Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, JoeDirt napisał:

Extra+ z Canal+ oferta sportowa za 99,99 zł. https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-canal-4K?dllist=zco  Czy dekoder 4K jest na całą umowę za 0 zł? W podsumowaniu zamówienia jest abonament 24 miesiące łącznie 99,99 zł. Kiedy porównuję pakiety jest przez 6 miesięcy.

Z ekonomicznego punktu widzenia nie opłaca się brać tego pakietu. Lepiej wziąć sam Extra+ za 49,99 zł i następnie dobrać paczkę 10 kanałów C+ na infolinii za 25 zł w zobowiązania do końca umowy. Pozostaje kwestia C+4k Tzn. niewiadomo czy zawsze udaje się go dostać za 0 zł  oraz kwestia pakietu Polsat Sport Premium (ten pakiet na infolinii kosztuje 20 zł miesięcznie w zobowiązaniu do końca umowy lub 15zl/m w opcji włącz/wyłącz) Jeśli nie zależy Ci na niepewnym kanale C+4k to zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć same Extra+ (kwestia też czy chce Ci się bawić w dzwonienie na infolinię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię. Ten pakiet na stronie jest z dekoderem 4k na 6 miesięcy za 0 zł. Obowiązuje regulamin oferty z października. Natomiast zamawiając przez telefon dekoder 4k jest za 0 zł na cały okres umowy. Uaktualniona oferta. Właśnie zastanawiałem się też nad Extra+, ale z HBO różnica będzie minimalna  z tym co jest w Ofercie sportowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. No to tak- w każdym z tych dwóch pakietów jeśli chciałbyś mieć  HBO to musisz je dobrać. W obu przypadkach kosztuje to 20 zł w zobowiązaniu lub 17,50 w opcji wlacz/wyłącz. Tak czy siak taniej wychodzi wg mnie pakiet Extra+ z dodawanymi później opcjami dodatkowymi.

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2020 o 10:54, wepses napisał:

Z ekonomicznego punktu widzenia nie opłaca się brać tego pakietu. Lepiej wziąć sam Extra+ za 49,99 zł i następnie dobrać paczkę 10 kanałów C+ na infolinii za 25 zł w zobowiązania do końca umowy. Pozostaje kwestia C+4k Tzn. niewiadomo czy zawsze udaje się go dostać za 0 zł  oraz kwestia pakietu Polsat Sport Premium (ten pakiet na infolinii kosztuje 20 zł miesięcznie w zobowiązaniu do końca umowy lub 15zl/m w opcji włącz/wyłącz) Jeśli nie zależy Ci na niepewnym kanale C+4k to zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć same Extra+ (kwestia też czy chce Ci się bawić w dzwonienie na infolinię).

Dostał ktoś C+ za 25 zł do nowej umowy? Bo wszyscy piszą, że można ale nikt się nie pochwalił czy dostał. Oczywiście chodzi o nowych grudzień-styczeń a nie o stałych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, roberttosat napisał:

Dostał ktoś C+ za 25 zł do nowej umowy?

Umowa podpisana 17 grudnia a 21 dobierałem c+ przez infolinię za 25zł, konsultant mnie rozbawił, że paczka kosztuje 80zł, ale mają promocję na 25zł, nie udało się jednak dostać c+4k, nawet do końca miesiąca, chciałem zobaczyć jak to wygląda na tv przy lidze angielskiej, teraz mogę dobrać ten kanał w ICA od 10-30zł, ale nie interesuje mnie to już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem propozycję 10xC+ wraz z C+4k za pierwsze 3 miesiące za 0zl A następne za 30 zł miesięcznie co daje srednia 26,25 zl/m. Jako, że nie byłem zainteresowany w tamtym momencie to powiedziałem że proszę o kontakt w nowym roku (sytuacja miała miejsce jeszcze w 12.2019). Do tej pory konsultant nie oddzwonil natomiast jakos mi się nie pali do zakupu tej opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, roberttosat napisał:

Dostał ktoś C+ za 25 zł do nowej umowy? Bo wszyscy piszą, że można ale nikt się nie pochwalił czy dostał. Oczywiście chodzi o nowych grudzień-styczeń a nie o stałych abonentów.

 

Ja dzisiaj dostałęm paczkę C+ za 25 zł. Zamówienie na ofertę Extra+ złożone przez Internet 2 stycznia, wczoraj podpisana umowa u kuriera, a dzisiaj dobrana paczka C+.

Konsultant proponował 3 miesiące za 0 zł, a potem po 30 zł miesięcznie, ale wtedy ja zaproponowałem że wolałbym 25 zł miesięcznie przez całą umowę, zgodził się bez żadnego gadania. Może moją "przewagą" było to że dzwoniłem w sprawach technicznych, a konsultant sam wyskoczył z tą ofertą. W sumie po zakończeniu tej rozmowy i tak miałem dzwonić z pytaniem o C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_

Podpisuję się pod tym wszystkim co napisałeś bo to jest świetne podsumowanie. Mnie tylko śmieszy pisanie, że PC+ ma cyt. "super ofertę premium" bo to już nie jest ta platforma, którą ja pamiętam z czasów Cyfry+,  a której abonentem byłem już na przełomie XX / XXI wieku (od roku 1999). Był jednak również taki okres, w którym korzystałem z oferty CP (jedna umowa przez całe 2 lata), ale nigdy nie byłem w stanie się przestawić na to, że trzeba czekać do początku następnego okresu rozliczeniowego na uruchomienie opcji dodatkowej, czy też do tego, że przejście na wyższy pakiet wymagało aneksowania umowy. I to mnie w zasadzie zniechęciło do pozostania w CP, bo oferta programowa na której mi zależy jest u jednego i drugiego operatora, a w CP wychodziłoby w moim przypadku trochę taniej. Ale nie o tym jest ten temat ;-)

 

EDIT: Proszę przenieść mój post do kosza, w ślad za innymi postami, które od wczoraj były zamieszczane w tym wątku bo teraz to nie wiadomo o co chodzi ;-)

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barthezz4 napisał:

witam. mam pytanie. zastanawiam się nad przejściem z CP do C+. w CP mam pakiet max tj hbo, eleven, liga mistrzów. ile bym płacić za podobny pakiet w C+ z  multiroom i  dekoderami?

Na stronie operatora masz zestawienie z cenami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2020 o 17:22, roberttosat napisał:

Dostał ktoś C+ za 25 zł do nowej umowy? Bo wszyscy piszą, że można ale nikt się nie pochwalił czy dostał. Oczywiście chodzi o nowych grudzień-styczeń a nie o stałych abonentów.

Dzisiaj zadzwoniłem i bez żadnych problemów otrzymałem Canal+ za 25 zł. Umowę podpisałem w "czarny piątek".

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...