Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zadzwonię do CP chciałbym się upewnić.

Na samym początku miesiąca (chyba 2 czerwca) dzwonili do mnie z DUK i zdecydowałem się na przedstawioną ofertę. Nie był przewidziany nowy/inny dekoder. W takim wypadku również przysyłają umowę? Za niedługo minie prawie miesiąc, a umowy nadal brak.

Dodam jeszcze, że umowa miała wejść w życie z dniem ostatniego czerwca lub pierwszego lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 czerwca br. nastąpią poniższe zmiany w składzie pakietów i cennikach Telewizji Satelitarnej:

 

1. Ze składu pakietów usunięte zostaną kanały nadawane w jakości SD, które mają swoje kopie w HD: AXN, Discovery Channel, Eurosport, Eurosport 2, FOX, Fox Life, History, ID, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TLC, TVN, TVP 1, TVP 2, TVN 7, Universal. Kanały będą nadawane promocyjnie.

Zmiana nie dotyczy kanałów Animal Planet, FilmBox i Nickelodeon, które w SD i HD mają różne oferty programowe.

 

2.Kanał Polsat News+ wchodzi w skład pakietów (dotychczas nadawany był promocyjnie). Dostępny będzie od Pakietu Mini HD.

 

3.Następuje zmiana nazwy Miesięcznego Katalogu Filmów VOD w cenniku dla Abonentów. Na wszystkich dokumentach widniała będzie nazwa „Pakiet VOD”.

 

Proszę w tym wątku nie dywagować kiedy zostaną wyłączone kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 czerwca br. nastąpią poniższe zmiany w składzie pakietów i cennikach Telewizji Satelitarnej:

 

1. Ze składu pakietów usunięte zostaną kanały nadawane w jakości SD, które mają swoje kopie w HD: AXN, Discovery Channel, Eurosport, Eurosport 2, FOX, Fox Life, History, ID, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TLC, TVN, TVP 1, TVP 2, TVN 7, Universal. Kanały będą nadawane promocyjnie.

Zmiana nie dotyczy kanałów Animal Planet, FilmBox i Nickelodeon, które w SD i HD mają różne oferty programowe.

 

2.Kanał Polsat News+ wchodzi w skład pakietów (dotychczas nadawany był promocyjnie). Dostępny będzie od Pakietu Mini HD.

 

3.Następuje zmiana nazwy Miesięcznego Katalogu Filmów VOD w cenniku dla Abonentów. Na wszystkich dokumentach widniała będzie nazwa „Pakiet VOD”.

 

Proszę w tym wątku nie dywagować kiedy zostaną wyłączone kanały.

Nie rozumiem jak to będzie jeśli, np. Eurosport SD jest w pakiecie Fam HD to jego odpowiednik czyli Eurosport HD będzie dostępny w pakiecie tylko i wyłącznie sport czy również Fam HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nic się nie zmienia z dostępnością w/w kanałów SD w pakietach. Kanały tylko przestaną być gwarantowane umową od jutra (dla wszystkich umów zawieranych od jutra). Jutro powinno się pojawić również nowe PWU, więc jutro napiszę co się zmieniło jeszcze w tym dokumencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 czerwca br. nastąpią poniższe zmiany w składzie pakietów i cennikach Telewizji Satelitarnej:

 

1. Ze składu pakietów usunięte zostaną kanały nadawane w jakości SD, które mają swoje kopie w HD: AXN, Discovery Channel, Eurosport, Eurosport 2, FOX, Fox Life, History, ID, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TLC, TVN, TVP 1, TVP 2, TVN 7, Universal. Kanały będą nadawane promocyjnie.

Zmiana nie dotyczy kanałów Animal Planet, FilmBox i Nickelodeon, które w SD i HD mają różne oferty programowe.

 

2.Kanał Polsat News+ wchodzi w skład pakietów (dotychczas nadawany był promocyjnie). Dostępny będzie od Pakietu Mini HD.

 

3.Następuje zmiana nazwy Miesięcznego Katalogu Filmów VOD w cenniku dla Abonentów. Na wszystkich dokumentach widniała będzie nazwa „Pakiet VOD”.

 

Proszę w tym wątku nie dywagować kiedy zostaną wyłączone kanały.

Nie rozumiem jak to będzie jeśli, np. Eurosport SD jest w pakiecie Fam HD to jego odpowiednik czyli Eurosport HD będzie dostępny w pakiecie tylko i wyłącznie sport czy również Fam HD ?

 

 

Pytanie

1.A czy będzie można wypowiadać umowy jak się ma familijny HD?

2. A czy SD zostanie przesunięty na inną odległość bo niektóre kanały np. TLC jest w famijinym HD a wersja HD w familinjym Max HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że całość będzie miała związek z tym o czym mi kiedyś Cyfrowy Polsat powiedział na Facebooku a mianowicie z stopniowym wycofaniem stacji SD na korzyść ich kopii w HD. Nie zdziwie się więc gdy stacje HD zamienią się miejscami z swoimi kopiami w SD by ostatecznie wypaść z listy tak jak niedawno stacje premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc jeżeli umowa z polsatem kończy mi się w listopadzie 2014 roku to od którego i do którego dnia muszę złożyć wypowiedzenie czy to ma być do 23 sierpnia czy do 23 września. mój okres rozliczeniowy przypada na 23 dzień każdego miesiąca wchodząc dzisiaj na swoje konto pisze mi że do końca umowy pozostało 5 miesięcy

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umowa na pakiet w cenie promocyjnej (rodzinny hd za 14,90) roluje się z tą samą ceną, czy z cennikową ?

I druga rzecz: mam na umowie ulgę 700zł, umowa jest na 18 miesięcy co daje prawie 40zł ulgi miesięcznie; z czego wynika taka wysokość ulgi ? Bez ulgi płaciłbym ponad 50zł miesięcznie i ciekaw jestem za co i wg jakiego cennika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa ulega przedłużeniu zawsze na takich samych zasadach.

 

Na ulgę składają się: różnica abonamentu na czas nieokreślony i określony + cena sprzętu (jeśli jest wydawany) + wartość pakietu w okresie gratisowym/rabatowym. Zapomniałem jeszcze dodać różnicę w opłacie aktywacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w pakiecie Rodzinnym HD nie będzie dostępny Polsat Sport i Polsat Sport Extra wersji HD ?

To kto zapłaci za pakiet Sport HD?

W Sport HD jest m.in. ESP 2, TVP Sport, Orange czy Extreme Sports

Jeśli wyłączyliby PS i PSE w Rodzinnym HD to byłaby całkowita porażka jak dla mnie. Dobrze, że mam te kanały gwarantowane, a umowa wchodzi w życie dopiero 8 lipca :)

Moim zdaniem powinni wymienić wszystkie dekodery na HD, usunąć kopie SD (wszystkie) i zrobić poprawki w pakietach - wersje HD powinny być w najniższych możliwych abo, np. wspomniane już Polsaty Sport w wysokiej rozdzielczości w Rodzinnym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...