Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interes życia normalnie...

Brałem nie dawno extra+ z Canal Plus (MR oraz za dekoder co miesiąc 5ziko)i po ofercie promocyjnej czyli 6m mam do płacenia 115zl.

Ten sam pakiet tyle że z netflixem po 6m 163zl a temu bo trzeba brać dekoder już ten 4k za 10zl/m.

Różnica 48zl czyli płacimy za netflixa 48 zł.

A teraz ja wykupuje netflixa za 54zl miesięcznie, czyli wybierając ww pakiet x netflixem zostaje nam w kieszeni 6zl. Tyle że netflixa nie wyłączymy sobie kiedy nam pasuje jeśli weźmiemy w Canal Plus.

Edytowane przez Cx69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa i fajna bardzo według mnie jest oferta świąteczna jak dla nowego Abonenta na pakiet Extra+ w cenie 49,99 zł/m, bo do tej pory z tego co pamiętam zawsze było tylko 59,99 zł/m nawet za czasów nc+. Do tego można dobrać do zamówienia w gratisie kolekcję Nat Geo Play i FOX Play i co ciekawe dekoder 4K UltraBox+ jest w bezpłatnym najmie przy tym pakiecie i nawet kolekcja Disney Movies On Demand jest możliwa według regulaminu promocji do dodania do zamówienia za 5 zł/m. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lukx95 napisał:

Ciekawa i fajna bardzo według mnie jest oferta świąteczna jak dla nowego Abonenta na pakiet Extra+ w cenie 49,99 zł/m, bo do tej pory z tego co pamiętam zawsze było tylko 59,99 zł/m nawet za czasów nc+. Do tego można dobrać do zamówienia w gratisie kolekcję Nat Geo Play i FOX Play i co ciekawe dekoder 4K UltraBox+ jest w bezpłatnym najmie przy tym pakiecie i nawet kolekcja Disney Movies On Demand jest możliwa według regulaminu promocji do dodania do zamówienia za 5 zł/m. :)

Tylko wcześniej było 6 miesiecy za free.A jeszcze wcześniej Filmbox i Cinemaxy jak dobrze pamiętam za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał:

Tylko wcześniej było 6 miesiecy za free.A jeszcze wcześniej Filmbox i Cinemaxy jak dobrze pamiętam za free.

@czerstwy Tak pamiętam tą ofertę na pakiet Extra+ za 59,99 zł z opcją kanałów FilmBox Pack i Cinemax z free na całą umowę i też w sumie była to fajna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 minut temu, czerstwy napisał:

Tylko wcześniej było 6 miesiecy za free.A jeszcze wcześniej Filmbox i Cinemaxy jak dobrze pamiętam za free.

 

Ale przy tych 6msc free, średnia wychodziła 45 zł miesięcznie plus 15 zł za 4K i mamy 60 zł miesięcznie, a wyjściowa cena przy przedłużaniu 60+15 zł mamy 75 zł. A tutaj 50 zł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi że ten dekoder połączony lanem będzie lepiej działał. Pisałem, aby dobrze mi działał to przed wyłączeniem muszę to z prądu wyłączyć.  Inni mają jeszcze wieksze cyrki. Może tak być, że trafisz na takiego co będzie dobrze działać.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...