Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, brumq napisał:

 

 

Cześć,

Czyli jeśli zakupię zestaw startowy za ok. 199zł, czyli Telewizję na Kartę z modułem CAM CI+, z Canal+ 4K (na jeden miesiąc za free) - to nie będę mógł na taki zestaw podpisać umowy na ofertę C+ z kanałem C+ 4K?

Jeżeli chcesz podpisać umowę z modułem to przecież nie musisz kupować go i wydawać dwie stówy. Możesz zadzwonić na infolinię i podpisać umowę z dostawą modułu za darmo. Np.Start+ z 10 x C+ oraz C+4k . Później już możesz sobie modyfikować taką umowę w ICA czy na infolinii jak ci będzie pasowało. Nawet na Vip+4k z Netflixem.

Zamawiając na infolinii ostatnio nie było problemu z dostaniem C+4k na module. Oczywiście jeżeli chodzi o nowe umowy.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mara68 napisał:

Jeżeli chcesz podpisać umowę z modułem to przecież nie musisz kupować go i wydawać dwie stówy. Możesz zadzwonić na infolinię i podpisać umowę z dostawą modułu za darmo. Np.Start+ z 10 x C+ oraz C+4k . Później już możesz sobie modyfikować taką umowę w ICA czy na infolinii jak ci będzie pasowało. Nawet na Vip+4k z Netflixem.

Zamawiając na infolinii ostatnio nie było problemu z dostaniem C+4k na module. Oczywiście jeżeli chodzi o nowe umowy.

Czy kanał C+ 4K można dobrać tylko z pakietem programów Canal? Czy także osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej wychodzi pełna paczka.A ile wychodzi wejdz na stronę operatora na dole dokumenty i warunki świadczenai opcji dodatkowych.Tam masz wszystkie informacje.Edit pełna w sensie bez C+4K bo to osobno sprzedają.Start 19.99 zł C+ bez C+4K 25 zł + C+4K od 0zł do 20zł jak dobrze pamiętam.20zł to cena standardowa włącz-wyłącz,

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zaria2 napisał:

PPS. Dodatkowo PC+ nie ma nic dla osób przechodzących, nie ma promocji darmowych miesięcy, a podejście do klienta jest tak jak wszędzie czyli płać lub wpr.

Jeszcze w grudniu były darmowe miesiące/obniżona cena dla nowych klientów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam promocje z czarnego piątku i jestem zadowolony.....może nawet przez telefon dostałbym więcej/ taniej ale przed świętami nie chciało mi się walczyć o każdą złotówkę .....a jeśli chodzi o traktowanie klienta  wszystko zależy od osoby na jaką się trafi na infolinii/ w salonie choć nie ukrywam że póki co po tym jak usłyszałem że rozmowy są nagrywane to najgorzej zostałem potraktowany przez Cyfrowy Polsat o czym pisałem na forum 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

a jeśli chodzi o traktowanie klienta  wszystko zależy od osoby na jaką się trafi na infolinii/ w salonie choć nie ukrywam że póki co po tym jak usłyszałem że rozmowy są nagrywane to najgorzej zostałem potraktowany przez Cyfrowy Polsat o czym pisałem na forum 

 

Ja trafiłem na mega kumatego gościa w APS i wszystko mi wyjaśnił/obsłużył. Także złego słowa na PC+ nie powiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek podpisywałem nową umowę z modułem w APS i usłyszałem to samo. Do żadnego pakietu z Canal+ nie da się wziąć modułu, nawet jak nie jest się zainteresowanym Canal+ 4K.

Pracownik zaproponował podpisać umowę na goły Start+ a Canal+ dobrać później. Teraz czekam na telefon z infolinii ponieważ w Strefie Canal+ mogę włączyć 10xC+ jedynie w cenie 30zł a jutro podobno będzie dla mnie ta opcja za 25zł tyle że telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z Canal+ oferta sportowa za 99,99 zł. https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-canal-4K?dllist=zco  Czy dekoder 4K jest na całą umowę za 0 zł? W podsumowaniu zamówienia jest abonament 24 miesiące łącznie 99,99 zł. Kiedy porównuję pakiety jest przez 6 miesięcy.

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...