Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzcie znalazł się obrońca i znaFca, który wszystko wie najlepiej. :lol2: Na Polsacie Film również powtarzaja filmy, ale tak, że te powtórki nie są tak widoczne jak na Stopklatce czy także płatnych Filmbox'ach i Kino Polska. Przejrzyj sobie program telewizyjny, a dopiero później się wymądrzaj znaFco.

Ja się powymądrzam. Powtórki nie są widoczne? A z anteny głównej, w dodatku nie wpisujące się w profil stacji?

 

"Daleko od noszy"

"Samo życie"

"Pierwsza miłość"

"Ekipa"

"2XL"

"Malanowski i partnerzy"

"Fala zbrodni"

"Agentki"

"Graczykowie"

"Szpilki na Giewoncie"

 

Po prostu super pozycje jak na kanał filmowy...

 

 

Co do powtarzania w ramach jednego tygodnia licząc od dziś +7 dni. PF:

- Słodka zemsta (2 emisje)

- Ghost Rider (2 emisje)

- Dobra wróżka (2 emisje)

- Pojutrze (2 emisje)

- Sztos (2 emisje)

- Droga do zatracenia (2 emisje)

- D.E.B.S. (2 emisje)

- Ostatnia audycja (2 emisje)

- Krok do sławy 2 (2 emisje)

- [beep] (2 emisje)

- Supersamiec (2 emisje)

- Mój przyjaciel niedźwiedź (2 emisje)

- Max Payne (2 emisje)

- Nocna randka (2 emisje)

- Parasol bezpieczeństwa (2 emisje)

 

 

Dalej nie szukam, bo musiałbym spisać co drugą audycję. W dodatku większość w/w produkcji emitowana jest w różnych dniach, w tej samej kolejności co wcześniej, lecz z przesunięciem 1-2 godzinnym.

 

Dla sprawiedliwości Stopklatka:

- Silverado (2 emisje)

- Krzyżacy (3 emisje)

- Taxi 2 (2 emisje)

- Nic śmiesznego (2 emisje)

- Yamakasi: Współcześni samurajowie (2 emisje)

- Wiedźmin (3 emisje)

- Zajście awaryjne (2 emisje)

- Córy szczęścia (2 emisje)

- Anioł śmierci (2 emisje)

- 6. batalion (2 emisje)

- Mimic 3: Obrońca (2 emisje)

- Roxanne (2 emisje)

- Ostatni templariusz (2 emisje)

- Zwariowani detektywi (2 emisje)

- Coco Chanel (2 emisje)

- Zwycięstwo (2 emisje)

- Makrokosmos (2 emisje)

- Dzieci i ryby (2 emisje)

- Królestwo zwierząt (2 emisje)

- Valmont (2 emisje)

- Wieczór (2 emisje)

- Dowód (2 emisje)

 

Wynik: Polsat Film - 15 pozycji / 14 godzin filmów dziennie. Stopklatka.tv - 22 pozycje / 23,5-24 godziny filmów dziennie. Nawet bardzo uśredniając i zakładając, że z reklamami każdy z filmów trwa ok. 2 godzin z łatwością można wyliczyć, chociaż to problem dla kogoś kto nie mógłby odejść sprzed telewizora:

 

14 x 2 = 28 godzin powtórek tygodniowo - 2 dni emisji filmów (nie liczę już "Malanowskich..." itd.)

22 x 2 = 44 godzin powtórek tygodniowo - 1 dzień 20 godzin emisji filmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O serialach nikt tu nie wspominał, to raz, a po drugie to nie wiem po co podałeś filmy z Polsat Film, które emitowane są 2 razy. Czego to ma dowodzić? To jest całkowicie normalne, że jeden film jest puszczany 2 razy (emisja premierowa i powtórkowa) w skali miesiąca, dwóch czy nawet trzech. Taki system emisji jest także na głównych kanałach od TVP, Polsatu czy TVN. Na Stopklatce jeden film w skali miesiąca jest puszczany kilka razy, a w skali trzech miesięcy to nawet kilkanaście razy - widzisz różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O serialach nikt tu nie wspominał, to raz, a po drugie to nie wiem po co podałeś filmy z Polsat Film, które emitowane są 2 razy. Czego to ma dowodzić? To jest całkowicie normalne, że jeden film jest puszczany 2 razy (emisja premierowa i powtórkowa) w skali miesiąca, dwóch czy nawet trzech. Taki system emisji jest także na głównych kanałach od TVP, Polsatu czy TVN. Na Stopklatce jeden film w skali miesiąca jest puszczany kilka razy, a w skali trzech miesięcy to nawet kilkanaście razy - widzisz różnicę?

Ale to nie są emisje premierowe. Większość pozycji Polsat Film pojawia się na antenie od kilku miesięcy. To, że masz tam markę Polsatu, nie oznacza, że jest to królestwo premier filmowych.

 

Jeśli natomiast chodzi o seriale, to tylko pokazuje to jak Polsat Film w prosty, a raczej prostacki, bo robiąc z nich zapchajdziurę, zajmuje sobie większość dobowego czasu nadawania. Dzięki temu ogranicza ilość powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czemu żadna stacja nadająca w bezpłatnej TV nie pomyślała, by wykupić prawa do np. Simpsonów czy South parku? Prawie w ogóle nie ma w miarę nowych seriali komediowych tylko cały czas wałkują rodzime produkcje czy powtórki innych zagranicznych seriali. Według mnie Stopklatka mogłaby puścić co jakiś czas Simpsonów. Na dodatek brakuje większej ilości dobrych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie są emisje premierowe. Większość pozycji Polsat Film pojawia się na antenie od kilku miesięcy.

Oczywiście, że tak. Sformułowanie "emisja premierowa" miało oznaczać pierwszą emisję danego filmu w danym miesiącu, a nie emisję tego filmu po raz pierwszy w tym kanale. Pewnie, że filmy emitowane na Polsacie Film powtarzane są cyklicznie, ale są to po 2 emisje danego filmu raz na 3 miesiące. Taki system mi bardziej odpowiada, bo nie obrzydza oglądania danego filmu. Wolę sobie przypomnieć dany film dopiero za 3 miesiące, a nie oglądać go w kółko przez cały miesiąc.

 

To dowodzi ile jest kłamczuchów twierdzących, że Stopklatka TV jest do d.u.p.y.

A co ma wyrażanie opinii na temat danego kanału wspólnego z kłamstwem? I gdzie tu w ogóle ktoś skłamał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czemu żadna stacja nadająca w bezpłatnej TV nie pomyślała, by wykupić prawa do np. Simpsonów czy South parku? Prawie w ogóle nie ma w miarę nowych seriali komediowych tylko cały czas wałkują rodzime produkcje czy powtórki innych zagranicznych seriali. Według mnie Stopklatka mogłaby puścić co jakiś czas Simpsonów. Na dodatek brakuje większej ilości dobrych filmów.

Wpaść to może i wpadła, ale na pewno są to drogie licencje i nie wiadomo czy by się zwróciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dowodzi ile jest kłamczuchów twierdzących, że Stopklatka TV jest do d.u.p.y.

A co ma wyrażanie opinii na temat danego kanału wspólnego z kłamstwem? I gdzie tu w ogóle ktoś skłamał?

Dlatego zacytowałem Ciebie anonimowo waląc wprost do piszących na poprzednich stronach, którzy marudzą, wybrzydzają i narzekają, że dostali

Stopklatkę TV za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daleki jestem od narzekania czy porównywania Stopklatki do ATM Rozrywka, a Polsatu Film absolutnie nie uważam za jakiś doskonały kanał filmowy (denerwuje mnie choćby obecność na tym kanale seriali, o których wspomniał @Karol). Niech trochę bardziej porozrzucają na Stopklatce te powtórki, z biegiem czasu wprowadzą nowy repertuar (oczywiście chodzi mi o dobre, znane filmy z lat 80, 90 czy 00, a nie o nowości kinowe na miarę HBO czy Canal+ :wink: ) i będzie OK. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomas1395:

Bo prawa do ich emisji są drogie, a ograniczenia wiekowe nie pozwalają na emisję przed 22:00. Co automatycznie ogranicza widownię i zarobek z reklam - inwestycja ma małe szanse zwrotu.

 

Na większą ilość filmów potrzeba więcej pieniędzy. A przypominam, że właściciele dokładają do interesu, bo kanał jeszcze nie jest rentowny. Ja bym nie liczył na większe zakupy licencyjne (w najbliższym czasie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie znalazł się obrońca i znaFca, który wszystko wie najlepiej. :lol2: Na Polsacie Film również powtarzaja filmy, ale tak, że te powtórki nie są tak widoczne jak na Stopklatce czy także płatnych Filmbox'ach i Kino Polska. Przejrzyj sobie program telewizyjny, a dopiero później się wymądrzaj znaFco.

Ja się powymądrzam. Powtórki nie są widoczne? A z anteny głównej, w dodatku nie wpisujące się w profil stacji?

 

"Daleko od noszy"

"Samo życie"

"Pierwsza miłość"

"Ekipa"

"2XL"

"Malanowski i partnerzy"

"Fala zbrodni"

"Agentki"

"Graczykowie"

"Szpilki na Giewoncie"

 

Po prostu super pozycje jak na kanał filmowy...

 

 

Co do powtarzania w ramach jednego tygodnia licząc od dziś +7 dni. PF:

- Słodka zemsta (2 emisje)

- Ghost Rider (2 emisje)

- Dobra wróżka (2 emisje)

- Pojutrze (2 emisje)

- Sztos (2 emisje)

- Droga do zatracenia (2 emisje)

- D.E.B.S. (2 emisje)

- Ostatnia audycja (2 emisje)

- Krok do sławy 2 (2 emisje)

- [beep] (2 emisje)

- Supersamiec (2 emisje)

- Mój przyjaciel niedźwiedź (2 emisje)

- Max Payne (2 emisje)

- Nocna randka (2 emisje)

- Parasol bezpieczeństwa (2 emisje)

 

 

Dalej nie szukam, bo musiałbym spisać co drugą audycję. W dodatku większość w/w produkcji emitowana jest w różnych dniach, w tej samej kolejności co wcześniej, lecz z przesunięciem 1-2 godzinnym.

 

Dla sprawiedliwości Stopklatka:

- Silverado (2 emisje)

- Krzyżacy (3 emisje)

- Taxi 2 (2 emisje)

- Nic śmiesznego (2 emisje)

- Yamakasi: Współcześni samurajowie (2 emisje)

- Wiedźmin (3 emisje)

- Zajście awaryjne (2 emisje)

- Córy szczęścia (2 emisje)

- Anioł śmierci (2 emisje)

- 6. batalion (2 emisje)

- Mimic 3: Obrońca (2 emisje)

- Roxanne (2 emisje)

- Ostatni templariusz (2 emisje)

- Zwariowani detektywi (2 emisje)

- Coco Chanel (2 emisje)

- Zwycięstwo (2 emisje)

- Makrokosmos (2 emisje)

- Dzieci i ryby (2 emisje)

- Królestwo zwierząt (2 emisje)

- Valmont (2 emisje)

- Wieczór (2 emisje)

- Dowód (2 emisje)

 

Wynik: Polsat Film - 15 pozycji / 14 godzin filmów dziennie. Stopklatka.tv - 22 pozycje / 23,5-24 godziny filmów dziennie. Nawet bardzo uśredniając i zakładając, że z reklamami każdy z filmów trwa ok. 2 godzin z łatwością można wyliczyć, chociaż to problem dla kogoś kto nie mógłby odejść sprzed telewizora:

 

14 x 2 = 28 godzin powtórek tygodniowo - 2 dni emisji filmów (nie liczę już "Malanowskich..." itd.)

22 x 2 = 44 godzin powtórek tygodniowo - 1 dzień 20 godzin emisji filmów

 

 

 

Po pierwsze - jeden tydzień to za mało: zrób zestawienie miesięczne. Większość filmów wymienionych z STOPKLATKI było emitowane tydzień, 2tygodnie temu, miesiąc temu a w Polsacie Film jest znacznie większa roszada (kiedyś było gorzej). Mało tego - teraz nawet w PF są premiery przed emisją w Polsacie głównym

Po drugie - PFILM ma stały układ bloków: film o 23:00 jest powtarzany nastepnego dnia o 21:00 stąd te podwójne emisje. Podobnie jest w P.Romans

Po trzecie - te SERIALE powtórkowe to są wypełniacze limitu polskich produkcji - PF zamiast setki razy powtarzać te same polskie filmy wybrał seriale. STOPKLATKA zobowiązało się aż na 40% ( o 7% więcej niż minimum) i dlatego tłucze polskie filmy znacznie częściej

 

ja naliczyłem w maju 5 EMISJI Krzyżaków cz.1 i bodaj 4 EMISJE cz.2 - nie licząc tylu emisji w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnianie limitu polskich produkcji serialami na Polsacie Film to akurat kpina. Już lepiej, gdyby powtarzali w kółko te same polskie filmy, ale, żeby to były FILMY, a nie nędzne tasiemce.

 

Mnie osobiście nie przeszkadza liczba powtórek w Stopklatce. Zdarzyło mi się już kilkakrotnie przegapić emisje interesującego filmu i nadrobić go przy drugiej czy trzeciej powtórce. Nie siedzę 24h na dobę przed TV, nie zawsze zdążę prześledzić ramówkę, a jeśli już mam czas na dwie godzinki relaksu przed telewizorem to są też przecież do wyboru inne stacje, które danego dnia o danej porze mogą mieć do zaoferowania coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Stopklatka, przez właścicieli, nie nadaje się do DVBT. Puszczają filmy nie w stylu przeciętnego widza.

Skoro przeciętny widz ogląda Polo tv, to idę o zakład że filmowy kanał rodem z ZPR bardziej by trafił w gusta.

 

Tu jest zbyt dużo kina wyższego poziomu, a powinno być coś mniej ambitnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jestem zmuszony powtórzyć. Stopklatka.tv to kanał bezpłatny, tylko baran liczył na hollywoodzkie hity, same premiery. Wystarczy jedna antenowa nowość dziennie. Tylko [beep] ogląda telewizję 24/24 i przeszkadzają mu powtórki. W dobie 150 polskojęzycznych kanałów telewizyjnych aż dziw bierze, że ktoś ma czelność narzekać na powtórki - przecież mamy taki wybór programów, w dodatku darmowych. @rotalplus: tobie polecam trzepanie sobie przed Polsatem Film, skoro jest taki świetny - tylko przypominam, że płatny, w dodatku nie ponosi praktycznie żadnych kosztów dystrybucji, bo korzysta z praw Polsatu i transpondera CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie można tak sobie przerzucać filmów na licencji kodowanej, do kanału otwartego. :P Na to też potrzeba zgody właścicieli licencji, a raczej dodatkowej kasy do ich kieszeni. No i nie zapominajmy, że właściciele (SPI/Kino Polska) chcą też na FilmBOX'ach zarabiać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...