Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku roku nie są już dostępna oferta DRH6, która umożliwiała po zakończeniu umowy aktywację pakietu Darmowy HD. Nie mówię, że pakiet został zlikwidowany tylko obecnie nie ma oferty która by go umożliwiała włączyć. Moje wszystkie dekodery z Cyfrowego Polsatu są własnościowe zakupione w tzw. pre-paid ale nie miałem możliwości aktywacji na nich pakietu Darmowy HD bez podpisania DRH6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, szukałem ale nie znalazłem, więc pytam: mam pakiet darmowy ale czy mi go bez problemu przywrócą po wykupieniu w pre-paid'zie jakiegoś pakietu np. na miesiąc? Czyli mam pakiet darmowy, opłacam na miesiąc np. pakiet familijny i co po miesiącu?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ci się wyświetlają inne pakiety niż Darmowy i Mini, to raczej błąd systemu, niż cokolwiek innego, sam tak mam na DRH6, ale dopiero od drugiego wejścia w usługę, pierwsze jest zgodne z umową. Na prepaidzie też niby mogę wybrać SAMO HBO, ale co z tego, jak i tak nie działa? Środki na koncie są, ale nie schodzą, uprawnienia nie idą. Moim zdaniem - nie warto, bo potem się będziesz bujał z nimi o doprowadzenie konta do porządku, ja miałem "zwis" na ponad dwa miechy po pierwszym wybraniu samego HBO i nie mogłem nic zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie na Darmowym HD Sundance? Bo u mnie świeci (ku mojemu zdziwieniu). Na dokładkę, świeci też na nieopłaconej karcie w pre-paid (ale to inny dział :)). Wydawało mi się, że w promocji jest od Mini HD...

 

Sundance zgasł dzisiaj. Jeszcze po południu działał, teraz ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeszedł mi dziś jeden kontrakt DRH6 z Mini HD na Darmowy. iCOK pokazuje bzdury:

 

Telewizja

Minimalny obowiązek abonamentowy: Pakiet Darmowy HD

Pakiety:

iCOK nie może się zdecydować:

Pakiet podstawowy: Pakiet Mini HD (status nieaktywny) - 16,90zł

Pakiet podstawowy: Pakiet Darmowy HD (status aktywny) -0zł

Po chwili wyskakują wszystkie pakiety dostępne w prepaid i komunikat, o braku deklaracji.

Saldo bieżące 0,00zł

Pakiety i usługi: Pakiet Darmowy HD

Twoje usługi:

Brak zadeklarowanego pakietu

Szczegóły umowy:

Typ umowy: Bez umowy

 

Nie powinno być przypadkiem tak:

viewtopic.php?p=1032956#p1032956

Typ umowy: Abonament

Pozostały okres obowiązywania umowy: Umowa na czas nieokreślony

 

Zobaczymy w środę na drugim kontrakcie, czy będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz i prosisz o umowę o kodzie DRH6. Jeśli takowej już nie będzie to prosisz o umowę "Anty DVB-T"(tak potocznie konsultanci nazywają pakiet Darmowy HD). Jak umowa przyjdzie pocztą to ją podpisujesz i odsyłasz bezpłatnie w załączonej kopercie zwrotnej, a gdy będziesz chciał szybciej pakiet Darmowy HD to odeślij ją na własny koszt listem poleconym priorytetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano trochę szkoda. A może się uda na hasło "Pakiet anty DVB-T". Kiedyś jak dzwoniłem w sprawie Darmowego HD to pani konsultant cały czas mówiła "Pakiet anty DVB-T". Ja osobiście nie sprawdzę tego, ponieważ skończyły mi się dekodery ze statusem FTA.

 

PS. Zdrowych wesołych i mało śnieżnych świąt Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak zadzwonił na infolinię i powiedział, że masz dekoder własnościowy oraz chcesz na nim uruchomić pakiet Darmowy HD. Po wycofaniu oferty DRH6 podpytałem za pośrednictwem ICOK-a jak można aktywować pakiet Darmowy HD i takie otrzymałem odpowiedzi:

 

"Witam czy Cyfrowy Polsat aktualnie dysponują ofertą umowy, która umożliwia po jej zakończeniu aktywację pakietu Darmowy HD?"

 

|"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że można skorzystać z pakietu Darmowy HD po rozwiązaniu umowy.

W związku z treścią poniższego maila prosimy o podanie danych umożliwiających identyfikację jako Klienta Cyfrowego Polsatu:

-imię i nazwisko,

-numer PESEL,

-numer karty dekodera bądź numer MSISDN".

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z chęcią włączenia pakietu Darmowy HD należy wysłać pismo dotyczące rozwiązania umowy oraz zawrzeć w nim informację, iż Chciałby Pan korzystać z pakietu Darmowy HD.

Informujemy również, że z tej usługi mogą korzystać tylko Klienci, którzy posiadają dekoder na własność."

 

To może być furtka do Darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...