Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Niestety ale obecne oferty Cyfrowego Polsatu nie umożliwiają aktywacji pakietu Darmowy HD, kiedyś były to oferty DRH2 i DRH6, które obecnie są niedostępne. Jak ustaliłem również zakup dekodera Cyfrowego Polsatu bez tzw. zobowiązań nie uprawnia do aktywacji pakietu Darmowy HD. Niewykluczone, że te oferty wrócą ale na chwilę obecną ich nie ma.

Tak więc pozostaje Tobie szukać na znanym portalu aukcyjnym dekodera/modułu z aktywnym takim pakietem i przeprowadzenie cesji.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Można mieć, ja podpisałem umowę na Rodzinny HD/Familijny HD 15 miesięcy z modułem CI+ na własność, w tym Familijny HD 1 miesiąc gratis, potem przez 14 miesięcy można zmieniać między Rodzinnym HD i Familijnym HD, w ostatnim miesiącu można złożyć deklarację na Darmowy HD, ale jak się nie złoży to wtedy umowa przechodzi na czas nieokreślony i jest tylko Familijny HD według cennika umów na czas nieokreślony, w tej umowie można wziąść na własność tylko moduł CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć, ja podpisałem umowę na Rodzinny HD/Familijny HD 15 miesięcy z modułem CI+ na własność, w tym Familijny HD 1 miesiąc gratis, potem przez 14 miesięcy można zmieniać między Rodzinnym HD i Familijnym HD, w ostatnim miesiącu można złożyć deklarację na Darmowy HD, ale jak się nie złoży to wtedy umowa przechodzi na czas nieokreślony i jest tylko Familijny HD według cennika umów na czas nieokreślony, w tej umowie można wziąść na własność tylko moduł CI+

Możesz kolego podać kod promocyjny tej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kolego podać kod promocyjny tej umowy?

Kodu promocyjnego nie ma na tej umowie, ale mogę napisać treść e-maila jaki dostałem od Cyfrowego Polsatu przed zamówieniem oferty

 

Witamy

 

W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia uprzejmie informujemy, że w Cyfrowym Polsacie dostępna jest oferta na okres 15 miesięcy na Pakiet 

Familijny HD (39.99 zł/mies.) z możliwością zmiany Pakietu na Rodzinny HD (19.99 zł/mies,)

Przez pierwszy miesiąc będzie Pan korzystał z Pakietu Familijnego HD bezpłatnie, natomiast późniejsza opłata będzie uzależniona 

od wybranego pakietu.

Po upływie 15 miesięcy w przypadku rozwiązania Umowy będzie posiadał Pan możliwość korzystania z Pakietu Darmowego HD.

Koszt zakupu modułu CI+ to 99 zł

 

A w umowie jest zapis informujący o możliwości korzystania z Darmowego HD po 15 miesiącach, a jak chcecie się czegoś dowiedzieć to napiszcie na e-mail pytanie czy są jakieś umowy z modułem CI+ na własność i możliwości korzystania z Darmowego HD po okresie podstawowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do CP w sprawie jakiejś oferty z pakietem Darmowym HD po zakończeniu umowy i powiedziano mi tam, że obecnie nie ma takich ofert. Dzwoniłem na zwykłą infolinię i do DUK.

 

 

Na pewno pozostaje oferta anty dvbt jezeli klient ma dekoder na wlasnosc i wysle wypowiedzenie moze wybrac oferte wspomniana przeze mnie wyzej.

 

Zapytałem się też, czy jest oferta Anty DVB-T i konsultant się mnie zapytał "A co to jest? Pierwsze słyszę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...