Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czerstwy napisał:

To biorąc wifi boxa zrobiłeś interes życia.?Odradzali  odradzali a ty wraz swoje.Powodzenia i wytrwałości w użeraniu się z tym szrotem?

Mógłbyś wyjaśnić co nie tak z tym wifi boxem? W APS sprzedawca mi mowil ze do multiroomu jedynie taki dekoder mogę wziąć. To prawda? Jest możliwość wzięcia multiroom z innym dekoderem? Jeśli tak to jaki najlepszy?  Czy dekoder od multiroomu musi byc podlaczony do satelity czy jedynie do lokalnej sieci? Czy np dekodery musza byc polaczone ze soba przewodem lan? Dzięki.

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

No tak, ale obecnie to najlepsza opcja, bo 4K za darmo, a wifi szrot za 2 zł miesięcznie, a wifi premium za 5 zł miesięcznie. :lol2:

Ale i tak obecnie jest promocja z ta ulotka z Credit Agricol na darmowy dekoder 4k.  Takze wczesniej oferta na Extra+ była chyba dużo lepsza (Do wczoraj).

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Jest mocno awaryjny i ma prawdopodobnie problemy z oprogramowaniem.Bo lub się np zawieszać.Ostatnio byłem w punkcie to był właśnie abonent zgłaszać problem z tym dekoderem.Na filmiku pokazywał jak dekoder sobie sam zmienia kanały.Mydelniczki są w MR może i stare ale to dobry sprzęt.

mi się zawiesił na razie tylko dwa razy ale to świeża sztuka - wszystko przed nim

Ja jak brałem w listopadzie EXTRA+ 6msc gratis i HBO na 5msc gartis + promocję z Credit Agricole na darmowy najem i bez aktywacji dekodera + obniżka abo o 360zl + 100zł + 50zł za załozenie konta to cena na msc. wychodzi znośna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dowiedziałem się, że w APS nie mają w ogóle tej oferty na Extra+ z dekoderem 4K za 49.99 co jest od wczoraj.

W ogóle całkiem inne promocje mają niż na www.

Potwierdzi to ktoś z prowadzących APS pC+?

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Trzeba się naklikać i poczekać ja zamówiłem wczoraj a możliwe że wyślą dopiero jutro plus jest taki że można posiedzieć poczytać wyliczyć różnice między pakietami itd.....

I zwrócić do 14 dni jak się rozmyślisz. Kupując w punkcie już nie oddasz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dzwoniłem na infolinię dopytać o szczegóły oferty i można dostać Extra z CANAL+, CANAL+ 4K, Mistrzowska Piła i dekoderem 4K na 3 miesiące za 49.99, potem 99.99 zł miesięcznie. Do tego HBO na 12 miesięcy w prezencie i wyłączenie albo 20 zł miesięcznie do końca umowy. ;)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, lukimann napisał:

Jeśli chodzi kartę 100 zł do wykorzystania, ją też  można oddać do APS?

Nie żebym miał takie plany...ale..Na razie kanały się zainstalowaly, i puki co odpukać  zastrzeżeń nie ma 

Ktoś pisał o dźwiękach z dekodera, nic takiego nie zaibserwowałem.Wieczorem po pracy będę testował dekoder.

Jak mogę sparować pilot od dekodera z soundbarem?

Z telewizorem się udało. 

Co do karty to nie mam pojęcia. Wypowiedzą się znawcy tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Dzwoniłem na infolinię dopytać o szczegóły oferty i można dostać Extra z CANAL+, CANAL+ 4K, Mistrzowska Piła i dekoderem 4K na 3 miesiące za 49.99, potem 99.99 zł miesięcznie. Do tego HBO na 12 miesięcy w prezencie i wyłączenie albo 20 zł miesięcznie do końca umowy. ;)

 

Ja dzwoniłem na infolinię zaraz po Twoim poscie i przedstawiono mi że pakiet o którym piszesz kosztuje 99.99 zł z dekoderem 4K w cenie ale nie ma ma okresu promocyjnego na 3 miesiące po 49,99 zł. HBO też mi w cenie nie zaproponowano.  Aktywacja dekodera 49 zł. 

Więc jak to jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maciejtoya napisał:

 

Ja dzwoniłem na infolinię zaraz po Twoim poscie i przedstawiono mi że pakiet o którym piszesz kosztuje 99.99 zł z dekoderem 4K w cenie ale nie ma ma okresu promocyjnego na 3 miesiące po 49,99 zł. HBO też mi w cenie nie zaproponowano.  Aktywacja dekodera 49 zł. 

Więc jak to jest? 

A tak jest że musisz trochę powalczyć sami od siebie nic nie dadzą. Sam im powiedz żeby Ci to dali to wtedy się zdecydujesz a jak nie to PA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Też mi proponowano za 99.99 plus cena dekodera a ja zapytałem, czy oferta w punkcie musi być zawsze lepsza? A jaką Pan dostał? No 3 miesiące  za 49.99 i 21 po 99.99 i dekoder 4K za 0 zł. Usłyszałem poczeka Pan. Faktycznie mamy taką ofertę. Dorzuci Pan HBO na jakiś darmowy okres mówię. On na 12 miesięcy możemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...