Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jedno takie pytanko. Czy jeżeli bym wziął familijny max hd film hd sport hd i cinemax hd to wiem że można po 6 miesiącach modyfikować pakiety i przejść na premium, ale co wtedy z multiroomem czy pozostaje w cenie 10 zł mies czy przechodzi tyle ile powinien w tym pakiecie kosztować czyli 5 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota za usługę Multiroom jest określona w umowie (i ona obowiązuje) i zawsze jest dopasowana do minimalnego zobowiązania pakietowego określonego tą umową. Czyli dla Twojego przykładu będzie to 10zł. 5zł będzie jeśli aneksem zmienisz umowę na obowiązkowy pakiet Premium przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego typu "problemy techniczne" masz na myśli?

 

Średnio co drugi dzień giną mi prawie wszystkie kanały i dostaje komunikat o słabym sygnale, po 5 minutach kanał się włącza i tak w koło. Kable położone są nowe, nie potrzebnie, bo stare były ok, dekoder przenoszony był w kilka innych lokalizacji (sąsiad, nawet inne miasto), dla pewności, zawsze te same problemy. Dzwoniłem już do BO wiele razy, za każdym razem ta sama historia, wznawiają mi sygnał i tak w koło. Dzisiaj znowu brak kanałów. Co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy wyborze zestawu Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD na 24 miesiące (ta sama oferta jest dostępna też w APS).

Tutaj masz o zasadach smartDOM: viewtopic.php?f=7&t=35943

Tutaj masz o ofertach TV dla nowych klientów: viewtopic.php?f=7&t=432&start=2625#p952355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa żęby dostać pvr hd 7000 do familijny max hd film hd sport hd cinemax hd, bo po zaznaczeniu opcji 50% taniej w smartDOM już nie da się tego dekodera wziąć ?

 

Jeśli nie da się do tego pakietu to czy możę da się do premium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa żęby dostać pvr hd 7000 ...

 

Proponuję kontakt telefoniczny z COK. W moim przypadku nie było problemu aby zamiast ESI-88 (którego posiadam w pierwszej umowie) dostać PVR HD 7000 przy drugiej (nowej), oczywiście za 1zł + dodatkowo moduł wi-fi również za 1zł. Pomijam fakt, że przy zamówieniu przez internet była/jest jednorazowa opłata za dekoder 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długa trwa aktywacja po zamówieniu online? Wczoraj odebrałem dekoder, wyskakiwał komunikat że karta jest nie aktywna. Dziś na wszystkich kanałach prócz Dla abonentów i VOD poleca mam tego kanału nie ma w twoim abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...