Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, czerstwy napisał:

Nie miał racji bo było za 59 a nie 49 zł.A 6 miesięcy za free też było krótko jeszcze może dolicz pierwszy miesiac i umowę podpisany 2 dnia miesiaca.I przestańcie już z tymi bankami i kodami bo się niedobrze robi.Nie każdy leci do banku zakładać konto by miec dekoder za free.Taka cena owszem była ale dla stałych ale nie z dekoderem 4K za free.

Nie trzeba było zakładać konta aby mieć dekoder za free i bez opłaty aktywacyjnej - wystarczył kod z ulotki przy podpisywaniu umowy w APS

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze mi ktoś na priv krok po kroku co zrobić aby mieć premię w CA na 150zł, darmowy dek 4K i comiesięczny zwrot 30 zł za opłacany abo w CA? - dzięki. Czy jak wezmę pakiet extra+ za 50 zł to będę mógł dobrać paczkę c+ za 25 zł dzwoniąc na infolinię?
Możliwość zawsze jest , tylko trzeba trafić na konkretnego konsultanta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pawel napisał:

Znajdziesz mój choć jedne post z kodem rabatowym a stawiam skrzynkę piwa.

Widać masz problemy ze wzrokiem albo tak z uwagą śledzisz forum.Sam widziałem takie choćby w koszu.Już nie wspomnę o spamie że posiadam i zapraszam wiadomo gdzie.?

 

5 godzin temu, robertokot25 napisał:

Nie trzeba było zakładać konta aby mieć dekoder za free i bez opłaty aktywacyjnej - wystarczył kod z ulotki przy podpisywaniu umowy w APS

To akurat mnie kompletnie nie interesowało więc nie wnikałem czy trzeba czynie.Dla mnie dziwne jest zakładanie konta dla zwrotu części abonamentu za kilkanaście miesiecy.Rozumiem jakby to było kilka lat ale kilkanaście miesiecy?A pożniej co znowu zmaina banku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego znalazłeś w koszu mój post z podanym kodem ?Bo o tym rozmawiamy i to mi zarzuciłeś.Cytuję "spam z tymi kodami". Więc nie wrzucaj mnie z innymi do jednego wora, bo od początku istnienia promocji byłem i jestem przeciwnikiem upubliczniania kodów promocyjnych.Widać sam masz problemy ze wzrokiem skoro nie odróżniasz użytkowników i tego co kto pisze.

Ale żeby ćię uspokoić wydałem już wszystkie kody tak, że nie obawiaj się "spamu"  który tak Ci przeszkadza.

 

12 minut temu, czerstwy napisał:

...Dla mnie dziwne jest zakładanie konta dla zwrotu części abonamentu za kilkanaście miesiecy.Rozumiem jakby to było kilka lat ale kilkanaście miesiecy?A pożniej co znowu zmaina banku?

Dokładnie na tym to polega.Masz prawo tego nie rozumieć :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, robertokot25 napisał:

Nie trzeba było zakładać konta aby mieć dekoder za free i bez opłaty aktywacyjnej - wystarczył kod z ulotki przy podpisywaniu umowy w APS

Jak chcesz zdobyć kod z ulotki z CA na dekoder za free, jeśli to jest oferta dla klientów banku (a więc trzeba podpisać umowę z nimi)?

14 godzin temu, czerstwy napisał:

To akurat mnie kompletnie nie interesowało więc nie wnikałem czy trzeba czynie.Dla mnie dziwne jest zakładanie konta dla zwrotu części abonamentu za kilkanaście miesiecy.Rozumiem jakby to było kilka lat ale kilkanaście miesiecy?A pożniej co znowu zmaina banku?

Po co zmieniać jakikolwiek bank? Warunkiem zwrotu jest comiesięczny wpływ 1000zł, 1 operacja kartą miesięcznie. Dzięki temu masz to konto za darmo, a za opłacanie rachunku za PC+ z tego konta masz 30zł zwrotu przez 12 miesięcy. 360zł piechotą nie chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pietro_m napisał:

Jak chcesz zdobyć kod z ulotki z CA na dekoder za free, jeśli to jest oferta dla klientów banku (a więc trzeba podpisać umowę z nimi)?

Po co zmieniać jakikolwiek bank? Warunkiem zwrotu jest comiesięczny wpływ 1000zł, 1 operacja kartą miesięcznie. Dzięki temu masz to konto za darmo, a za opłacanie rachunku za PC+ z tego konta masz 30zł zwrotu przez 12 miesięcy. 360zł piechotą nie chodzi...

Ulotki z kodem w banku są dostepne dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, robertokot25 napisał:

Ulotki z kodem w banku są dostepne dla wszystkich

Przy mnie pracownik banku sprawdzał dokładnie ofertę i ulotka jest tylko dla klientów. I w tym oddziale nie były dostępne dla wszystkich.

https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/ogladasz-telewizje-otworz-rachunek-w-credit-agricole na samym dole strony "[...] nową ofertę tylko dla klientów Credit Agricole"
 

Edytowane przez pietro_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pietro_m napisał:

Przy mnie pracownik banku sprawdzał dokładnie ofertę i ulotka jest tylko dla klientów. I w tym oddziale nie były dostępne dla wszystkich.

https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/ogladasz-telewizje-otworz-rachunek-w-credit-agricole na samym dole strony "[...] nową ofertę tylko dla klientów Credit Agricole"
 

No to bzdura jakaś , u mnie normalnie wydają ulotki z kodem bo i tak w perwszej kolejności trzeba isć podpisac umowę do APS z kodem aby znieści opłatę za najem i opłatę aktywacyjną, a dopiero póniej się zakłada konto w banku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CA jest oferta pakiet comfort+HBO na 15 miesięcy w cenie 49,99 i teraz dwa pytania:

- czy będę mógł dobrać paczkę canal+ za 25 zł do tego pakietu

- przez stronę wciskają dekoder z najmem comiesięcznym(i nie można tego pominąć) czy można jakoś zrobić aby zamienić go na ten 4k za 0zl

Pozdrawiam i wesołych świąt dla wszystkich forumowiczów!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...