Skocz do zawartości
Burito

Pakiet Darmowy HD

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wprowadzeniem przez Cyfrowy Polsat nowego pakietu pod nazwą Darmowy HD pozwoliłem sobie założyć nowy wątek w tej kwestii. Jeżeli moderacja uzna go za zbędny to pewnie usunie a jak za przydatny to pozostanie. W tym wątku zamieszczamy wszelkie informacje na temat tego nowego pakietu, zarówno plusy i minusy.

Przypomnę:

Aby skorzystać z pakietu Darmowy HD w Cyfrowym Polsacie należy zakupić dekoder Echostar DSB-717 (SD) za 119 zł lub dekoder Mini HD 2000 za 299 zł.

Na początek oglądasz Pakiet Mini HD - bez opłat przez 3 miesiące.

Potem możesz oglądać Pakiet Darmowy HDza darmo, na zawsze.

6598346400_1340038004_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tapatalk wyświetla mi się bardzo mały obrazek, ale czy nie jest to o prostu to co w dvbt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferta trochę inna bo w DVB-T nie masz Polsatu HD, TVP HD, ATM Rozrywka, TVN HD jest tylko w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm , to niby odpowiedź CP na TnK ??

I za darmo na zawsze też będzie TVP Historia ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie tak, tylko brakuje mi kanału TVN7 HD.

TVP Historia wychodzi na to, że jest w tym pakiecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A orientuje się ktoś czy można to jakoś doładowywać?

Chodzi o to że się przeprowadziłem i teraz nie mam nic , u matki jest CP familijny HD + sport HD + extra HD + HBO HD + Cinemax HD więc niby prócz VOD jest wszystko. I zastanawiam się co teraz wziąść , na siebie , lub na matkę ( multiroom w innym miejscu zamieszkania raczej nie zadziała )..

Bo chciałbym mieć Eurosporty i Nickelodeony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychodzi na to, że można jedynie podpisać umowę na pakiet Mini HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oferta trochę inna bo w DVB-T nie masz Polsatu HD, TVP HD, ATM Rozrywka, TVN HD jest tylko w Warszawie.

Czyli nic ciekawego, tzn dwa kanały w hd zamiast w sd. jakby chociaż jakieś bajki dali...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby skorzystać z pakietu Darmowy HD w Cyfrowym Polsacie należy zakupić dekoder Echostar DSB-717 (SD) za 119 zł lub dekoder Mini HD 2000 za 299 zł.

Na początek oglądasz Pakiet Mini HD - bez opłat przez 3 miesiące.

Potem możesz oglądać Pakiet Darmowy HDza darmo, na zawsze.

Ale nich mi ktoś wytłumaczy jak "na zawsze" można oglądać kanały HD na tym dekoderze :shock::?:

To przecież za pół ceny tego idzie kupić tuner DVBT i mieć to samo oprócz Polsatu HD

Szukają jeleni czy naiwnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dekoderze Echostar DSB-717 kanałów HD nie oglądniesz, pozostaje zakup Mini HD 2000. Mi w tej ofercie brakuje kanału TVN7 HD, przecież jest on podstawowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Platformy satelitarne troszkę mają obawy z DVB-T i takimi dziwnymi kombinacjami wprowadzają promocje żeby klienta pochwycić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam, że obecnie podpisując umowę na pakiet Mini HD i kupieniu dekodera Mini HD 2000 za 1zł. na własność, to po rozwiązaniu umowy po okresie podstawowym pozostanie nam na zawsze za darmo pakiet Darmowy HD. Fajnie bo przynajmniej będzie użytek z dekodera po zakończeniu umowy i przyda się do sypialni by obejrzeć coś przed zaśnięciem.

Ps. Według mnie oferta bardzo dobra, ale dla osób, którzy mieszkają np. w górach i po wyłączeniu nadajników analogowych będą pozbawieni sygnału DVB-T, bo mieszkają w dziurze zasięgu. Dzięki tej ofercie,kupując zestaw z dekoderem Mini HD 2000(bo tylko ten warto jest kupić) nie będą przynajmniej wykluczeni cyfrowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby dodali do pakietu Darmowego HD - TVN7 HD, Polsat 2 i Religie.TV to ta oferta byłaby nawet lepsza od DVB-T :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie też brakuje tych kanałów w tej ofercie. Ten pakiet to taka "marchewka", by kupić pakiet min. Mini HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co w końcu w tym chodzi? Kupuję dekoder HD2000 za 299 PLN, mam 3 miesiące pakietu Mini HD za darmo, a później muszę co miesiąc go opłacać czy opłaca się kiedy chce? Trzeba podpisywać jakąś umowę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

opłacasz pakiet Mini HD kiedy chcesz, to jest pre-paid - tu nie trzeba podpisywać umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak nie opłacasz działa ci pakiet Darmowy HD. Dobrze myślę?

Według mnie to taka nowa wersja pre-paid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Burito dokładnie tak jest jak piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę się zbulwersowałem po kontakcie z konsultantem przez ICOK :) Czytałem że pakiet dostępny jest także dla obecnych klientów, mam dekoder pre-paid Samsung DSB H370G a oni mi z tekstem:

"Jednocześnie informujemy, że obecnie korzystanie z pakietu, którego dotyczy poniższe zgłoszenie, na posiadanym dekoderze nie jest możliwe. W przypadku pojawienia się takiej możliwości zostanie Pan poinformowany"

Jak to jest w końcu z tym pakietem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Nie da go się uruchomić na posiadanym już dekoderze. Musisz kupić nowy dekoder z tym pakietem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cwaniaki...

Czyli jeśli teraz kończy mi się umowa moge wywalić dekoder Mini?

O co w końcu w tym chodzi? Kupuję dekoder HD2000 za 299 PLN, mam 3 miesiące pakietu Mini HD za darmo, a później muszę co miesiąc go opłacać czy opłaca się kiedy chce? Trzeba podpisywać jakąś umowę?

Muszę kupić za pełną kwotę i płacić pre-paid z kilka razy, czy od razu mogę nie płacić, by skorzystać z darmowego? :)

Może taniej wyjdzie pakiet na 15 m-cy niż ten dekoder, bo abonament za 12 m-cy (3 gratis) plus dekoder to 179,80?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko po to, aby dekodery z fabryki CPT się jak najwięcej sprzedawały. Po co ci mają uruchamiać pakiet Darmowy HD na "starym" dekoderze pre-paid, lepiej zmusić użytkownika do kupna nowego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Nie podpisujecie żadnej umowy. Nie płaci się abonamemtu. Po prostu przez 3 miesiące macie za darmo pakiet mini hd, a po 3 miesiącach włączą pakiet darmowy hd. Od początku nic się nie płaci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynie płaci się 299 zł za dekoder Mini HD 2000 lub 119 zł za Echostar DSB-717.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi