven = 114zł 

Dodatkowo 30zł za PSP i są miesiące gdzie 144zł za abo

 

W kablu widzę, że jest abo z tym co chcesz za 90zł + paczki Eleven, C+ i HBO w aplikacjach na Android TV zawsze wyjdą taniej bo można wychaczyć promocje. Masz dodatkowo tutaj kanały Polsat Sport. Gorzej z PSP bo to wtedy ipla i 40zł 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pakiet Extra+ z dekoderem 4k w abo 49.99, dokładając MR za 10zł mam 59.99zł abonamentu.
Podpisuję umowę, wszystko super i teraz powiedzmy, że chce przez ICA lub infolinię dobrać sobie paczke C+, Eleven, Hbo(tutaj mogą być nawet zobowiązania) plus PSP w opcji wł/wył w okresie fazy pucharowej.
 
Czy ktoś może prosto napisać ile te opcje będę wynosić?
 
Wacham się pieniędzy PC+ i kablówką https://link.do/IviBa gdzie brałbym to za 59 + MR i więcej sportu, a C+ i HBO w aplikacji na Mi Box. 
 
 
CANAL + 25zł
HBO z GO 20zł ceny z zobowiązaniu.
Eleveny w opcji włącz/wyłącz 7.95 to samo z Polsatem Sport Premium 15zł.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Zaria2 napisał:

Uśredniając 60zł abo + 25Cplus + 20HBO + 12Eleven = 114zł 

Dodatkowo 30zł za PSP i są miesiące gdzie 144zł za abo

 

 

Oferta tu przedstawiona to składak z du py wzięty.  Nowy to może dostać za 49,99 przez 3 m, a potem 139,99.

Pakiet Superpremium 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Irgios, czytałem aby się nie pchać w duże pakiety a mniejsze nabijać opcjami, bo to opłacalniejsze, więc na superpremium nawet nie patrzę. 

 

Ostatnie pytanie, czy można wziąć ekstra + bez dekodera 4k? Nie wiem w APS czy na infolinii? Nie jest on mi do niczego potrzebny, a po za tym jest szpetny jak noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Sierak2012 napisał:

Dzięki Panowie. Irgios, czytałem aby się nie pchać w duże pakiety a mniejsze nabijać opcjami, bo to opłacalniejsze, więc na superpremium nawet nie patrzę. 

 

Ostatnie pytanie, czy można wziąć ekstra + bez dekodera 4k? Nie wiem w APS czy na infolinii? Nie jest on mi do niczego potrzebny, a po za tym jest szpetny jak noc

oczywiście że lepiej niższy pakiet, a później dobrać coś jak bedze potrzebne, może po nowym roku przedłuża promocję Credit Agricole wedy masz dekoder 4k bez najmu i aktywacji

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym niby lepsze?Jedynie w tym że nie wszystkie opcje dodatkowe chce w zobowiązaniu.Dobre do kiedy operator nie zacznie naliczać opłat cząstkowych które są w regulaminie.Przedłużenia nie mają zanczenai jaki masz pakiet nie słuchaj bzdur.Najwieksze znaczenia ma Twoja umiejętność negocjacji i cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP są niby za free w Superpremium 4K podobnie w Extra+C+.Różnice między typi pakietami to robi HBO,Eleven i z tego co pamiętam Filmboxy.Zawsze mo zesz kupić zestaw na pełen hortyzont do tego odpowiedni box + trochę wiedzy i ogarniesz wiekszość Ligi Mistrzów za free.Ewentualnie abonamet za grosze np Tricolor czy NTV i masz lepszą ofertę sportową niż w PC+ tylko że inna satelita+ konwerter kołowy i w języku Putina.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...