Jump to content
Mr. Orbita

Nowości na Platformie CANAL+ – stan aktualny

Recommended Posts

To jest wstyd żeby taka firma nie potrafiła przygtować całkiem nowej szaty graficznej i dziś tylko wszystko udostępnić. 

Był syf i dalej jest. :mrgreen:

• Haha 2
  • Upvote 1

Nie wspominajac o wspanialych ofertach ...  a mogli sie wysilic ... myslalem ze zmiana dyrektora cos wniesie nowego ... ale to tylko kolejny pionek guzik chcacy zmienic ...

Edit...

Nie wiem czy to zadziala ale widze oferte 49zl za extra+ z CANAL+ oraz 4K tuner i c+4k w cenie

https://sklep.pl.canalplus.com/pakiety-sklep-platforma-canal-wczesniej-nc/extra-z-canal-24m-0719?pm_source=tv_pl_canalplus&pm_medium=baner&pm_content=cta_zamow_12082019

Edited by gary
  • Thanks 1

@gary

cena ta jest tylko przez 3 miesiące, potem 99,99 zł ;) 

Najem ultraBOX+ 4K jest też za 0 zł tylko 3 miesiące, potem 10 zł.

Edited by Krzysiek11:)

A można było zrobić porządek na liście kanałów, zmienić oprogramowanie w dekoderach, dogadać się z Polsatem i dodać nieobecne kanały Polsatu do oferty, jakieś ciekawe promocje dla obecnych abonentów... 

No ale to dla nich zbyt trudne. :D

• Haha 1
  • Confused 1

Czego się spodziewaliście? Wiadomo było, że będzie to tylko zmiana nazwy, niektórzy wymyślali niestworzone rzeczy, a teraz mają bezpodstawne pretensje. Kolejny raz się to powtarza.

• Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 4

Bo po co robić Boom z samej zmiany nazwy jakby poczekali i wprowadzili to razem z otwartym Mycanal to bby było coś i zdążyli by to dopracować :)

• Sad 1
  • Upvote 3

Oni uwielbiają oferować niedopracowane produkty od lat. ;) Standard. I jeszcze ta żenująca forma zakomunikowania zmian klientom... bez komentarza

Szczerze to miałem nadzieje że kolejne miesiące Canal+ kupie już w Mycanal na apple tv 4k a tu d.......

Ale reklama fajna :)

Edited by _Artek_
  • Haha 1
  • Sad 1

4 godziny temu, Pawop napisał:

Czego się spodziewaliście? Wiadomo było, że będzie to tylko zmiana nazwy, niektórzy wymyślali niestworzone rzeczy, a teraz mają bezpodstawne pretensje. Kolejny raz się to powtarza.

Nie chodzi już o jakieś rewolucje wyssane nie powiem skąd. A zwyczajne przygotowanie się do tego wszystkiego. Zmienili w zasadzie tylko jedno logo, jedną nazwę, a cała reszta. Mimo że o zmianie mówili oficjalnie w lipcu, a jeszcze dłużej się o tym plotkowało. Kompletna kompromitacja.

• Haha 1

Sky by takiej fuszerki nie odwaliło - może Comcast powinien to przejąć? :)

Nigdzie głębiej nie można wejść  w ofertę  bo zaraz woła login i hasło hehee. Pewnie jakieś błędy na stronie :) 

Nie chodzi już o jakieś rewolucje wyssane nie powiem skąd. A zwyczajne przygotowanie się do tego wszystkiego. Zmienili w zasadzie tylko jedno logo, jedną nazwę, a cała reszta. Mimo że o zmianie mówili oficjalnie w lipcu, a jeszcze dłużej się o tym plotkowało. Kompletna kompromitacja.
Ja nie odnosiłem się do bajzlu jaki teraz mają. Kilku użytkowników od kilku tygodni nakręcało się wzajemnie oczekiwaniami, a teraz zdziwienie, że nie ma nowych pakietów, nowej listy kanałów i myCanal.
  • Upvote 1

Guest kingofsouth
5 godzin temu, _Artek_ napisał:

Szczerze to miałem nadzieje że kolejne miesiące Canal+ kupie już w Mycanal na apple tv 4k a tu d.......

A co ja ci pisałem? Twój optymizm był nieuzasadniony od samego początku.

Podjarałeś się, a teraz rozczarowanie.  Warto było? No cóż pompowałeś balonik , a teraz klops.  :lol2:  ;)

Edit:

Nawet nie jest mi ciebie żal.  Może da ci to lekcję na przyszłość ;)

Edited by kingofsouth

Na sklep.pl.canalplus.com udało się ustawić planszę "Trwają prace techniczne - przepraszamy za utrudnienia" ;).

A według powszechnej opinii to CP jest zacofane technicznie a tu taka ftopa. W sumie podstrony dla nowych są wizytówką  i powinny być dostępne zawsze. To jest cyrk formatu premium.