Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Burito, a jak długo te dekodery leżały w szafie? Bo jak od zeszłego roku, to nie pamiętam, czy na Sylwestra nie było przenosin programu. Może trzeba zaktualizować listę kanałów, bo może masz dubel który jest tylko z kodowaniem NC+, albo stare parametry, już nieaktualne?

 

Zawsze jak pojawiało się nowe oprogramowanie dekodery podłączałem i je aktualizowałem. Myślę, że raz na miesiąc je podłączałem i aktualizowałem wszystko włącznie z listą kanałów. Parametry aktualne, bo to z listy CP. Dziwna sprawa z tym TVP Kultura. Teraz czekam już 2 godziną na Polsat Sport News po nadaniu przez konsultanta ponownie uprawnień i niestety ale nadal nie mam dostępu do TVP Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was wszystkich, doradźcie co mam robić, bo na obecną chwilę mam tylko możliwość podpisania umowy na pakiet Premium + Rozrywka HD na 15 miesięcy i korzystać z IPLA MIX i pakietu VOD żeby włączyć Darmowy HD po okresie podstawowym, innej możliwości nie dają mi konsultanci z infolinii, a przez e-mail i przez icok odpowiadają że nie ma możliwości włączenia Darmowego HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek miał Mini HD na 15 miesięcy za 14,90, w umowie było że po rozwiązaniu umowy będzie aktywowany Darmowy HD, a po rozwiązaniu umowy działały tylko kanały FTA i wtedy dziadek dzwonił na infolinię i pytał się o Darmowy HD, to konsultant powiedział że jakby nie rozwiązał umowy tylko zgłosił chęć aktywacji Darmowego HD to miałby ten pakiet i wtedy dodali że musi podpisać umowę DRH6 i w ostatnim miesiącu okresu podstawowego zgłosić chęć korzystania z Darmowego HD i tak było, ale teraz już nie mam Darmowego HD bo dziadek miał też Rodzinny HD za 19,90 i musiałem go przerejestrować na siebie, a po przerejestrowaniu Rodzinnego HD i Darmowego HD rozwiązali umowę DRH6 z Darmowym HD i tylko sam dekoder przerejestrowali, a Rodzinny HD przerejestrowali bez rozwiązania umowy, ale wysłałem wypowiedzienie 3 miesiące przed końcem okresu podstawowego i rozwiązałem Rodzinny HD, ale Darmowego HD nie odzyskam bo nie ma ofert, które umożliwiałyby włączenie tego pakietu po okresie podstawowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń, zawsze CP w takich przypadkach rozwiązywał umowę i proponował nową umowę na członka rodziny z puli aktualnych ofert. Skoro Tobie dokonano cesji pakietu Rodzinnego HD, a drugą umowę DRH6 rozwiązano, to ja bym wystosował stosowne pismo do CP z prośbą o wyjaśnienie tak różnego postąpienia. Choć mam świadomość, że system informatyczny w tej chwili nie przewiduje tak po prostu uruchomienia pakietu Darmowego HD, ale to już nie Twoje zmartwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby nadać uprawnienia na Darmowy HD z działu uprawnień, ale to niezgodne z regulaminem, a Rodzinny HD przerejestrowali bo to był płatny pakiet i chcieli zarabiać, a Darmowy HD rozwiązali bo i tak nie pobierali opłat za ten pakiet, a poza tym Rodzinny HD był na wypożyczonym module CI+ to nie byłoby możliwości przerejestrowania po rozwiązaniu umowy, a Darmowy HD był na własnościowym HD3000 który został po umowie Mini HD/Rodzinny HD za 14,90/24,90 po rozwiązaniu tej umowy elastycznej dziadek podpisał DRH6 żeby mieć Darmowy HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Ty coś tutaj namieszałeś, albo w CP ktoś okrutnie namieszał. W wypadku zgonu abonenta nie ma prawa mieć miejsce przerejestrowanie umowy na inną osobę. Może tylko zostać ona rozwiązana w trybie natychmiastowym. To tak, co do zasady. Skoro zrobiono Ci coś takiego, to trzymaj się tego babola i żądaj Darmowego HD również. Nie może być tak, że jedną umowę Ci "przerejestrowano", a drugą nie. Nie ma tutaj znaczenia status sprzętu (udostępniony/własnościowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądam Darmowego HD to mi mówią na infolinii że muszę podpisać umowę na pakiet Premium + Rozrywka HD i przez cały okres podstawowy korzystać z pakietów dodatkowych IPLA MIX i pakietu VOD umowa ma być na 15 miesięcy, a co do przerejestrowania to najpierw wysłałem prośbę o przerejestrowanie i po wypełnieniu druków, które dostałem odesłałem je z załączeniem aktu zgonu i moduł CI+ przerejestrowali bez rozwiązania Rodzinnego HD, a HD3000 przerejestrowali na mnie, ale już bez aktywnej umowy DRH6 z Darmowym HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przekombinowałeś. Należało dokończyć "przerejestrowanie" bez dołączania aktu zgonu, skoro chciałeś obie umowy "przenieść" na siebie (pomijam kwestię niezgodności z prawem takiego postępowania).

Mimo wszystko zastanawia mnie działanie oraz brak konsekwencji ze strony CP w tej konkretnej sytuacji. Tego się trzymaj i pisemnie proś (delikatnie) jednakowego potraktowania obu umów, ale nie upieraj się bardzo, bo możesz nagle trafić na prokuratora.

 

PS. Byłeś w APS, aby Ci sprawdzili oferty na Twój HD3000, z możliwością uruchomienia po okresie podstawowym Darmowego HD? Już dawno miałeś to zrobić, jak Ci radziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punktach sprzedaży nie mają ofert na posiadane już własnościowe dekodery, przez e-mail odpowiadają że nie ma takich ofert, a przez telefon mówią że jest tylko 1 taka oferta i to jest ten pakiet Premium + Rozrywka HD na 15 miesięcy, ale włączenie Darmowego HD jest tylko pod warunkiem że przez cały okres podstawowy będę korzystać z pakietów dodatkowych IPLA MIX i pakietu VOD, a musiałem dołączyć akt zgonu bo inaczej się nie dało, tam było napisane żeby dołączyć kopie dowodów osobistych obecnego i przyszłego abonenta, a dowód zmarłego abonenta już był zwrócony do urzędu miasta, poza tym proponują mi skorzystanie z dowolnego pakietu na zasadach prepaid albo Mini HD na 15 miesięcy za 14,90 a po tych 15 miesiącach Mini HD na czas nieokreślony za 16,90 albo rezygnacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć czy istnieje jeszcze jakaś możliwość kupić dekoder z pakietem darmowym. Wiem że pare lat temu sprzedawali Mini HD 2000 za 299zł ale nie wiem czy ta oferta dalej istnieje czy coś innego w tym rodzaju.

Po prostu chodzi mi o to żeby mieć za darmo te podstawowe kanały z satelity. Nie przeszkadza mi więcej zapłacić dopóki wiadomo że potem już nie potrzebuje nic płacić żeby mieć te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć czy istnieje jeszcze jakaś możliwość kupić dekoder z pakietem darmowym. Wiem że pare lat temu sprzedawali Mini HD 2000 za 299zł ale nie wiem czy ta oferta dalej istnieje czy coś innego w tym rodzaju.

Po prostu chodzi mi o to żeby mieć za darmo te podstawowe kanały z satelity. Nie przeszkadza mi więcej zapłacić dopóki wiadomo że potem już nie potrzebuje nic płacić żeby mieć te kanały.

Tej oferty już dawno nie ma, była od maja do listopada 2012, później jedyną możliwością było podpisanie umowy na pakiet Mini HD/Rodzinny HD za 14,90/24,90 i w ostatnim miesiącu okresu podstawowego złożenie deklaracji przejścia na Darmowy HD, a dla osób posiadających już własnościowy sprzęt podpisanie umowy na pakiet Mini HD za 9,90 i po okresie podstawowym złożenie deklaracji przejścia na Darmowy HD, teraz na infolinii mówią mi że muszę podpisać umowę na pakiet Premium + Rozrywka HD i po okresie podstawowym złożyć deklarację przejścia na Darmowy HD, ale to będzie możliwe pod warunkiem że przez cały okres podstawowy będę korzystać z pakietów dodatkowych IPLA MIX i pakietu VOD (tą umowę na pakiet Premium + Rozrywka HD należy podpisać na posiadany już własnościowy sprzęt) a dla osób nie posiadających własnościowego sprzętu nie ma żadnej możliwości włączenia Darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałem rozmowę o tym. Ale nie rozumiem dlaczego tylko kłopotów robią jak już przecież dziadek płacił abonament aż do końca oferty. Powinna być możliwość sesji sprzętu/oferty w wypadku śmierci osoby.

 

@Burito : dostałem twoją wiadomość ale jako nowy użytkownik forum nie moge odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amq0 - Aby coś w APS-ie załatwić to trzeba osobiście się pofatygować, a nie mailować lub dzwonić. Dajesz "delikwentowi" za biurkiem dowód osobisty i prosisz o sprawdzenie ofert z małym pakietem. Jak już Ci je sprawdzi i potwierdzi dostępność (a nie powinno z tym być problemu skoro masz dekoder HD3000), to prosisz o sprawdzenie możliwości uruchomienia po okresie podstawowym umowy pakietu Darmowego HD lub o wydrukowanie PWU (Promocyjnych Warunków Umowy) z umową, w których jest ewentualny zapis o takim prawie.

Poza tym tak jak już Ci wcześniej napisałem, napisz pismo do CP w formie reklamacji. Nie dzwoń na Infolinię, tylko napisz reklamację tradycyjnie na papierze lub poprzez ICOK z prośbą o jednakowe potraktowanie umów.

Nie ma co tu łez lać i pisać cały czas tego samego, tylko trzeba się zabrać do działania. Wszystko w Twoich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w APS i mówili że u nich mogę tylko podpisać nową umowę z nowym dekoderem na wypożyczenie, a odnośnie ofert na posiadany już własnościowy sprzęt to mam dzwonić na infolinię, albo pisać do nich na e-mail, albo przez icok, a umowy DRH6 nie przywrócą bo została już rozwiązana , więc na obecną chwilę mogę tylko podpisać umowę na pakiet Premium + Rozrywka HD na 15 miesięcy i korzystać z IPLA MIX i pakietu VOD przez cały okres podstawowy żebym mógł mieć ten Darmowy HD, już wcześniej pisałem że w APS nie mają ofert na posiadany już własnościowy sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nie dziwię, że Cię "spuścili" na drzewo. Prowizja z Ciebie symboliczna, więc kazali Ci "spadać" na infolinię.

Skoro podkreśliłeś na dzień dobry, że Twoim celem jest pakiet Darmowy HD, to nie dziw się, że nie chcą z Tobą rozmawiać... Najpierw dowód osobisty i prosisz o sprawdzenie ofert z mniejszymi pakietami (nie najmniejszymi), potem zaczynasz dopiero powoli precyzować co Cię interesuje. A że chodzi o Darmowy HD mówisz dopiero jak znajdzie się ciekawa oferta, albo prosisz o wydrukowanie umowy z regulaminem, ponieważ chcesz się zapoznać z jej treścią.

Sprzedawcy są szkoleni, aby zarabiać kasę, Ty masz się nie dać oskubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...