Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jeszcze nie dostałeś pełnych uprawnień. Dekoder na kanał 24 (Polsat Food HD) i poczekaj jeszcze trochę (jak widać po moim przykładzie, parę postów wyżej, czasem nie ma się co spieszyć). Możesz też próbować ponowić uprawnienia w ICOK (choć nie wiem, czy to Ci tego Darmowego nie zabije).

 

Co Ci pokazuje ICOK na tunerze? To prepaid? I jak prosiłeś o Darmowy - też w ICOK-u?

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze nie dostałeś pełnych uprawnień. Dekoder na kanał 24 (Polsat Food HD) i poczekaj jeszcze trochę (jak widać po moim przykładzie, parę postów wyżej, czasem nie ma się co spieszyć). Możesz też próbować ponowić uprawnienia w ICOK (choć nie wiem, czy to Ci tego Darmowego nie zabije).

 

Co Ci pokazuje ICOK na tunerze? To prepaid? I jak prosiłeś o Darmowy - też w ICOK-u?

W icok prosiłem o Darmowy HD, ale to nie jest oficjalna aktywacja tego pakietu, włączyły się kanały z Darmowego HD, ale w icok nie ma żadnego słowa o aktywnym Darmowym HD

 

Jeżeli aktywowali Ci DarmowyHD jak sama nazwa wskazuje to masz HD,a nie SD.Proste!

Zgadza się, ale w Darmowym HD nie ma TVN7 HD, jest tylko TVN7 SD, a ten kanał jest wśród kanałów na pozycjach 500+, które nie działają

 

Nie mogę tego zrozumieć.Jeżeli masz te kanały w HD to po co Ci duble w SD.Pozdrawiam!

Ale w Darmowym HD nie ma TVN7 HD, jest tylko TVN7 SD, a oprócz tego nie działa mi TV4 HD, ani TV4 SD

 

Pierwsze słyszę, aby aktywowali pakiet Darmowy HD na dekoderze/module z pre-paid. Coś się zmieniło?

Wysłali tylko uprawnienia na Darmowy HD, ale w icok nie ma słowa o aktywnym Darmowym HD i co miesiąc trzeba będzie odnawiać te uprawnienia kontaktując się przez icok

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego zrozumieć.Jeżeli masz te kanały w HD to po co Ci duble w SD.Pozdrawiam!

A mi tam obojętne w jakim standardzie oglądam kanał,bo nie mam TV HD, a na moim CRT różnicy za bardzo nie eidać (po za pikselozą, ale to tylko na kanałach w MPEG-2, bo na tych w MPEG-4 tego tak nie widać) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amp0 a w jakim wątku piszecie? Chyba o pakiecie Darmowym HD. U mnie też na wszystkich dekoderach/modułach (a mam ich 5 szt.) z aktywnym pakietem Darmowy HD kanał TV4 HD "świeci". Inną sprawą jest kanał Disco Polo Music, to już loteria, na jednym działa w na drugim nie.

 

Również takich "kwiatków" można znaleźć więcej kanały Polsat Cafe HD i Polsat Play HD formalnie są dostępne od pakietu Rodzinny HD a działają w Mini HD. Kanał  Sundance HD, jego dostępność od pakietu Mini HD miała się zakończyć z dniem 31 października 2015 r. a działa nadal w tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amp0 a w jakim wątku piszecie? Chyba o pakiecie Darmowym HD. U mnie też na wszystkich dekoderach/modułach (a mam ich 5 szt.) z aktywnym pakietem Darmowy HD kanał TV4 HD "świeci". Inną sprawą jest kanał Disco Polo Music, to już loteria, na jednym działa w na drugim nie.

 

Również takich "kwiatków" można znaleźć więcej kanały Polsat Cafe HD i Polsat Play HD formalnie są dostępne od pakietu Rodzinny HD a działają w Mini HD. Kanał  Sundance HD, jego dostępność od pakietu Mini HD miała się zakończyć z dniem 31 października 2015 r. a działa nadal w tym pakiecie.

Mój znajomy ma Mini HD i jemu nie działają TV4 HD, Polsat2 HD, Polsat Play HD i Polsat Cafe HD, a u mnie w Darmowym HD oprócz tego nie działają TV4 SD i TVN7 SD i w związku z tym nie mogę oglądać tych kanałów bo TV4 HD także mi nie działa, a TVN7 HD jest od Mini HD, a ten Sundace HD działa też na nielicznych dekoderach z Darmowym HD, np. u mnie działa

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocyjne kanały działające w Darmowym HD:

 

● Eurosport HD

● Eurosport

● Eurosport 2 HD

● Eurosport 2

● Discovery HD

● Discovery

● Discovery Science HD

● Discovery Science

● Discovery Historia

● Discovery Turbo Extra

● Discovery Life

● ID

● TLC HD

● TLC

 

● BBC HD

● BBC Brit HD

● BBC Earth HD

● BBC Lifestyle

● BBC CBeebies

 

● FOX HD

● FOX Comedy HD

● National Geographic HD

● NatGeo People HD

● NatGeo Wild HD

 

● AXN HD

● AXN White

● AXN Black

● AXN Spin HD

 

● TNT HD

● TNT

● Cartoon Network HD

● Cartoon Network

● Boomerang

 

● Extreme Sports Channel HD

● CBS Europa HD

● CBS Reality

● CBS Action

 

● FilmBox

● Kino Polska

● Kino Polska Muzyka

 

● Disney Channel HD

● Disney XD

● Disney Junior

 

● History HD

● Lifetime HD

 

● Sundance HD (???)

 

----------------------------------

 

Pewnie dopiero jutro dowiemy się co to za promocja i do kiedy będzie trwać :wink:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały w większości pokrywają się z ubiegłoroczną promocją, bo mam listę ulubionych złożonych z tych kanałów. Kanały zostały udostępnione na wszystkich kartach nawet tych co odbierają tylko kanał dla Abonentów.

Miałem na święta opłacać pakiet familijny, żeby w wolnym czasie dokumentalne kanały pooglądać, a tu niespodzianka. Wszystko czego chciałem dostałem za darmo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja w zeszłym roku oficjalnie trwała do końca stycznia, ale kanały zgasły 7-go albo 9-go lutego.

 

Mój post wcięło (ktoś tu sprzątał), ale parę kanałów z powyższej listy rzeczywiście działa na nieopłaconym prepaidzie, czyli rzeczywiście tak, jak rok temu. W tym roku jest jednak pewna różnica - pojawiły się na karcie nowe uprawnienia. Jeżeli to one odpowiadają za tą promocję, to potrwa ona najprawdopodobniej do 12-go grudnia. Jeżeli zrobili to jak rok temu, dla wszystkich, to nie wiem do kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...