Jump to content

Krzysiek_

Users
 • Content Count

  958
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Krzysiek_

 1. Ponad dwa lata temu również wziąłem Telewizje Światłowodową z myślą o dobrej ofercie programowej i w tamtym czasie dobrej cenie ale podobnie jak Ty po pierwszym dniu użytkowania oddałem ten badziew. Widzę, że dalej się to nie zmieniło co opisujesz bo ja również miałem problemy z wieszającym się dekoderem, itd. Co do jakości kanałów to jakoś mnie nie rzuciła na kolana w porównaniu do CP z którym miałem porównanie. Liczyłem, że jeśli dosył niektórych kanałów mają światłowodowo to nie będzie dużej kompresji jednak się myliłem. Większość kanałów w tamtym czasie miałem wrażenie jakby była nadawana w 25 fps. Płynność obrazu była gorsza niż jest obecnie na Youtube czy IPLI. Nie wiem jak teraz czy coś się w tej kwestii poprawiło ale dobrego zdania o tej telewizji nie mam także jak ktoś się zastanawia nad podłączeniem to radzę się dobrze zastanowić .
 2. W ICOK tylko mam katalog online aktywny także tak jest pewnie jak mówisz że dostęp jest tylko na urządzenia mobilne
 3. @Specjalista Cyfrowy Polsat Mam pytanie dlaczego CP Go na smartphonie chodzi mi normalnie a jak włączam jakiś kanał na laptopie to mam informacje że muszę wykupić usługę On The Go ?
 4. Telewizja Światłowodowa od Evio też ma jakieś 20 sekund opóźnienia względem satelity
 5. Czyli po tym co napisałeś można wnioskować, że dosył sygnału jest z satelity i dalej puszczane są kanały przez internet?
 6. A jak z jakością obrazu w porównaniu do satelity? Sprawdzałeś jeszcze ile wynosi opóźnienie względem sat?
×
×
 • Create New...