Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wprowadzeniem przez Cyfrowy Polsat nowego pakietu pod nazwą Darmowy HD pozwoliłem sobie założyć nowy wątek w tej kwestii. Jeżeli moderacja uzna go za zbędny to pewnie usunie a jak za przydatny to pozostanie. W tym wątku zamieszczamy wszelkie informacje na temat tego nowego pakietu, zarówno plusy i minusy.

 

Przypomnę:

Aby skorzystać z pakietu Darmowy HD w Cyfrowym Polsacie należy zakupić dekoder Echostar DSB-717 (SD) za 119 zł lub dekoder Mini HD 2000 za 299 zł.

Na początek oglądasz Pakiet Mini HD - bez opłat przez 3 miesiące.

Potem możesz oglądać Pakiet Darmowy HDza darmo, na zawsze.

 

6598346400_1340038004_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy można to jakoś doładowywać?

 

Chodzi o to że się przeprowadziłem i teraz nie mam nic , u matki jest CP familijny HD + sport HD + extra HD + HBO HD + Cinemax HD więc niby prócz VOD jest wszystko. I zastanawiam się co teraz wziąść , na siebie , lub na matkę ( multiroom w innym miejscu zamieszkania raczej nie zadziała )..

 

Bo chciałbym mieć Eurosporty i Nickelodeony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aby skorzystać z pakietu Darmowy HD w Cyfrowym Polsacie należy zakupić dekoder Echostar DSB-717 (SD) za 119 zł lub dekoder Mini HD 2000 za 299 zł.

Na początek oglądasz Pakiet Mini HD - bez opłat przez 3 miesiące.

Potem możesz oglądać Pakiet Darmowy HDza darmo, na zawsze.

 

Ale nich mi ktoś wytłumaczy jak "na zawsze" można oglądać kanały HD na tym dekoderze :shock::?:

To przecież za pół ceny tego idzie kupić tuner DVBT i mieć to samo oprócz Polsatu HD

Szukają jeleni czy naiwnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że obecnie podpisując umowę na pakiet Mini HD i kupieniu dekodera Mini HD 2000 za 1zł. na własność, to po rozwiązaniu umowy po okresie podstawowym pozostanie nam na zawsze za darmo pakiet Darmowy HD. Fajnie bo przynajmniej będzie użytek z dekodera po zakończeniu umowy i przyda się do sypialni by obejrzeć coś przed zaśnięciem.

 

Ps. Według mnie oferta bardzo dobra, ale dla osób, którzy mieszkają np. w górach i po wyłączeniu nadajników analogowych będą pozbawieni sygnału DVB-T, bo mieszkają w dziurze zasięgu. Dzięki tej ofercie,kupując zestaw z dekoderem Mini HD 2000(bo tylko ten warto jest kupić) nie będą przynajmniej wykluczeni cyfrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę się zbulwersowałem po kontakcie z konsultantem przez ICOK :) Czytałem że pakiet dostępny jest także dla obecnych klientów, mam dekoder pre-paid Samsung DSB H370G a oni mi z tekstem:

 

"Jednocześnie informujemy, że obecnie korzystanie z pakietu, którego dotyczy poniższe zgłoszenie, na posiadanym dekoderze nie jest możliwe. W przypadku pojawienia się takiej możliwości zostanie Pan poinformowany"

 

Jak to jest w końcu z tym pakietem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwaniaki...

Czyli jeśli teraz kończy mi się umowa moge wywalić dekoder Mini?

O co w końcu w tym chodzi? Kupuję dekoder HD2000 za 299 PLN, mam 3 miesiące pakietu Mini HD za darmo, a później muszę co miesiąc go opłacać czy opłaca się kiedy chce? Trzeba podpisywać jakąś umowę?

Muszę kupić za pełną kwotę i płacić pre-paid z kilka razy, czy od razu mogę nie płacić, by skorzystać z darmowego? :)

Może taniej wyjdzie pakiet na 15 m-cy niż ten dekoder, bo abonament za 12 m-cy (3 gratis) plus dekoder to 179,80?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie podpisujecie żadnej umowy. Nie płaci się abonamemtu. Po prostu przez 3 miesiące macie za darmo pakiet mini hd, a po 3 miesiącach włączą pakiet darmowy hd. Od początku nic się nie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...