Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za dekoder dalem 50zl, umowa chyba na rok. Na dluzej musialbym dac za dekoder 100zl. Tyle pamietam. Nie wiem wiec czy ten zlom jest moj czy wynajety tylko ? ;)

Umowa jeszcze potrwa kilka miesiecy, czyli jak w tym moim przypadku bedzie ? Zostanie czy nie zostanie przedluzona (oraz czy dekoder na wlasnosc/wynajecie ma znaczenie odnosnie tego automatycznego przedluzenia ?).

Automatyczne przedluzenie jest na tych samych warunkach czy np moga liczyc normalna cene za abonament rodzinny bez promocji 14,9zl ?

Sorry za brak znaczkow PL, pisalem z kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie masz informacje czy wynajęty czy na własność (cena nie ma tutaj znaczenia).

Bez względu na status sprzętu umowy ulegają automatycznemu przedłużeniu na następny rok przy milczeniu abonenta. O formie rezygnacji masz tutaj: viewtopic.php?f=7&t=238&start=3285#p950689

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odniesieniu do nieprzyjemnej sytuacji bezpodstawnego anulowania mojego wypowiedzenia przez konsultanta, o której to pisałem parę postów wcześniej, dostałem mailową odpowiedź na moją reklamację, iż "umowa rozwiązała się z dniem 26 kwietnia 2014r. z powodu wycofania Sundance Channel i Cinemax".

 

Zostawiam sobie zapisaną wiadomość mailową na wypadek dalszych nieprzewidzianych atrakcji. Nawet nie zająknęli się w odpowiedzi o błędnym anulowaniu wypowiedzenia przez konsultanta, ani zwykłego słowa- przepraszam. No cóż... Bywa.... Wczoraj zamówiłem nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga mam kilka pytań.

Tak jak pisałem w innym dziale, dzisiaj kurier dostarczył mi dekoder matkę HD 6000. Podpisałem protokół przekazania sprzętu i nic więcej, nie było w kartonie umowy. Dołączony został tylko taki ogólny cennik i regulamin. Zadzwoniłem na infolinie, i mają to sprawdzić. Potraktowali to jako reklamację, mają czas na odpowiedź w ciągu 30 dniu. Mam pytanie, jak to będzie z tym okresem darmowym ? Jeśli umowy nie podpisałem. Jak też to będzie z t a umową, nie wiem co tam jest zapisane. Co możecie mi doradzić w takiej sytuacji. Spokojnie czekać ???

Z góry dziękuję za odp.

Pozdrawiam

 

 

Czy w takim razie jeśli zaistniała tak sytuacja mogę jeszcze negocjować warunki umowy ??? np. dokonać jakiejś zmiany ???

czy prosić o jakąś rekompensatę, bonifikatę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie umowy zawierane przez telefon są wiążące i nie wymagają podpisów. Operator ma tylko obowiązek dostarczyć abonentowi potwierdzenie zmiany warunków umowy wraz z warunkami nowej umowy.

Czekaj na odpowiedź CP w Twojej konkretnej sprawie, bo nie wiem jak miało być w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzuję. Nowy klient może zawrzeć do 3 niezależnych umów (równoległych, nie muszą być zawarte jednego dnia), stały do 5 takich umów. Abonent może np. w APS złożyć wniosek o podniesienie limitu.

 

Aktualnie w Cyfrowym Polsacie mam zarejestrowane umowy:

 

1. Darmowy HD - 4, (czas nieokreślony),

2. Mini HD - 4, (czas określony),

3. Familijny HD - 1, (czas określony),

 

Nic nie pisałem do CP w sprawie zwiększenia limitu o którym pierwszy raz słyszę :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umknął mi inny "nius", który wielu chyba ucieszy tutaj piszących. Od miesiąca można składać wypowiedzenia umów w APS-ach.

 

@Burito - zgodnie z tradycją zweryfikuj moje info pod adresem: kontakt@cyfrowypolsat.pl

PS. Nie spotkałeś się z limitem, bo masz 5 umów (pakiety płatne). Wniosek do odpowiedniego działu składa pracownik APS-u lub konsultant TCOK w Twoim imieniu, aby móc z Tobą podpisać umowę ponad ustalony limit.

Pisałem o tym w 2011r. tutaj: viewtopic.php?f=7&t=1298&p=559199&hilit=limit+um%C3%B3w&sid=5428bed5edba5bed5c4247a9479c11c6#p559199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za szowinizm ;) ...i modlić się, żeby blondi pracująca w APS wszystko dobrze wstukała w system i poskanowała dokumenty ;)

 

To już sprawa Cyfrowego Polsatu ja tylko wymagam podpis "otrzymałem/am dnia" lub "wpłynęło dnia", a gdzie to wklepią czy tez nie to mnie :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie w jednym APS-ie uzależniają wymianę uszkodzonego dekodera na konkretny model od przedłużenia umowy. Jak nie chcesz przedłużyć to oferują Mini HD2000, twierdząc, że HD3000, HD5000 lub HD6000 są dla tych wyżej wymienionych...jawne wymuszenie. :crazy: ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem. Wypowiedziałem umowę w związku z wycofaniem kanałów HBO, Sundance. Po tygodniu zadzwoniono do mnie z BUK i zaakceptowałem nową umowę z mooltroom. Niestety nie byłem w stanie odebrać dekodera z powodu nagłego kilkumiesięcznego wyjazdu za granicę, dekoder został odesłany do CP. Czy w takim razie :

1. Nowa umowa mnie nie obowiązuje ?

2. Stara umowa kończy ważność w najbliższym okresie rozliczeniowym?

3. Wypowiedzenie jest anulowane i kontynuowana jest stara umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem nowe PWU po przedłużeniu umowy po wypowiedzeniu w związku z wycofaniem kanałów SD.

Mam zapisane że minimalna liczba pakietów dodatkowych to 0, czyli nie mogę wyłączyć np. HBO HD?

Czytając dalej mam że minimalny abonament to 89,90 czyli Premium i nie rozumiem czemu napisali że mogę mieć 0 pakietów dodatkowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek w najnowszych renegocjacjach można było(mam takie 2 umowy) wynegocjować tzw."pakiet elastyczny" z minimalnym obowiązkiem płatności 59 PLN(Familijny MaxHD(49 PLN)+SportHD+FilmHD+CinemaxHD(wszystkie 3 za 10 PLN) i mieć możliwość rezygnacji z HBO/HBO GO,sVOD oraz Ipla Mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...