Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś głośniej pokrzyczał to może byś i dostał na święta jakiś wyższy pakiet np. Rodzinny HD. Przetestowane przeze mnie, każdy błąd CP punktowałem i dostawałem co chciałem w ramach rekompensaty. Pewnie jak moje nazwisko widzą to im "styki grają" :)

 

Podaj nazwisko, to może i ja znam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety
Tak "gra" nawet dla "Darmowców HD" :)

Kanały działają nawet na dekoderze po zakończonej umowie, na którym można odbierać tylko kanały niekodowane. Przynajmniej na moim HD 6000 świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest taka.

1. pokój MiniHD na antenie z CP

 

To zalezy czy nadal jestes na umowie na Pakiet Mini HD i na jakich warunkach zawierales umowe a Polsatem, czy pakiet Mini HD na pre-paid?

Sprawdz sobie w PWU czy po zakonczeniu umowy mozesz bezplatnie przelaczyc na Pakiet Darmowy HD

 

Jezeli pre-paid to mozesz zadzwonic do DUK i poprosic o umowe z kodem DRH6 (przez 6 miesiecy mini HD) a nastepnie mozesz wlaczyc Pakiet Darmowy HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. TVP Kultura została zakodowana z satelity HotBird. Czy po zakodowaniu TVP Kultura jest dostępna dla posiadaczy pakietu Darmowy HD?

 

PS. Oczywiście sam bym sobie sprawdził, ale nie mam na chwilę obecną dostępu do moich dekoderów z pakietem Darmowym HD, zatem proszę o odpowiedź.

 

PS. Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako wieloletni abonament cp chcialbym poznać wasze opinie co skłonilo was do wyboru tego pakietu i jak się czujecie oglądając te interesujące kanały? Chciałbym rowniez poznac metode jak przekonaliscie dzieci do oglądania tego pkietu bez bajek.

 

Jestem renistą inwalidą

 

Pozdrawiam abonamentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwa, jakby NTC padła i jak nie płacę abonamentu/prepaida. Plus w bonusie TVP HD, TVN HD i Polsat HD. Można podpiąć do drugiego TV jak się nie ma multiroomu. I zawsze można włączyć MINI HD, jak masz klimat i potrzebę, a potem wyłączyć. A poza tym, jak sprzęt ma leżeć i do niczego nie służyć, to już lepiej mieć na nim te kilka kanałów, nieprawdaż?

 

A dzieci są w stanie (wiem, bo testowałem przez dobrych parę miesięcy) zadowolić się TV Puls (a taraz jak jeszcze jest Puls2 w NTC, to już w ogóle full wypas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako wieloletni abonament cp chciałbym poznać wasze opinie co skłoniło was do wyboru tego pakietu

Po pierwsze to liczba kanałów dostępnych całkowicie za darmo, drugie - kanały dostępne drogą satelitarna (tam gdzie nie dotrze dvb-t, dociera dvb-s) i po trzecie - wymieniłem swój stary, nie nadający się do użytkowania dekoder na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że zablokowali dostęp do "wysokiej klasy kanału DPM" tylko posiadaczom Samsungów DSB-H370G. Nie ładnie :)

 

Sytuacja u mnie z odbiorem wygląda tak (wszystkie z aktywnym pakietem Darmowy HD):

 

HD 5000 (2 szt.), HD 6000, moduł CAM CI+ - działa DPM,

Samsung DSB-H370G (2 szt.) - nie działa DPM

 

Chyba w wyniku mojej interwencji u Rzecznika Prasowego CP kanał Disco Polo Music "świeci" wszystkim użytkownikom pakietu Darmowy HD. Możecie potwierdzić, bo u mnie działa na Samsungach DSB-H370G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...