Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To po co wogóle uruchamiali kanał filmowy skoro wałkują cały czas 30 filmów na krzyż (nie licze tychpolskich, bo one to wędrują z kanału do kanału)?

Telekino podobno dostarczył KRRiT listę 500 filmów, które chcieli pokazać w pierwszym roku nadawanie i coraz bardziej wydaje mi się, że byłby to lepszy wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć inne zdanie na temat powtórek.Bardzo lubię powtórki bo nie zawsze mam czas na obejrzenie filmu.

W moim telewizorze kanał Stopklatka.tv jest na pierwszym miejscu bo to jedyny kanał typowo filmowy w dvb-t.

Stopklatka.tv to ciekawy kanał, podobne zdanie ma 67% internautów.Tak wynika z badań.

https://satkurier.pl/news/102440/jakich- ... w-ntc.html

Niektóre filmy lub seriale nigdy się nie nudzą np Akwarium, czyli samotność szpiega..bardzo dobry miniserial oparty na prawdziwiej historii.Książka jeszcze lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć inne zdanie na temat powtórek.Bardzo lubię powtórki bo nie zawsze mam czas na obejrzenie filmu.

W moim telewizorze kanał Stopklatka.tv jest na pierwszym miejscu bo to jedyny kanał typowo filmowy w dvb-t.

Stopklatka.tv to ciekawy kanał, podobne zdanie ma 67% internautów.Tak wynika z badań.

https://satkurier.pl/news/102440/jakich- ... w-ntc.html

Niektóre filmy lub seriale nigdy się nie nudzą np Akwarium, czyli samotność szpiega..bardzo dobry miniserial oparty na prawdziwiej historii.Książka jeszcze lepsza.

 

 

Te badania to można o kant potłuc - robione na internautach na niewielkiej grupie - wszędzie tam gdzie nie ma kontaktu z ankieterem można podejrzewać że respondent nie mówi prawdy albo jak to zazwyczaj bywa - młodzież dla żartów "zaburza" wyniki badań. Grupa docelowa kanału to 4+ ze wskazaniem na grupę w średnim wieku i starszych Widzów a oni z internetem mniej wspólnego mają

Dlaczego tak słaby wynik Polo TV w tym badaniu skoro ludzie oglądający DVB-T to głównie mieszkańcy wsi i małych miasteczek?

 

Do tego te pożądane kanały jak DCH czy NG (sporo treści z tych stacji jest w Puls2, TTV, TV6, Fokus TV więc nie mają pojecia badani co można zobaczyć w DVB-T - LICZY SIĘ MARKA!) albo KP czy TVN24 przez mężczyzn..A gdzie Polsat Sport, gdzie C+ Sport? Jest tylko Eurosport wśród preferencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co wogóle uruchamiali kanał filmowy skoro wałkują cały czas 30 filmów na krzyż (nie licze tychpolskich, bo one to wędrują z kanału do kanału)?

Telekino podobno dostarczył KRRiT listę 500 filmów, które chcieli pokazać w pierwszym roku nadawanie i coraz bardziej wydaje mi się, że byłby to lepszy wybór

 

Może Telekino jeszcze wystartuje

Podobno maja byc nowe mux-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telekino podobno dostarczył KRRiT listę 500 filmów, które chcieli pokazać w pierwszym roku nadawanie i coraz bardziej wydaje mi się, że byłby to lepszy wybór

No świetnie to ująłeś "podobno" :twisted: jest to tylko gdybanie i niezwykle mało prawdopodobne,że inny nadawca który wygrałby konkurs emitowałby mniej powtórek w końcu biznes musi się opłacać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...