Jump to content

oliho

Users
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About oliho

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. oliho

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Cześć. W końcu i ja będę składał wypowiedzenie. Co mam : pakiet "prawie full" bez Polsat Sport Premium (nie potrzebuję) i erotyki. Obecna umowa to 24/6 , w ICOK mam już 7 miechów do końca umowy. Obecnie płacę 99.99 za Evobox + multiroom (HD3000). Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że jeśli mam Evoboxa to przedłużyć mogę jedynie na warunkach 15/3? Prawda to? Nie mogę skorzystać z 12/3?
 2. oliho

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Cześć! Mam problem z evoboxem ... zepsuł się chyba... Przy włączaniu od kilku dni pojawiał się komunikat : "dysk pełny" W sumie nie miałem nic znaczącego w nagraniach to postanowiłem sformatować dysk z poziomu dekodera - po formacie dekoder już się nie włącza. przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat o aktualizacji oprogramowania , ale po 2-3 minutach prób download'u nic się nie dzieje i jest jest info " błąd pobierania..., etc." stąd pytanie : dekoder się ucegilił/zepsuł ? Jak to w ogóle możliwe ? Druga sprawa : za dekoder co miesiąc płacę koszt wynajmu ( chyba złotówkę) : jak wygląda sprawa reklamacji w takim przypadku ?
 3. oliho

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Czy przy przedłużaniu umowy ( po złożeniu wypowiedzenia) , można dostać dodatkowy dekoder do multiroom ? Mam już jeden dekoder dodatkowy za który nie płacę ,ale brat dopytywała czy nie dałoby radę wziąć jeszcze jeden dekoder dla niego...
 4. oliho

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Cześć ! Dawno mnie nie było ... Jeśli można zapytać : W kwietniu będę miał 6 miesięcy do końca mojej obecnej umowy (24/6). Obecnie mam chyba full pakiet (razem z eleven sport) bez erotyki i polsat sport premium i płacę za to 99.99 PLN/miesięcznie. Plan mam taki ,aby złożyć wypowiedzenie na następujących warunkach : Z obecnych pakietów chciałbym wyrzucić HBO i Cinemax ( nie oglądam ich zupełnie) Umowa na 12/3 miesięcy Cena jaką jestem w stanie za to płacić to +/- 75-80 PLN/miesiąc Przejdzie coś takiego ? Chodzi mi głownie o odłączenie tych HBO i jak najkrótszy okres zawarcia umowy.
×