Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, _Artek_ napisał:

Zapomniałem że to nie jest cyfrowy Polsat i jak coś dodadzą trzeciego to pewnie będzie to można potem dokupić a 6x 49 kusi.....

 


Ale ja nie chce dorwać ja zamówię przez internet i to oni maja ją znaleźć hahahaha.

 

Jak zamówisz przez internet to na 100% dostaniesz sagemcoma. Było wielokrotnie wałkowane, że mydelniczki tylko w punkcie i też nie w każdym je dostaniesz.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szunaj napisał:

Mnie  interesuje tylko Start+ i późniejsze dokupienie Canal+ więc chyba nie będzie już nic ciekawszego.

A jaki jest całkowity koszt takiego pakietu z modułem CI+ ? Czyli ,opłata miesięczna za pakiet ,aktywacja ,opłata za moduł ,czynsz za sprzęt miesięczny. Jaka długość umowy dla nowych abo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Zastanawiam się czy nie zaryzykować i nie poczekać do 3 grudnia.....

zawsze można złożyć zamówienie na starych warunkach , jak nowe będą korzystniejsze, to nie odbierasz przesyłki/nie podpisujesz umowy, lub odstąpić (kupując przez neta, masz na to 14 dni)  :)

 

myślę że przyszłe oferty to będą normalne ceny + netflix na ileś tam miesięcy gratis, a później dodatkowo płatny ale korzystniej niż osobno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na te oferty i są gorsze niż rok temu. W zeszłym roku na święta za 129,99 - był pakiet, który zawierał to co pakiet VIP. Teraz za 139,99 (czyli 10 zł drożej) proponują nam to co w zeszłym roku kosztowało 99,99, z iluzoryczną zniżką 6 miesięcy za 49,99 :( Nie pamiętam tylko, czy też czasami nie było iluś miesięcy za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wuzel napisał:

A jaki jest całkowity koszt takiego pakietu z modułem CI+ ? Czyli ,opłata miesięczna za pakiet ,aktywacja ,opłata za moduł ,czynsz za sprzęt miesięczny. Jaka długość umowy dla nowych abo ?

Start + 6 miesięcy gratis a następnie 19,99 na 24 miesiące.Aktywacja modułu 9,99 a czynsz 0. Do tego dochodzi późniejsze dobranie opcji canal+ to koszt 25-30zł.

Edytowane przez szunaj
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bawiłem z wypowiedzeniami w cp więc nie chce przechodzić przez to jeszcze raz :D jak już zamówię to nie oddam idą święta wiec nie będę miał czasu na zabawę z kurierami.
Netfliksa nie oglądam bo jest tam tego dużo ale w większości bez szału a boje się właśnie ze jak dadzą netfliksa to nie będzie 6x 49.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mrjacob990 napisał:

Tak patrzę na te oferty i są gorsze niż rok temu. W zeszłym roku na święta za 129,99 - był pakiet, który zawierał to co pakiet VIP. Teraz za 139,99 (czyli 10 zł drożej) proponują nam to co w zeszłym roku kosztowało 99,99, z iluzoryczną zniżką 6 miesięcy za 49,99 :( Nie pamiętam tylko, czy też czasami nie było iluś miesięcy za 0zł.

W ubiegłym roku nie było niższej ceny przez sześć miesięcy. Faktycznie,  odpowiednik Superpremium można było dostać za 99,99,  I taką ofertę wybrałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ircios napisał:

 

A o co pytasz? Multi ManPack, Multiroom czy Multiwitaminę?

Zadzwoniłem i nie ma takiej możliwości  dzięki za pomoc kolego :D chyba wezmę superpremium + tylko po to żeby nie płacić czynszu za deka a przy przedłużeniu zejdę do ekstra+c++Eleven bo w cp jak chciałem przy aneksie zejść z czynszu za dekoder to powiedzieli że się nie da......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem właśnie umowę z C+ na: pakiet Extra +, z trzema dekoderami: jako główny 4K dodatkowe 2x Wifibox +. Przez pierwsze 6mc opłata 72 zł (dobrane History i HBO), po 6 miesiącach 132zł. HBO na rok w gratisie, po roku 152 zł. Do tej oferty dostałem kartę podarunkową na 100zł. Opłata aktywacyjna u kuriera 98 zł. Pierwszy rachunek płacę 18 stycznia. Można było coś więcej ugrać?. Umowa zawarta telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...