Jump to content

oliho

Users
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About oliho

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć! Jako że CP zrobił mi i dużej ilości swoich abonentów "prezent" w postaci możliwości zrezygnowania z ich usług ,to rozglądam się za alternatywą i mam kilka pytań : Zainteresowałem się pakietem promocyjnym z tego linka : https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-24m?dllist=sg Jednak chciałbym dodać do niego jeszcze kilka opcji , m.in. eleven sport i pakiet programów canal +. O ile przy wyborze pakiety eleven nie ma problemu , to nie widzę niestety opcji dodania kanałów canal+. Czy jest to do zrobienia ? Czy trzeba wybrać inny typ pakietu ?
 2. Cześć! Jak długo czeka się na tel z DUK po przesłaniu wypowiedzenia za pomocą icok ? Wysłałem wypowiedzenie we wtorek i nawet w wiadomościach nie mam potwierdzenia czy dostali to wypowiedzenie czy nie.
 3. Cześć. W końcu i ja będę składał wypowiedzenie. Co mam : pakiet "prawie full" bez Polsat Sport Premium (nie potrzebuję) i erotyki. Obecna umowa to 24/6 , w ICOK mam już 7 miechów do końca umowy. Obecnie płacę 99.99 za Evobox + multiroom (HD3000). Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że jeśli mam Evoboxa to przedłużyć mogę jedynie na warunkach 15/3? Prawda to? Nie mogę skorzystać z 12/3?
 4. Cześć! Mam problem z evoboxem ... zepsuł się chyba... Przy włączaniu od kilku dni pojawiał się komunikat : "dysk pełny" W sumie nie miałem nic znaczącego w nagraniach to postanowiłem sformatować dysk z poziomu dekodera - po formacie dekoder już się nie włącza. przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat o aktualizacji oprogramowania , ale po 2-3 minutach prób download'u nic się nie dzieje i jest jest info " błąd pobierania..., etc." stąd pytanie : dekoder się ucegilił/zepsuł ? Jak to w ogóle możliwe ? Druga sprawa : za dekoder co miesiąc płacę koszt wynajmu ( chyba złotówkę) : jak wygląda sprawa reklamacji w takim przypadku ?
 5. Czy przy przedłużaniu umowy ( po złożeniu wypowiedzenia) , można dostać dodatkowy dekoder do multiroom ? Mam już jeden dekoder dodatkowy za który nie płacę ,ale brat dopytywała czy nie dałoby radę wziąć jeszcze jeden dekoder dla niego...
 6. Cześć ! Dawno mnie nie było ... Jeśli można zapytać : W kwietniu będę miał 6 miesięcy do końca mojej obecnej umowy (24/6). Obecnie mam chyba full pakiet (razem z eleven sport) bez erotyki i polsat sport premium i płacę za to 99.99 PLN/miesięcznie. Plan mam taki ,aby złożyć wypowiedzenie na następujących warunkach : Z obecnych pakietów chciałbym wyrzucić HBO i Cinemax ( nie oglądam ich zupełnie) Umowa na 12/3 miesięcy Cena jaką jestem w stanie za to płacić to +/- 75-80 PLN/miesiąc Przejdzie coś takiego ? Chodzi mi głownie o odłączenie tych HBO i jak najkrótszy okres zawarcia umowy.
×
×
 • Create New...