Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tajniak+, po pierwsze - Polsat NIE USUNĄŁ TVP Info z oferty, więc ponieważ mam je w zapisach - muszą ją włączyć. Dopiero potem, przez zmianę PWU, wysłaną z odpowiednim wyprzedzeniem, mogą je usuwać. I teraz opcje są dwie - robią jak napisałem i wtedy rzeczywiście niewiele można zrobić (może dostać Mini HD na miesiąc za niedopełnienie warunków umowy). Albo idą w zaparte i ja wtedy robię to samo - albo się dogadamy (mogę przejść na Mini HD za 4,90 :)), albo kieruję pismo do UOKIKu. Tak więc potencjalnie jakieś możliwości są :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brachol ma dostęp do TVP INFO i paczki BBC . Posiada DARMOWY HD .

Puki co na razie brat nie melduje mi nic o braku jakiegoś kanału z darmowego.

Ma dostęp do

1. TVP1

2. TVP2

3. TVP Regionalna (Warszawa)

4. TVP Info

5. Polsat

6. TVN

7. TVN7

8. TV4

9. TVP HD

10.TV6

11.TTV

12.TVP Historia

13.Polsat sport news

14.ATM Rozrywka

15.TVP Kultura

Te kanały mam w PWU (umowa na mnie )i puki co wszystko jest ok .

Po zakodowaniu TVP Info sygnał był ponowiony przez icok i kanał zaświecił

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka BBC działa, bo jest otwarte okno przez 2 miesiące. Tu masz info:

 

Właśnie dlatego mam już dość współpracy z Cyfrowym Polsacie... o wszystko trzeba walczyć i pisać kwity....

 

Mamy kolejne otwarte okno w CP:

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą oglądać kanały BBC Worldwide bez dodatkowych opłat do końca marca 2016 r. Przez ponad 2 miesiące w ramach otwartego okna dostępne będą:

 

1. BBC BRIT HD,

2. BBC Earth,

3. BBC Lifestyle,

4. BBC Cbeebies,

5. BBC HD.

 

 

 

Sprawdzę u mnie na module czy działa TVP Info. Póki co mam informację "zakodowane", ponowiłem uprawnienia i czekam.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że pakiet Darmowy HD łatwo było dostać? Ja go uzyskałem na 6-7 dekoderach/modułach ale po podpisaniu umowy o kodzie promocji DRH2 lub DRH6, która była na pakiet Mini HD na 6 miesięcy za 9,90 zł miesięcznie. Więc pewną kwotę trzeba było na niego wyłożyć, jak płaciliśmy kasę to wszystko było dobrze ale jak przeszliśmy na pakiet bezpłatny tzw. Darmowy HD to CP ma nas daleko w poważaniu, bo już nie mają z nas zysku....

Nie popuścimy im tego......

Jak jest piątym kołem u wozu to po co go tworzyli? Kiedyś najniższym pakietem w CP był Mini HD.

Ważność TNK SD wygasa w październiku 2016 r. i będą mieli problem z głowy.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął weekend i dalej nic nie wiadomo o tym TVP INFO w Darmowym HD, a obiecywali na fb że po weekendzie będą wiedzieć coś na ten temat


Mój brachol ma dostęp do TVP INFO i paczki BBC . Posiada DARMOWY HD .

Puki co na razie brat nie melduje mi nic o braku jakiegoś kanału z darmowego.

Ma dostęp do

1. TVP1

2. TVP2

3. TVP Regionalna (Warszawa)

4. TVP Info

5. Polsat

6. TVN

7. TVN7

8. TV4

9. TVP HD

10.TV6

11.TTV

12.TVP Historia

13.Polsat sport news

14.ATM Rozrywka

15.TVP Kultura

Te kanały mam w PWU (umowa na mnie )i puki co wszystko jest ok .

Po zakodowaniu TVP Info sygnał był ponowiony przez icok i kanał zaświecił

Jaki to model dekodera, ja mam HD 3000, ponawiałem sygnał 3 razy i TVP INFO nie chce się włączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite! Kolejny dzień a CP nie potrafi rozwikłać tak błahej sprawy. Tu nie chodzi o jakiś pakiet Sport czy HBO tylko kanał informacyjny TVP. Żenująca postawa CP!!!

 

A może o to im chodzi? Działają na zwłokę?

Ja im tego nie odpuszczę i myślę, że jak połączymy siły to sprawa skończy się w UOKiK i UKE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia 2012 mialem Mini HD, po okresie podstawowym 36 miesiecy zmieniony na Darmowy HD.

Teraz mam umowę na czas nieokreślony, jednak zmiana była przez TCOK.

Nie dostałem nowej umowy.

Podpowiedzcie która data mnje obowiazuje odnośnie składu pakietu Darmowy HD ?

- z dnia podpisania umowy,

- z dnia przejśia na Darmowy.

Nie wiem która datę wpisać w reklmacji, chociaż zmiana byla przed zakodowaniem TVP Info.

Jednak lepiej wpisać prawidlową datę do wzoru reklamacji jaki podał Burito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałeś umowę przedłużoną poprzez TCOK to napewno dostałeś na ICOK lub wersję papierową do domu wzorca umowy i PWU. Myślę, że powołaj się na datę podpisania umowy, bo w niej jest określone, że po jej zakończeniu masz możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD. Dodaj jeszcze zdanie, że pakiet Darmowy HD aktywowałem w dniu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie dostałem potwierdzenia zmiany na Darmowy HD tylko konsultant powiedział że zmiana wejdzie z nowym cyklem. I tak się stało. Z nowym cyklem zostały kanały z Darmowego HD oraz w ICOK pojawiła ta data pofpisania/zmiany umowy.

Piszę reklamację już nie ma co czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...