Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bugmenot napisał:

No akurat na ten moment jest o parę kroków wzgledem PC+ do przodu ;).

Chyba jedynie w tym że im strona działa.?Jesteś abonentem wiesz jak tam wszystko działa i jak wyglada obsługa?W NC+ nie jest też idealnie czy bardzo dobrze ale jest lepiej.Ofertowo to już nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Maxx@ napisał:

Jakość obrazu jest ok , a czy warto trudno mi powiedzieć. Z tego co jakiś czas oglądałem to nic ciekawego nie było .

Jak dla mnie obraz duzo gorszy niz na Hustler HD,program slaby ale to moje zdanie inni moga inaczej osadzic?‍♂️?

Edytowane przez andi64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, miniupiniu napisał:

Pytanie do osób które aktywowały już kanał Playboy. Warto? Co tam puszczają? Jak z jakością obrazu?

I tak masz za darmo więc myślę że warto.Nie miałem do tej pory wiecej czasu na ogladanie.Ale z tego co widziałem to obraz dobry a ramówka słaba i erotyka soft.Ale akurat z tej tematyki to wart uwagi to chyba tylko Vivid Red HD i ewentualnie XXL ale tu słaba jakość techniczna.Reszta co nadaje na HB nie warta uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wykupiony kontent u abonentów wynosił 0?, bo przecież nie mogli zgasić wykupionej usługi ot tak sobie z partyzanta. O sorry 

...Być może był jeden abonent, który oglądał wszystko, wszędzie, zawsze i na wszystkim co ma ekran... zwłaszcza z rzonką biologię wieczorami?, ale już go nie ma na forum.?

@Emil.1603 włącz dziadkowi YT. Tam pewnie dużo jest dla wędkarzy.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+/PC+ kiedykolwiek te kanały były? Nie przypominam sobie. Usunęli z oferty ponad 6 lat temu, kiedy to wprowadzali nc+.

Edit: dopiero teraz zobaczyłem newsa na głównej SK. Rozumiem, że chodzi o usunięcie wspomnianych wyżej kanałów z listy. Tak czy tak nigdy nie były one dostępne w ofercie nc+/PC+, mieli do nich dostęp tylko klienci dawnej Cyfry z nieprzedłużonymi umowami, pewnie dlatego kanały zostały usunięte z listy.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...