Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do osób posiadających dekoder HD5000 z aktywnym pakietem darmowy HD. Czy odbieracie kanał TVP Kultura? Bo mam już mam taki drugi przypadek, że ten kanał nie działa na tym dekoderze w pakiecie Darmowym HD. Nie pomaga ponawianie uprawnień, przywracanie ustawień fabrycznych.

U mnie pomogła jedynie wymiana na inny model HD5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od rana "walczę" z brakiem dostępności kanału TVP Kultura w pakiecie Darmowym HD. Dwa telefony na infolinię, prośba o połączenie z działem technicznym, nadawanie od nowa uprawnień. Dziwne, bo pracownik Działu Technicznego oświadczył, że nie może rozparować i od nowa sparować dekodera z kartą, czy coś tam się zmieniło? Oczywiście standardowa rada, "proszę przywrocić ustawienia fabryczne dekodera"....

 

Karta w dekoderze jest o początkowym numerze 0735XX czyli z CAID 1803, podobno zapychają się tam nieaktualne tiery. Myślicie, że wymiana karty coś pomoże czy cały dekoder do wymiany?

 

Kiedyś już miałem identyczny problem, który opisałem tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/9023-pakiet-darmowy-hd/page-91

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś taką propozycję w ostatnich dniach, czy w zeszłym roku? Bo z tego co ja pamiętam, to była zeszłoroczna oferta dla Ciebie. W zeszłym roku taka opcja była, w tym już nie.

Dostałem w czerwcu 2015 z modułem CI+ na własność, umowa na 15 miesięcy, 1 miesiąc Familijny HD, potem możliwość zmian Rodzinny HD/Familijny HD, a po okresie podstawowym Familijny HD za 42.90, albo Darmowy HD jak się złoży w ostatnim miesiącu deklarację na ten pakiet, ale tu nie ma zmian między Darmowym HD i innym płatnym, jak się złoży deklarację to jest tylko Darmowy HD, a jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to nie ma możliwości zmiany na Darmowy HD tylko Familijny HD za 42.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@donspescu faktycznie jest to męczące.

 

Ja od rana "walczę" z brakiem dostępności kanału TVP Kultura w pakiecie Darmowym HD. Dwa telefony na infolinię, prośba o połączenie z działem technicznym, nadawanie od nowa uprawnień. Dziwne, bo pracownik Działu Technicznego oświadczył, że nie może rozparować i od nowa sparować dekodera z kartą, czy coś tam się zmieniło? Oczywiście standardowa rada, "proszę przywrocić ustawienia fabryczne dekodera"....

 

Karta w dekoderze jest o początkowym numerze 0735XX czyli z CAID 1803, podobno zapychają się tam nieaktualne tiery. Myślicie, że wymiana karty coś pomoże czy cały dekoder do wymiany?

 

Kiedyś już miałem identyczny problem, który opisałem tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/9023-pakiet-darmowy-hd/page-91

A co myślicie o moim problemie?

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się za 4 razem po telefonie na Dział Techniczny Cyfrowego Polsatu, gdzie poprosiłem o rozmowę z Kierownikiem. Osoba ta okazała się kompetentna i rozparowała oraz sparowała od nowa dekoder z kartą i TVP Kultura "zaświeciła" :)

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga ale Cyfrowy Polsat również wprowadza w błąd, bo po wejściu na stronę http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=2&clientType=NEW_CLIENT i kliknięciu w "NOWOŚCI" logotypy Water Planet i Novela TV ukazuje się taki napis:

 

"Kanał FTA (niekodowany, ogólnodostępny)".

 

 

Wiadomo, że ma być dostępny od pakietu Familijny Max HD.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomvid jako źródło podał dokładnie treść artykułu, więc zapytałem, czy przeczytał całą treść.

I nie mają być, a są dostępne od Familijnego Max HD. I tak się też pojawiają "loga" na stronie z ofertami dla nowych klientów. Ja też tam widzę oprócz kółka, gwiazdkę informującą o nadawaniu kanału promocyjnie. ;) Koniec OT.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś cały artykuł? Również pod zdjęciami?

 

Rzeczywiście, pod zdjęciami pojawiła się aktualizacja. Ale mnie zdziwiło to, że nawet w momencie pojawienia się artykułu na satkurierze, tj. 21.03.2016 nie miałem WaterPlanet, a wtedy wznowiłem sygnał, by dostać uprawnienia. Też tak mieliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Zadałem pytanie na maila do CP o dostępność pakietu Darmowego Hd, dostałem następującą odpowiedź

 

 

 

Szanowny Panie

W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia uprzejmie informujemy, że poszczególne oferty umożliwiają po zakończeniu Umowy korzystanie z Pakietu 
Darmowego HD.

 

Wg. mnie to kompletnie bez sensu - wygląda na to, że trzeba od cyfrowego polsatu na siłę informację wyciągać, czemu nie ma po prostu strony i informacji o dostępności pakietu? :( (skąd mam wiedzieć które to oferty oferują po zakończeniu darmowy hd?)

Na poprzedniej stronie parę osób napisało, że nie jest proponowany, proszę mnie zbyt mocno nie rugać, ale taką wiadomość dostałem i wygląda na to, że jednak jest proponowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki swojadroga.

 

(Jeszcze pytanie zupełnie z innej beczki patrzę po działach i nie mogę znaleźć odpowiedniego, proszę o ew. przeniesienie lub wydzielenie)

 

- Czy istnieje jakaś alternatywa dla pakietu Darmowego HD? (oprócz DVB-t: brak odbioru)

Chodzi o to by był darmowy, z paroma nazwijmy to podstawowymi kanałami (tvp, polsat, tvn)?, tak by zapłacić raz za dekoder i mieć spokój z umowami i rachunkami.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy istnieje jakaś alternatywa dla pakietu Darmowego HD? (oprócz DVB-t: brak odbioru)

Chodzi o to by był darmowy, z paroma nazwijmy to podstawowymi kanałami (tvp, polsat, tvn)?, tak by zapłacić raz za dekoder i mieć spokój z umowami i rachunkami.

Krótko - nie ma. Ale widziałem ostatnio na allegro ofertę na cesję dekodera w umowie Darmowy HD (drogo!).

Trochę dłuższa odpowiedź (ale to nie ten dział) - spróbuj znaleźć moduł lub dekoder z ofertą TNK HD (wycofaną na pocztątku 2011 roku). Płacisz 19,90, oglądasz przez miesiąc pakiet Domowy, a potem przez rok - Darmowy. Potem albo znowu płacisz, albo gaśnie. Pojedyńcze sztuki też daje się wyhaczyć na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...