Jump to content

oliho

Users
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About oliho

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak, ale mam wrażenie że osoba która do mnie dzwoniła nawet go nie czytała . Albo był to duży zbieg okoliczności i "przypadkowy" telefon z polsatu bo wypowiedzenie wysłałem ok. 13.00 a dzwonili do mnie po 14.
 2. Cześć ! Mam do zakończenia obecnej umowy (12/3) 6 miesięcy. Abonament 75 PLN , 2 dekodery. Z tego co wyczytałem to nie ma już opcji przedłuzenia umowy 15/3 ,ale pozostała 24/6. Dzwonił przed chwilą do mnie konsul i poinformował ,że nie ma już też umów 24/6 ,ale może zaproponować 29/6... Czyli zlikwidowali ten 24/6 czy ściema ? W ogóle wydawało mi się ,że próbuje mi wcisnąć coś czego nie chcę: poinformowałem go ,że chcę taki sam abonament i pakiety jak te które obecnie posiadam , a on próbował "wcisnać" mi jakiś familijny + multiroom za 40 , a resztę sobie mogę "włączyć" sam... Na moje pytanie czy pakiety które posiadam też mogę włączyć odpowiedział ,ze niestety nie ,ale za to hbo i cinemax mogę ( kanały z których jakiś czas temu zrezygnowałem) ehhh chyba faktycznie czas się przenieść na inną platformę.
 3. Cześć! Jako że CP zrobił mi i dużej ilości swoich abonentów "prezent" w postaci możliwości zrezygnowania z ich usług ,to rozglądam się za alternatywą i mam kilka pytań : Zainteresowałem się pakietem promocyjnym z tego linka : https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-24m?dllist=sg Jednak chciałbym dodać do niego jeszcze kilka opcji , m.in. eleven sport i pakiet programów canal +. O ile przy wyborze pakiety eleven nie ma problemu , to nie widzę niestety opcji dodania kanałów canal+. Czy jest to do zrobienia ? Czy trzeba wybrać inny typ pakietu ?
×
×
 • Create New...