Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to nie jest tak, ze wraz z pakietem C+ -PSP jest bez dopłaty ( jak ma to miejsce w Orange IPTV)i najlepiej  to wziąć ewentualnie już w pakiecie i narzuconej ofercie?


Jak ktoś bierze c+ w pakiecie to psp ma za free Jak ktoś dobiera to psp jest dodatkowo platne.

już nawet superpremium tylko 3x 49 a jeszcze się święta nie skończyły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zostałem abonentem canal plus (mimo najszczerszych chęci). Czytałem tu na forum o ofercie CA, interesował mnie pakiet comfort z paczką c+ dlatego udałem się do oddziału CA aby upewnić się że oferta jest jeszcze aktualna i dowiedzieć się szczegółów co i jak zrobić aby temat szybko domknąć. Pani w banku była mocno zdziwiona o taką ofertę, ale trochę pogrzebała w internecie i znalazła : ) - w zasadzie przeczytała mi to co jest na stronie tj. abym udał się do c+ , podpisał umowę, z umową przyszedł do banku otworzyć konto.....sami wiecie. Na koniec dała mi ulotkę na dekoder 4K za 0 zł poinformowała  mnie (wcześnie wyczytawszy to z ulotki) że z tą ulotką w salonie c+ otrzymam dekoder 4K za 0 zł przy pakiecie minimum comfort+ na 24 m-ce(faktycznie takie też informacje są zawarte w ulotce). Udałem się do punktu obsługi c+ (autoryzowany nie żadna wysepka w centrum handlowym) i tu niespodzianka, pan poinformował mnie, że on takiej oferty nie ma i nie może sprzedać mi tego pakietu z dekoderem 4K za 0 zł a jedynie z comiesięcznym haraczem. Co z tego, że w ulotce jest informacja że z oferty skorzystasz w salonach c+ z tą ulotką i kodem promocyjnym - uznał, że najwyraźniej ulotka jest źle napisana (tak stwierdził pan z autoryzowanego punktu!). I na tym nasza rozmowa się zakończyła. Dla pewności zadzwoniłem jeszcze na infolinię gdzie trafiłem na dziewczę chyba pierwszy dzień w pracy gdyż każde moje pytanie kończyło się przerwą na konsultacje. Jedynie co dowiedziałem się to że jeśli kupię pakiet comfort + z paczką c+ i dekoderem 4K i otworzę konto w CA to oni w banku będą wiedzieli i się ze mną skontaktują i coś mi zwrócą (piszę tak chaotycznie jak wyjaśniała mi osoba na infolinii) a tak w ogóle to przecież mogę wziąć inny pakiet np ekstra + z paczką c+ i tym dekoderem. I nie ważne że nie interesował mnie inny pakiet (bo tak naprawdę chodziło mi jedynie o paczkę c+) inaczej się tego nie da. Tak więc dałem za wygraną, zmarnowałem kilka godzin - nie będę abonentem canal plus, filmy obejrzę sobie na hbo (mam pełny pakiet cp), wykupię sobie netflix, a mecze ligi angielskiej też sobie gdzieś znajdę -  najwyżej zarobi ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przed końcem roku zamierzam wypowiedzieć umowę w CP i na początku stycznia przejść do PC+. Bardzo proszę o jakieś wskazówki/sugestie odnośnie doboru najlepszej oferty. W CP byłem przez kilka lat, wcześniej posiadałem umowę z NC+, ale było to na tyle dawno, że nie kojarzę już wszystkich niuansów związanych z tą platformą. 

 

To co chciałbym posiadać w pakiecie to: kanały C+, HBO+HBO GO, kanały Eleven oraz kanały PSP i jeden MR.

 

Żeby nie było, że idę na łatwiznę i czekam tylko na gotowe rozwiązanie to nadmienię, że przeczytałem po kilkanaście-kilkadziesiąt stron w kilku zawartych w tym dziale tematach oraz przygotowałem sobie małą rozpiskę ułatwiającą porównanie ofert z opcjami dodatkowymi:

36ff38901c9cd58e.png

 

Wiem, że da się porównać oferty na stronie PC+, ale porównywarka nie uwzględnia cen pakietów dodatkowych, a poza tym pokazuje nieco sprzeczne informacje, które w opisie samych ofert nie są uwzględniane. Dla przykładu w porównywarce dla pakietu Superpremium+ pojawia się informacja, że HBO GO jest za 0 zł tylko przez pierwszy miesiąc, a później naliczają za to 10 zł (w opisie samej oferty nie ma nigdzie informacji, żeby tak było, w porównywarce Extra+C+ jest z kolei informacja, że czynsz za dekoder 4K jest darmowy tylko przez pół roku, a w opisie oferty również nie ma takiej informacji, więc ciężko się w tym wszystkim połapać. Poza tym od piątku praktycznie nie ma możliwości obejrzenia poszczególnych ofert, ani przejścia przez proces zamawiania oferty, ponieważ co chwilę wyskakują błędy.

 

Wydaje mi się, że dla moich potrzeb powinienem skupić się wyłącznie na tych opcjach, które umieściłem w tabelce. Teoretycznie najkorzystniej wygląda oferta Superpremium+, ale czytając nieco forum wydaje mi się, że mogą to być tylko pozory, zwłaszcza w kontekście przyszłego przedłużania umowy. Jako że w ofercie tej wszystkie pakiety są wliczone w cenę, a zwłaszcza PSP, który "zawyża" ją o 30 zł, to przy negocjacjach nowej oferty będę startował ze "straconej" pozycji.

 

Zakładam, że najkorzystniejszą opcją (chociaż wydaje się najdroższa) będzie wybór oferty Extra+? Poprawcie mnie jeśli się mylę. Zakładając, że Liga Mistrzów nie gra przez cały rok i traktując kanały PSP jako nie obligatoryjne z możliwością ich włączania i wyłączania w razie potrzeby, to cena miesięcznego abonamentu wahała by się od około 116 zł do około 130 zł (zakładając opcję włącz/wyłącz).

 

Jeśli opcja Extra+ miałaby faktycznie być najrozsądniejsza to mam do niej kilka pytań:

1. Czy ma znaczenie czy kupię ją poprzez stronę internetową, czy telefonicznie? Czy przez telefon mogę dostać coś lepszego?

2. Czy przy zamawianiu powinienem od razu dobrać wszystkie opcje dodatkowe, które mnie interesują, czy kupić gołą ofertę? Inaczej mówiąc, czy wszystkie z wymienionych wyżej opcji dodatkowych będę mógł dobrać zaraz po aktywacji umowy w ICA i czy ich cena nie będzie przypadkiem wyższa?

3. Wyczytałem na forum, że kanały C+ można dobrać do Extra+ za 25 zł lub 30 zł. Czy taka opcja jest zawsze dostępna, czy może się okazać, że nie da się ich dobrać do tej oferty?

4. Nie mam za bardzo jak teraz tego sprawdzić, ze względu na problemy ze stroną, ale przy opcji Eleven widniała informacja, że cena 11,90 zł jest dostępna przez 23 miesiące? Coś w tym stylu. O co tutaj chodzi.

5. Przed świętami pytałem w punkcie PC+ o ofertę i usłyszałem, że jak mam antenę po CP, to będę musiał ją zmienić na ich antenę, ponieważ moja jest pewnie za mała i nie będzie dobrze odbierać. Na moim talerzu odbierałem już kilka lat temu NC+ i nie było z tym chyba żadnych problemów. Zmierzyłem dzisiaj średnicę anteny i tak na oko jest to około 70 cm. Konwerter mam na dwa kable. Muszę faktycznie dobrać nową antenę przy zamówieniu?

6. Czy WiFiBox+ będzie OK do MR, bo widzę, że dostępna jest jeszcze mydelniczka? 

 

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałem podobny dylemat co ty. Też bylem kiedyś w NC+, później w CP, a obecnie od kilku dniu w Platformie Canal+. Też mnie interesował podobny pakiet co i Ciebie. Ja wybrałem Extra+ wraz z pakietem HBO z HBO GO oraz jednym MR w cenie 80 zł miesięcznie. Z tego co analizowałem i co udało mi się dowiedzieć od kolegów z forum i ogólnie z wpisów jest to najrozsądniejsza opcja. 

Co do pytań poniżej moje sugestie:

1. Nie wiem do końca jak to jest telefonicznie, ale wiem że kupując usługę przez stronę internetową na ktorą wszedłeś przez odnośnik ze strony www.planetplus.pl (będąc tam oczywiście wcześniej zalogowanym) możesz otrzymać tzw. cashback w kwocie 120 zł. Zwrot ten następuje po około 2 miesiącach. Trochę się spóźniłeś bo do wczoraj tj. 29.12.2019 była jeszcze aktywna promocja, iż przy zakupie online i wpisaniu kodu rabatowego karta100 po 21 dniach od podpisania umowy otrzymywałeś  kartę prepaid o wartości 100 zł.

2. W sumie chyba nikt ci nie zagwarantuje tego, że po zakupie gołego pakietu cena opcji dodatkowych po nowym roku nie wzrośnie. Opcje te są możliwe do aktywacji w ICA (internetowe centrum abonentów tzw strefa Canal+) lub przez infolinię. Z własnego doświadczenia wiem, że taniej jest przez infolinię. Przykład z dzisiaj: w ICA pakiet 10 kanałow C+ kosztuje 30 zł, a na infolinii ta paczka plus jeszcze kanał C+4k w cenie 0zł przez 3 miesiące i kolejne do końca umowy po 30 zł co daje średnią 26,25 zł.  Wiem, że można to dostać też za 25 zł. Pakiet Polsat Sport Premium w zobowiązaniu do końca umowy oferowali mi za 20 zł także już nawet w tym momencie masz opcję Extra+ wraz dodatkowymi opcjami najtaniej. Pytanie jeszcze czy chce ci się bawić w opcje włącz/wyłącz. Jeśli tak to nie ma sensu wybierać od razu opcji dodatkowych już przy zamawianiu usługi TV. Lepiej wtedy dobierać te opcje w formacie wł/wył. Przykładowo HBO z HBO GO w zobowiązaniu kosztuje 20 zł a w ocji wł/wył. 17,5 zł (1 miesiąc aktywacji usługi jest darmowy a za kolejny płacisz pełną kwotę czyli w tym przypadku 35zł co daje średnią 17,5 zł). 

3. Napisałem o tym już w pkt. 2 tzn. obecnie jest możliwość zakupu tej opcji dodatkowej w cenie 25 zł.

4. Nie do końca się orientuję także niech ktoś mnie poprawi, ale wydaje mi się, że chodzi tutaj o coś na kształt praw PC+ do kanałów Eleven.

5. Co do anteny do wydaje się, że w tym przypadku większa antena będzie lepszym wyborem. Zamawiając online dostajesz cały zestaw tj. antenę 80 cm wraz z konwerterem i zestawem montażowym za 1zł. Warto wziąć.

6. Zależy czy dekoder do MR ma obsługiwać multimedia internetowe czyli np HBO ON Demand czy kolekcje VOD. Jeśli tak to wybierz WIFIBOXA bo mydelniczka tego nie obsłuży. Obecnie jest też promocja na aktywację WIFIBOXA za 0zł. Na forum panuje powszechna opinia, że WIFIBOX to badziewie. Ja mam go za krótko by się wypowiedzieć, aczkolwiek jak na razie działa OK. Serwisy VOD itp działają (jak i oczywiście TV). Mydelniczka jest starym sprzętem.

 

Teraz jeszcze w sumie ważna kwestia. Jeśli chcesz obniżyć cenę swojego abonamentu w PC+ o kolejne średnio 21,66 zł miesięcznie to warto skorzystać z promocji Banku Credit Agricole. Promocja obowiązuje do końca roku więc trzeba szybko się decydować. Promocja polega na tym, że zakładasz u nich darmowe konto (oczywiście pod pewnymi warunkami tj. comiesięczna wpłata 1000 zł oraz jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub Blikiem w miesiącu) i mowisz, że chcesz skorzystać z promocji PC+. Wtedy za otwarcie konta otrzymujesz 100zł. Następnie opłacając co miesiąc abonament PC+ z nowego konta w Credit Agricole dostajesz premię w wysokości max 30zł przez maksymalnie 18 miesięcy (łącznie maksymalnie 360 zł). Do tego jeśli powiesz, że posiadasz kod polecenia to dostajesz dodatkowe 60 zł (jak coś to taki kod mogę przekazać w prywatnej wiadomości) Dzięki takiej kombinacji jeszcze bardziej obniżysz sobie abonament. Warunek jest taki, że nie mogłeś mieć wcześniej u nich konta w banku. Co kto lubi, co kto woli. Jeśli chce ci się wykonać te czynności to sporo zaoszczędzisz. Aha pamiętaj też, że przy ewentualnym zakładaniu konta w Credit Agricole musisz im podać nr konta do opłat abonamentu w PC+. (tutaj nie ma obaw bo sam przetestowałem, a mianowicie nr konta dostaniesz wraz z elektroniczną wstępną wersją umowy na email także powinieneś zdążyć przed końcem roku)

 

Mam nadzieję, że pomogłem. Jakbyś chciał dowiedzieć się coś więcej to pisz.

 

Pozdrawiam

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wepses napisał:

1. Nie wiem do końca jak to jest telefonicznie, ale wiem że kupując usługę przez stronę internetową na ktorą wszedłeś przez odnośnik ze strony www.planetplus.pl (będąc tam oczywiście wcześniej zalogowanym) możesz otrzymać tzw. cashback w kwocie 120 zł. Zwrot ten następuje po około 2 miesiącach.

szkoda zachodu i podawania swoich danych osobowych, też zamówiłem c+ przez ta stronę jaki i parę innych rzeczy i 0 zwrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówki. 

Generalnie z opcją włącz/wyłącz nie chce mi się bawić i myślałem o niej co najwyżej w kontekście pakietu kanałów PSP, tym bardziej że są one gwarantowane do 30 czerwca 2021, czyli około 6 miesięcy krócej niż będzie trwać moja umowa. Lepiej mieć je w opcji z możliwością wyłączenia. 

 

Zdaje sobie sprawę, że ceny poszczególnych pakietów mogą się zmienić, ale czy na tę chwilę ich cena w ICA jest taka sama, jak w momencie wyboru w czasie składania zamówienia (ceny z mojej tabeli)?

 

Jeśli wybiorę interesujące mnie pakiety dodatkowe w czasie składania zamówienia przez stronę internetową, to te pakiety przypisane są do mojej oferty na stałe (wpływając na stała cenę zobowiązania), czy w trakcie trwania umowy mogę "bezkarnie" je wyłączać tak jak pakiety wybierane poprzez ICA? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiedziałem że do anteny dodają konwerter  (pewnie unicable) trochę dałem D......  ale nic to stało się :P  
Zgadzam się z tym Co piszą koledzy  jeszcze jak była oferta superpremium+ 6x49 to różnica w cenie "dobieranego" ekstra+ a superpremium 4k była śmieszna liczyłem to kilka stron temu.
ale teraz jak jest tylko 3x49 to bardziej opłaca się brać ekstra+ i "dobierać" przez infolinie niż brać superpremium 4k

Co do wifi boxsa powiem tak trzeba pamiętać że ludzie siejący defetyzm na tym forum mają trochę wyższe wymagania od "większości" społeczeństwa . 
Wifi box działa bez problemów choć niewątpliwie jest to dekoder przeciążony softwarowo i do płynności mu daleko..... zależy co kto lubi i czego wymaga....... 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gringo66 napisał:

szkoda zachodu i podawania swoich danych osobowych, też zamówiłem c+ przez ta stronę jaki i parę innych rzeczy i 0 zwrotów.

A składałeś reklamację? Mi też jeszcze nie naliczyli, ale złożyłem reklamację i zobaczymy co i jak. Została przyjęta jako manualny cashback także może coś z tego będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

...

Co do wifi boxsa powiem tak trzeba pamiętać że ludzie siejący defetyzm na tym forum mają trochę wyższe wymagania od "większości" społeczeństwa . 
.......... 

Te większe wymagania to chęć skorzystania z opcji PVR.Korzystałeś ?Działa wszystko jak należy ?Jeśli tak to podaj model dysku jakiego używasz, bo wielu użytkowników czeka na taką informację i pewnie będzie bardzo wdzięczna.

 

@wepses mydelniczka bez problemu obsługuje serwisy internetowe VOD. Nie wiem skąd masz info, że nie działają na mydelniczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ukasz1 napisał:

Dziękuję za wskazówki. 

Generalnie z opcją włącz/wyłącz nie chce mi się bawić i myślałem o niej co najwyżej w kontekście pakietu kanałów PSP, tym bardziej że są one gwarantowane do 30 czerwca 2021, czyli około 6 miesięcy krócej niż będzie trwać moja umowa. Lepiej mieć je w opcji z możliwością wyłączenia. 

 

Zdaje sobie sprawę, że ceny poszczególnych pakietów mogą się zmienić, ale czy na tę chwilę ich cena w ICA jest taka sama, jak w momencie wyboru w czasie składania zamówienia (ceny z mojej tabeli)?

 

Jeśli wybiorę interesujące mnie pakiety dodatkowe w czasie składania zamówienia przez stronę internetową, to te pakiety przypisane są do mojej oferty na stałe (wpływając na stała cenę zobowiązania), czy w trakcie trwania umowy mogę "bezkarnie" je wyłączać tak jak pakiety wybierane poprzez ICA? 

 

 

Jeśli chodzi o ceny opcji dodatkowych to w ICA są zazwyczaj takie same albo nawet niższe niż przy składaniu zamówienia (przykład Polsat Sport Premium gdzie przy zamówieniu Extra+ kosztuje 30zł a później można dostać za 20 zł miesięcznie). Dodam też, że jeszcze taniej może wyjść dzwoniąc na infolinię. Tak jak wcześniej pisałem, w ICA mam obecnie propozycje na paczke wszystkich C+ (bez C+4k) za 30 zł, a na infolinii dostałem propozycję (oraz C+4K) za średnio 26,25 zł. Wybierając w czasie składania zamówienia przez net pakiet dodatkowy np HBO z HBO GO za 20 zł to jest to zobowiązanie do końca umowy czyli do pakietu który wybrałeś (np Extra+) dodatkowo będziesz płacił 20 zł miesięcznie. 

1 minutę temu, Pawel napisał:

Te większe wymagania to chęć skorzystania z opcji PVR.Korzystałeś ?Działa wszystko jak należy ?Jeśli tak to podaj model dysku jakiego używasz, bo wielu użytkowników czeka na taką informację i pewnie będzie bardzo wdzięczna.

 

@wepses mydelniczka bez problemu obsługuje serwisy internetowe VOD. Nie wiem skąd masz info, że nie działają na mydelniczce.

Dodam, że zauważyłem zawieszanie się tego WIFIBOXA właśnie na serwisach VOD i generalnie jego bardzo wolne działanie. Zawiesza się. Info o braku obsługi serwisów VOD przez mydelniczkę dostałem od jednego z użytkowników forum na PRIV. W takim razie straszna lipa, że wziąłem WIFIBOXA bo zależało mi właśnie na obsłudze serwisów internetowych. Można go jakoś wymienić na mydelniczkę np w trybie reklamacji? Mam w sumie jeszcze kilka dni na zrezygnowanie z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wepses napisał:

... W takim razie straszna lipa, że wziąłem WIFIBOXA bo zależało mi właśnie na obsłudze serwisów internetowych. Można go jakoś wymienić na mydelniczkę np w trybie reklamacji? Mam w sumie jeszcze kilka dni na zrezygnowanie z ich usług.

Mydelniczka to jeden z lepszych dekoderów w ofercie operatora.Tyle, że wiekowy. To stare,dobre ADB.Nie jest to oczywiście demon prędkości ale VOD działa,nagrywanie działa,timeshift działa.

Zamawiałeś usługę przez net a mydelniczka do dostania wyłącznie w punktach i to jeszcze musi być na stanie. Teraz już nic nie zrobisz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem mydelniczkę jako dekoder główny w czasach jak byłem w NC+. Multiroom to dla mnie tylko dodatek w razie czego, który wolę mieć. Przez obecny rok nie wiem czy ktoś używał drugiego TV łącznie dłużej niż kilkadziesiąt godzin. 

 

HBO GO i Eleveny i tak chcę mieć na całą umowę, więc i tak wziąłbym je ze zobowiązaniem do końca umowy. W takim razie pewnie nie zaszkodzi wziąć je od razu, bo w ich wypadku cena jest chyba raczej stała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wepses napisał:

A składałeś reklamację? Mi też jeszcze nie naliczyli, ale złożyłem reklamację i zobaczymy co i jak. Została przyjęta jako manualny cashback także może coś z tego będzie. 

Nie, sceptycznie podchodziłem do planetplus i zamówienia c+ przez ich stronę po moich wcześniejszych doświadczeniach gdzie też nie naliczali mi zwrotów, zresztą na jakiej zasadzie mieli by to robić ? nie mają w tym interesu, zresztą bardzo dużo negatywnych opinii jest o nich w sieci. Co innego np. karta kredytowa gdzie mam cashback 5%. Wystarczy mi promocja z bankiem CA oraz bon z c+. Trzymam kciuki żeby przynajmniej Tobie wypłacili zwrot.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można dostać innej oferty, nie ma takich.

 

Naprawdę nie wiem jakim cudem ktoś kupuje platformę C+

 

Full Polsat z HBO, PSP, Eleven i MR to 125zł(0 przez 3 miesiące) + pakiet Player Canal + aby je mieć w Smart TV to koszt 25zł (w aktualnej promocji 3x 99zł na 90 dni) co daje średnio ok. 122zł

 

C+ z tym samym to średnio 138zł (jeszcze brak Cinemax)

 

Co C+ ma lepsze, że za to samo płacicie prawie 20zł więcej? 

Edytowane przez Zaria2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiepsko, że nie ma nic lepszego z pod Lady w APS? 

 

NC+ w porównaniu z Polsatem to z moich doświadczeń, wygodniejszy MR, lepsze dekodery i lepsza obsługa klienta. Czy warte to 20zł? To już każdego prywatna sprawa

 

Jaka jest teraz najrozsądniejsza opcja pakietowa z MR, C+, HBO, Eleven i PSP? Superpremium czy Extra i dobieranie pakietów w opcji wł/wył? Jakie są ceny opcji takich jak 11 czy PSP? Bo oglądam LM od fazy pucharowej a i w 11 sezon nie trawa 12 miesięcy

 

Edytowane przez Sierak2012
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven masz za 15.90 zł PSP 30 zł oczywiście ceny cennikowe czyli za te stawki oglądasz 2 miesiące.Możesz też powalczyć o Eleven za 7.95 zł w zobowiązaniu na 12 miesiecy.HBO to będzie 25 zł.I tu włacznie opcji działa poprawnie a nie jak w CP gdzie nie potrafia nadać poprawnie uprawnień i robią jeszcze nie powiem kogo z abonenta.Większość opcji w PC+ masz w ciagu kilku-kilkunastu minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...