Jump to content

qler85

Users
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About qler85

 • Rank
  Amator
 1. Na pewno? Czy to ja się dałem znowu wydymać? Tez umowa do 28.02, to mi powiedzieli, że marzec byłby darmowy gdyby to była nowa umowa, a przy przedłużeniu to tak nie działa. Jedynie opcje dodatkowe, jak hbo, 11 jest darmowy miesiąc zamówienia.
 2. No niestety refleksja przyszła później. Wg konsula nie da się zdać dekoderów i wrócić do samych kart. Prawda to?
 3. Chyba nie każde. Choćby tu 3 oferty bez live. Ale co, screeny porobić na nc+go, że mam teraz treści vod bez kłódek? Parę stron wcześniej ktoś pisał, że nie uznają reklamacji, bo miałem vod nienaleznie. W razie czego dobranie 2C za 5zł zapewni vod, czy musi to być cała paczka 8C? Bo takie pytania się pojawiały, ale odpowiedzi nikt nie dał.
 4. Panowie, o co chodzi z tym "LIVE"? To nowa nazwa pakietu? Mam obecnie Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) z działającym VOD w nc+go, umowa do dzisiaj i się właśnie zastanawiam czy zniknie mi VOD po przedłużeniu czy zostanie. Koledzy @NobelM @roberttosat doradźcie proszę jak sie NIE przedłużyć w to LIVE.
 5. Witam szanownych forumowiczów. Przeczytałem temat od 143 strony, na więcej nie mam teraz czasu. Wszedłem coś doczytać o wyłączaniu cameleonów do końca roku, a dostałem w pysk jakąś zarazą, a tu człowiek ciemny... Jestem ponad pół roku na umowie na czas nieokreślony, złożone wypowiedzenie bo chciałem podpisać nowy papier, sygnał dziś ostatni dzień. 2x cameleon, 2x Ariva w domu. Parę lat temu dobrałem darmowo sprzęt od nich dla wygody własnej, żebym na działke z pudełkiem nie musial ganiać, a kulturalnie cameleona do portfela tylko włożyć. WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR) Box+/HD SAGEMCOM DSI83 (S) Gadałem z 2 konsulami jak się te moje cameleony będą miały do nowej umowy na 2 lata i wygaszania kart do końca roku. Oboje stwierdzili, że będą mi karty działały przez cała umowę, bo umowa gwarantuje cenę, a chcąc mi karty wymienić musieli by zapewnić mi sprzęt, co spowodowałoby zmianę ceny. Zatem będę mógł spać spokojnie z nowym kwitem na 2 lata. No nie wiem, jakoś mnie nie przekonali, tym bardziej, ze sprzęt mam od nich jak wyżej, ale nie znam się czy caymany by sparowali z tymi dekami, czy faktycznie wymiana. Może się ktoś "kumaty" do tego odnieść? Co do zarazy: Czy to żart czy napisane na serio? Doczytałem się, że nie ma znaczenia czy używamy własnego sprzętu, tj. Arivy, splittery czy ichniego, jak zarazę wyślą to nie ma rady, ale zasadniczo lepiej kart do ich dekoderów nie wkładać, czy tak? Wołam kol. @support458 bo mam tu parę cytatów: Dekodery jak wyżej, proszę skomentuj. Czy lepiej dla mnie gdybym oddał w diabła te ich dekodery? Jak wyżej - jestem na bezterminowej, ale wyłączyli Polsaty premium, a do nowej umowy "Mistrzowską piłkę" dodają w gratisie. Do tego jestem tu głownie dla ligi angielskiej, a tą mają na kolejne 2 lata. Także nie ma dla mnie za bardzo alternatywy i chcę z nc+ zostać, ale jakbym miał w domu korzystać z tych ich dekoderów, które mam teraz na działce no to byłby DRAMAT... Na jakieś CS-y, linuxy, smart tv, tv przez internet to za stary jestem, za leniwy, nie mam chęci się edukować w tym temacie. Chcę po prostu w spokoju uwalić się w sobotę o 13 na [beep]ie, wcisnąć 11, zaświecić c+sport i zapiąć pasy. Co robić? Dzieki z góry za odpowiedzi.
 6. Witam, Przejrzałem ostatnie pól tematu, ale nic nie znalazłem nt. xp. Zapytuję więc czy ktoś zna jakąś przegladarkę albo jakiś trik żeby odpalić nc+go na kompie stacjonarnym z systemem xp? Gadałem z technikiem i mówił, że na 99% nie odpalę już, ten 1% zostawił dla przeglądarki vivaldi, ale niestety i to u mnie nie zadziałało. Może jednak tutaj się znajdą jacyś sprytniejsi "hakerzy"?
×
×
 • Create New...