Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie ja jestem zniesmaczony takimi pomysłami.

Ktoś tam w zarządzie Platformy C+ bierze niemałe pieniądze, a popełnia takie błędy.

Te filmy co już tutaj wcześniej wrzuciłem można obejrzeć w usługach streamingowych w takiej jakości o jakiej można pomarzyć w NC+GO.

To jest wyrzucanie pieniędzy w błoto wykupienie takiej kolekcji. Mowa o Paramount Play .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, roberttosat napisał:

Kolekcje Fox i Nat Geo przy przedłużeniach idzie dostać za 0 zł, tutaj będzie podobnie.

Jakieś źródło tej rewelacji o Paramount? A może bedzie za 5 zeta, wszak to filmy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kingofsouth napisał:

Zaraz Black Friday i będzie promo za 5 PLN ;)

 

21 godzin temu, ircios napisał:

A może bedzie za 5 zeta, wszak to filmy.

Obydwoje podaliśmy odpowiednią kwotę :rofl:

 

W ICA jest oferta. Szybko pojawiła się obniżka :lol2:  ;)

 

2019-11-27-171817.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BizzareX napisał:

@ircios A może to chodzi o 10 złotych, ale za każdy film w tej usłudze.? Tak na marginesie to widzowie, w końcu będą mogli zobaczyć w VOD " Wyspę tajemnic" z Di Caprio, która leciała już 30 razy, na Paramount Chanel.??

 

No ale przynajmiej bez uciętych napisów i reklam co 20 minut ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lukimann napisał:

Dobra, a tak na poważnie.

Orientuje się ktoś, jakie kanały UHD ( w miarę sensowne ;-P)są w zasięgu operatora?

Chodzi o PC+? Z tego co widzę najciekawsze z HotBirda to Love Nature i TravelXP 4K. Ten drugi przy starcie 2 lata temu zapowiadał polska wersję, ale do tej pory się nie pojawiła.

 

Na HB jest 11 kanałów 4K:

Oprócz niego, na 13°E dystrybuowane jest 11 kanałów 4K: Canal+ 4K Ultra HD, TravelXP 4K, Rai 4K, Museum 4K, Sky 4K HDR, Love Nature 4K, MyZen 4K oraz tym niekodowane Hot Bird 4k1, Fashion 4K, 4KUniverse i NASA 4K. 

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/184931/eutelsat-190-kanalow-uhd.html

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...