Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tych żali,a czego się spodziewano?? Przecież główne kanały też dają same powtórki,a jakby emitowali więcej niż 1-2 filmy dziennie to sytuacja była by podobna jak w Stopklatce TV.

Też nie rozumiem. Kanał jest obecny prawie wszędzie. I prawie wszędzie za darmo.

Marudy i tak będą marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @mały wznieście się nad przeciętność. Po pierwsze: 12 minut reklam będzie wkrótce, po drugie:to, ze ktoś wyraża obawy czy pewne uwagi krytyczne nie oznacza, ze narzeka. Kanał darmowy NIKOMU nie wadzi, nawet jak wykorzystanie ZEROWE.

Otóż mam takiego osobistego "nielsena"(na razie bardzo mało osób włącza ten kanał) i zgodziłbym się, z @rotalplus, ze mimo znakomitej do tej pory oferty Stopklatka będzie zmuszona do zmian albo te filmy, które juz znamy zostaną na wiele lat do ogrywania na okragło. Film łatwo rozpoznać, kolejne powtórki tylko odstrasza... przypominane .hity (np.Filadelfia) przyciągają tylko bardziej zorientowanych, ... a teraz wyobraźmy sobie serial: Niewolnica Isaura. I oglądalność... a to NIESTETY liczy się dla inwestorów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopklatka TV w TOP20 z udziałem 0,83% w 4+, przy czym na ten wynik chyba należy patrzeć na jednorazowy wyskok, bo np. w gr. 16-49 CC pobił swój rekord 0,92% (ciekawe dlaczego mimo braku promocji, premier???) a Kino Polska miało 0,91% - ogólnie dość nietypowy rozkład widowni

 

 

Edit: Stopklatka chyba trochę przejęła się krytyką, bo jak podaje press.pl pożyczy 1 mln zł od Kino Polska TV i Agory na rozwój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty co poniektórych, to mam ochotę westchnąć i się zaśmiać ze zgrozą.

To że kanał jest DVBT to może dawać powtórkę co drugi film? Albo że nie było się co cudów spodziewać?

To po kiego grzyba to całe DVBT?

 

Mało to wychodzi filmów TV czy DVD co roku? Nie mówię o kinowych hitach, to może sobie zabrać Canal+ & HBło.

Ale puszczanie w kółko tego samego to chyba nie jest to co powinien prezentować kanał filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nikt nie oczekuje na tym kanale najnowszych hitów, ale wałkowanie w kółko tego samego to gruba przesada. Pamiętamy te szumne zapowiedzi, ochy i achy, co to za super kanał zrobią. A prawda jest taka, że każdy kto miał dostęp do Filmbox'ów czy Kino Polska, doskonale wiedział czego tak naprawdę można się spodziewać po Stopklatce. Po tym jak ZPR-y przygotowały kanał Fokus, całkiem prawdopodobne jest, że kanał filmowy od nich byłby o wiele ciekawszy od tego, co oferuje Stopklatka. Na pewno kanał filmowy od ZPR-ów byłby bardziej wartościowy dla widzów, którzy mają już dostęp do Filmbox'ów i Kino Polska, bo ci widzowie zdecydowaną większość filmów puszczanych na Stopklatce doskonale znają już na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej to piszecie kompletne bzdury.

To,że np.na płatnym Polsacie Film od wielu lat leci jedno i to samo wam nie przeszkadza,praktycznie zero premier.Stopklatka niczym nie odbiega pod względem powtórkowym od innych kanałów filmowych.A to jak bardzo wartościowym kanałem filmowym byłaby stacja od ZPR-U to widać po ich badziewiach typu Polo Tv.Jak widać większość nie ma zielonego pojęcia o funkcjonowaniu kanałów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie znalazł się obrońca i znaFca, który wszystko wie najlepiej. :lol2: Na Polsacie Film również powtarzaja filmy, ale tak, że te powtórki nie są tak widoczne jak na Stopklatce czy także płatnych Filmbox'ach i Kino Polska. Przejrzyj sobie program telewizyjny, a dopiero później się wymądrzaj znaFco. Na Polsacie Film nie ma tak, że w jednym tygodniu kilka razy emitowany jest ten sam film. I każdy ma tutaj prawo do swojego zdania i będzie je wyrażał - niezależnie czy ci się to podoba czy nie. Trochę kultury w stosunku do innych użytkowników forum. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nikt nie oczekuje na tym kanale najnowszych hitów, ale wałkowanie w kółko tego samego to gruba przesada. Pamiętamy te szumne zapowiedzi, ochy i achy, co to za super kanał zrobią. A prawda jest taka, że każdy kto miał dostęp do Filmbox'ów czy Kino Polska, doskonale wiedział czego tak naprawdę można się spodziewać po Stopklatce. Po tym jak ZPR-y przygotowały kanał Fokus, całkiem prawdopodobne jest, że kanał filmowy od nich byłby o wiele ciekawszy od tego, co oferuje Stopklatka. Na pewno kanał filmowy od ZPR-ów byłby bardziej wartościowy dla widzów, którzy mają już dostęp do Filmbox'ów i Kino Polska, bo ci widzowie zdecydowaną większość filmów puszczanych na Stopklatce doskonale znają już na pamięć.

Chciałem zauważyć, że ten kanał jest przede wszystkim dedykowany do DVBT (a tam nie ma Filmbox'ów czy Kino Polska). A na satelicie znalazł się przy okazji. Okazja była niebywała i przylepili do wszelakich platform i kablówek. A następnie decydenci wszelakiej maści zakodowali szczelnie, by nie wszyscy mieli dostęp.

I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie znalazł się obrońca i znaFca, który wszystko wie najlepiej. :lol2: Na Polsacie Film również powtarzaja filmy, ale tak, że te powtórki nie są tak widoczne jak na Stopklatce czy także płatnych Filmbox'ach i Kino Polska. Przejrzyj sobie program telewizyjny, a dopiero później się wymądrzaj znaFco. Na Polsacie Film nie ma tak, że w jednym tygodniu kilka razy emitowany jest ten sam film. I każdy ma tutaj prawo do swojego zdania i będzie je wyrażał - niezależnie czy ci się to podoba czy nie. Trochę kultury w stosunku do innych użytkowników forum. :evil:

 

 

Kolega w 100% potwierdził moją opinię - powtórki biją tu po oczach czego nie ma w innych kanałach filmowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto uczyć się natury i wymagań dyskusji. Na razie w większości to słowotok.

Gdybyśmy tu dyskutowali o Polsacie Film na pewno znalazłoby się wiele krytycznych uwag. może nawet stawiających ten kanał niżej od Stopklatki (bo płatny, bo powtórki, bo przerywany reklamami).

Wyrażamy tu jednak opinię o Stopklatce i obok ZDANIA, że kanał bardzo dobry (bo ogólnie dostępny, darmowy i z niezłą ramówka) SŁUSZNE sa obawy o wznawianie i powtarzanie oferty, już wielu "naogladało" się i omija ten kanał, a przecież to dopiero 3 miesiąc grania tego repertuaru....a co będzie w jesieni po 99. emisji Krzyzaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcz123456:

Tobie wydaje się, że filmów nadawca nie musi kupować, tylko dostaje je gratis. W dodatku wszystkie jakie zapragnie, bo oczywiście inne kanały nie mają filmów na wyłączność. :D W dodatku z doświadczenia wiem, że tego rodzaju umowy przewidują konieczność emisji, określonej liczby powtórek. Więc, nie tak łatwo prowadzi się darmowy kanał filmowy. :P Łatwo wam się krytykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Mają zobowiązania żeby dawać krzyżaków i taxi 3 razy w tygodniu.

Ja zdania nie zmieniam. Kolejny śmieciowy kanał powtórka tv, pokroju atm rozrywka czy tvp rozrywka.

 

I nie, nie uważam że ściągają filmy z torentów.

 

I to nie jest darmowy kanał filmowy, a reklamowy kanał powtórkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie jest darmowy kanał filmowy

Tak do końca, to ten kanał nie jest darmowy. On ma na siebie zarabiać z tym, że na to trzeba czasu. Dopiero wtedy będzie można docenić jego walory emisyjne.

Tak dla przykładu HBO jest płatne i to niemałe pieniądze. A repertuar pożal się Panie Boże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopklatka niczym nie odbiega od reszty jeśli chodzi o powtórki.

Polsat Film - S.W.A.T. - Jednostka Specjalna - właśnie do obejrzenia, wczoraj wieczorem też była, w ciągu tygodnia poza wspomnianymi emisjami jeszcze jedną trafiłem. Furia - W ostatnim tygodniu przynajmniej dwa razy trafiłem.

Kino Polska - 07 zgłoś się, Świadek koronny, Krzyżacy a o Stawce większej niż życie, czy Czterech Pancernych nie wspomnę, PVR zbędny :D

 

Osobiście Stopklatka mi pasuje, trafiam filmy, które trafiają w mój gust i mogę je obejrzeć w miarę mi pasującej porze. Nie dzisiaj, to jutro, nie jutro to za 3 dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...