Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lukimann napisał:

Jeśli chodzi kartę 100 zł do wykorzystania, ją też  można oddać do APS?

 

 

Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale swego czasu (ładnych kilka lat temu), gdy korzystałem z oferty tv połączonej z kartą podarunkową, wówczas karta została przysłana odrębną przesyłką pocztową dopiero po upływie okresu, w którym można było odstąpić od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi proponowano za 99.99 plus cena dekodera a ja zapytałem, czy oferta w punkcie musi być zawsze lepsza? A jaką Pan dostał? No 3 miesiące  za 49.99 i 21 po 99.99 i dekoder 4K za 0 zł. Usłyszałem poczeka Pan. Faktycznie mamy taką ofertę. Dorzuci Pan HBO na jakiś darmowy okres mówię. On na 12 miesięcy możemy.


Zaraz koledzy dostaną lepsza ofertę od mojej a nie chciało mi się dzwonić to wziąłem superpremim 4k ale żebym się jakoś „zabijał” o hbo to nie za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Czy jest możliwość dobrania Canal + i canal 4 k do pakietu ekstra za 49.99 pln oferowanego na stronie internetowej?Jeśli tak to jak to wygląda cenowo?.Nie wiem co bardziej się opłaca wziąść - canal+z ekstra czy kupić sam ekstra i dokupić canal plus.Oferta na stronie jest bardziej opłacalna czy warto zadzwonić na infolinię?.Dziękuję z góry za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tsv napisał:

Witam!Czy jest możliwość dobrania Canal + i canal 4 k do pakietu ekstra za 49.99 pln oferowanego na stronie internetowej?Jeśli tak to jak to wygląda cenowo?.Nie wiem co bardziej się opłaca wziąść - canal+z ekstra czy kupić sam ekstra i dokupić canal plus.Oferta na stronie jest bardziej opłacalna czy warto zadzwonić na infolinię?.Dziękuję z góry za odpowiedz.

Dopiero po podpisaniu umowy będzie można dobrać te opcje w Strefie Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10x Canal+ najlepiej dobierać telefonicznie za 25 zł do końca umowy + gratis kolekcje Nat Geo Play i Fox Play. Dobierałem 2 miesiące temu, z tego co pamiętam na nowej umowie musiałem poczekać 2-3 dni od podpisania na odblokowanie tej oferty za 25 zł - konsultant sam oddzwonił i włączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój moduł zamówiłem w niedzielę. Telefonicznie mało ogarnięty  konsul  po konsultacji z menago odmówił KARTY100.

Zamówiłem Start+ z modułem CI+ przez internet z kartą100. 

Zgodnie z regulaminem przyślą (o ile przyślą w ogóle)  po 21 dniach od zawarcia umowy osobnym listem. Mam potwierdzenie oferty na e-mail z kartą ...więc nie podaruję, gdyby nie przysłali.

Przesyłka była we wtorek wieczór, w środę rano świecił pakiet Ekstra+ (czyli mój bonus Comfort _ promo świateczne na E+)

Dziś już wszystko unormowane w ICA....tylko oglądać. I założyć konto CA.... żeby koszty zredukować do -190 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Też mi proponowano za 99.99 plus cena dekodera a ja zapytałem, czy oferta w punkcie musi być zawsze lepsza? A jaką Pan dostał? No 3 miesiące  za 49.99 i 21 po 99.99 i dekoder 4K za 0 zł. Usłyszałem poczeka Pan. Faktycznie mamy taką ofertę. Dorzuci Pan HBO na jakiś darmowy okres mówię. On na 12 miesięcy możemy.

 

Dzwoniłem z podobnym wejściem jak Twoje. 

Zaproponowano mi E+ C+ dek 4K za 99,99  w tym 3 miesiące za 49.99 a po tym okresie 99.99 + 10 zł za dekoder. Gdy spytałem o HBO to na rok za 0 zł a potem 20 zł. 

Czyli coś innego niż wczoraj i coś innego niż Twoja propozycja. Crazy! 

Czy oni mają jakąś historie dzwonienia na infolinię? 

Zanim się odezwałem Pani się przedstawiła u zapytała "w czym mogę Panu pomóc? ". Musiała mieć zapisane, że gada z facetem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 12:08, Krzysiek11:) napisał:

Dowiedziałem się, że w APS nie mają w ogóle tej oferty na Extra+ z dekoderem 4K za 49.99 co jest od wczoraj.

W ogóle całkiem inne promocje mają niż na www.

Potwierdzi to ktoś z prowadzących APS pC+?

Mają.

W dniu 3.12.2019 o 20:08, ircios napisał:

@czerstwy

Za to teraz z Netflixem pojechali równo. Nie wiem kto tam myśli w ogóle.

A konkretniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zuzik1111 napisał:

Tak,  Krótko po zamówieniu przyszedł e-mal z numerem abonenta i obietnicą dostawy do 48 h roboczych, a w poniedziałek po południu potwierdzenie wysyłki  z linkiem do śledzenia  .  Kurier UPS.

A czy można się rozmyślić i nie odebrać przesyłki od kuriera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _Artek_ napisał:

Dopóki nie ma twojego podpisu to umowa jest nieważna trzeba tylko pamiętać że kurier ma chyba obowiązek trzech prób dostarczenia.

Tak, ale jak mu powiesz, że nie odbierzesz przesyłki,  bo rezygnujesz z oferty,  to raczej nie podejmie dalszych prób doręczenia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak nie wiem ja nie mam takich planów :D

Chociaż dziś bym pewnie negocjował ekstra+ c+ + eleven + mistrzowska piłka +1 multi z hbo bym zrezygnował ale czy bym na tym zaoszczędził jakąś istotną kwotę to nie wiem

kolejny weekend bez TV moje zamówienie z wtorku jeszcze nawet nie dotarło do magazynu UPS A na stronie jest 48h roboczych :D nie wiem czy nie dzwonić po jakiś rabat czy coś :P 

Już od 2 dni nam status przygotowanie do wysyłki.....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, _Artek_ napisał:

Dam im jeszcze czas do wtorku na zrealizowanie zamówienia jeśli nie to anuluje i pójdę do punktu swoją droga ciekawe czy tak można bo przecież mają gdzieś moją umowę w systemie i dekodery w punktach też mają....:D

 

W systemie to mają jedynie Twoje zamówienie, a umowa zostanie zawarta, gdy ją podpiszesz. W Punkcie Sprzedaży PC+ nie zrealizujesz tego zamówienia bo czym innym jest zakup usługi w stacjonarnym Punkcie Sprzedaży PC+, a czym innym jest zakup usługi poza lokalem i na odległość. Niemniej jednak nawet gdy kurier do Ciebie zawita z przesyłką od PC+ zawsze możesz bez konsekwencji odmówić przyjęcia przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...