Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jako że CP zrobił mi i dużej ilości swoich abonentów "prezent" w postaci możliwości zrezygnowania z ich usług ,to rozglądam się za alternatywą i mam kilka pytań :

Zainteresowałem się pakietem promocyjnym z tego linka https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-24m?dllist=sg

Jednak chciałbym dodać do niego jeszcze kilka opcji , m.in. eleven sport i pakiet programów canal +.

O ile przy wyborze pakiety eleven nie ma problemu , to nie widzę niestety opcji dodania kanałów canal+.

Czy jest to do zrobienia ? Czy trzeba wybrać inny typ pakietu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ultrabox+ od adb jest skonstruowany jako dekoder inteligentny, wszystkie fluktacje, jasnosci i inne wplywajace na palete barw sa zalezne wylacznie od ustawienia telewizora, jedynym minusem ze przez to niezbyt pasuje do TV HD, jedynie 4K. 

Dziwie sie ze nikt z technicznych tego nie mowi. Posiadam osobiscie adb i po odwiedniej konfiguracji TV nic takiego nie ma juz miejsca.

Z tego co PC+ informuje publicznie, nie jest planowana aktualizacja zatem nalezy przyjac ze sprzet dziala prawidlowo tylko niewlasciwa konfiguracja sprzetu na to wplywa. Byc moze przez to nie pisza tak abonentom bo bylaby burza ze zwalaja na ich super hiper tv.

 

Z tego co mi wiadomo to adb jest ciezko zdobyc, sklep internetowy nadal wysyla technicolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik forum może pytanie, które zadam wyda się głupie, ale dotąd miałem doświadczenie tylko z UPC i Netią. 
Planuję umowę na Comfort+ i jeśli po jakimś czasie dobiorę np. HBO albo 10x C+, to czy mogę je wyłączyć po iluś miesiącach, czy do końca umowy płacę za Comfort+ i np. HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dodać opcję dodatkową w dowolnym momencie, po cenie cennikowej np. HBO bodajże za 30 zł i przerwać w dowolnym momencie (z czego pierwszy miesiąc gratis) lub włączyć w cenie promocyjnej 20 zł ale na stałe, bez możliwości rezygnacji :)

to samo z opcją Canal+, albo cena standardowa lub promocyjna bez możliwości wyłączenia

np. opcja ELEVEN SPORTS - 15,90 zł,  a promocja 11,90 ale bez możliwości wyłączenia :)

no i pierwszy miesiąc gratis :)

 

Edytowane przez PawelTSW
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

Oferta z netfliksem już na początku grudnia i teraz pytanie czy brać w czarny piątek czy czekać do poniedziałku/wtorku:D

No i? Oferta z Netflix będzie cały czas. W piątek startuje i nie znika 3 grudnia. W czym ta podnieta z Netflix ? Jest ogólnie dostępny. Chyba, że 3 grudnia wprowadzą deki na androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc bez tv to trochę dużo ja dam radę ale współlokatorzy umrą z nudów:d

wrzucili już Black Weekend  ale narazie jest wszystko to co bylo tylko pod inną nazwą zamawiać czy cxekać na 3 grudnia?

i czy można dostać multiroom za 0 przy superpremium 4k przez telefon?

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oferta BLACK WEEKEND w CANAL+ wg canalplus.pl:

Pakiety Start+, Comfort+ i Extra+ bez opłat przez 6 miesięcy.

 

Nic poza tym. Trochę lipa. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...