Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

OK, ale szkoda że nie mogę mieć tego Darmowego HD, mieszkam na takim terenie że sygnał DVB-T do mnie nie dochodzi i Darmowy HD był dla mnie jedyną możliwością na oglądanie TV bez dodatkowych opłat oprócz abonamentu RTV, teraz muszę płacić ten abonament mimo że nie mam możliwości oglądania TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrejestruj TV, odłącz instalację antenową, zamknij go w szafie albo podłącz do DVD i nie będziesz musiał płacić abonamentu.

A co do Darmowego HD, sprawdzałeś oferty na popularnym serwisie aukcyjnym, czy ktoś nie sprzedaje?

Jak jesteś bardzo zdeterminowany, pisz do mnie albo Burito na priv, pomożemy znaleźć jakiś dekoder z Darmowym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Darmowym HD to dziwna sprawa. Mam 5 dekoderów z pakietem Darmowy HD i tylko na jednym działa kanał Disco Polo Music. Co ciekawe na tym dekoderze co działa na nim kanał Disco Polo music, nie działa kanał TVP Kultura.

Na pozostałych czterech dekoderach działa prawidłowo kanał TVP Kultura, a nie działa kanał Disco Polo Music.

 

PS. Dzwoniąc na infolinię w sprawie niedziałającego kanału TVP Kultura, pan konsultant próbował mi wcisnąć kit i mówił że kanał TVP Kultura to kanał premium i że jak podpiszę aneks na pakiet Familijny Max HD to otrzymam TVP Kulturę gratis do końca umowy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz Darmowy HD w ramach umowy DRH6 czy na zasadzie aktywacji co pół roku?

Dodam że u mnie nie działał Disco Polo Music w Darmowym HD jak jeszcze miałem DRH6, a po zakodowaniu TVP Kultura też nie działał, ale po ponowieniu sygnału przez icok TVP Kultura już działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Darmowym HD to dziwna sprawa. Mam 5 dekoderów z pakietem Darmowy HD i tylko na jednym działa kanał Disco Polo Music. Co ciekawe na tym dekoderze co działa na nim kanał Disco Polo music, nie działa kanał TVP Kultura.

Na pozostałych czterech dekoderach działa prawidłowo kanał TVP Kultura, a nie działa kanał Disco Polo Music.

 

PS. Dzwoniąc na infolinię w sprawie niedziałającego kanału TVP Kultura, pan konsultant próbował mi wcisnąć kit i mówił że kanał TVP Kultura to kanał premium i że jak podpiszę aneks na pakiet Familijny Max HD to otrzymam TVP Kulturę gratis do końca umowy :lol2:

 

Mam to samo z dostępem do kanału Disco Polo Music, oficjalnie jest dostępny od pakietu mini HD, jak ci działa to nic nie trzeba psuć :)

Gorzej z TVP Kultura, bo jest dostępna od pakietu Darmowy HD a nie zawsze działa w tym pakiecie, pomaga wymiana dekodera w APS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z dostępem do kanału Disco Polo Music, oficjalnie jest dostępny od pakietu mini HD, jak ci działa to nic nie trzeba psuć :)

Już mi nie działa Disco Polo Music, umowa DRH6 jest już rozwiązana i mój HD3000 jest zablokowany z komunikatem Błąd 04 problem z kartą.

Umowa została rozwiązana przy przerejestrowaniu 2 umów, po śmierci poprzedniego abonenta, to były DRH6 z aktywnym Darmowym HD i Rodzinny HD/Familijny HD za 19,90/39,90.

Rodzinny HD/Familijny HD przerejestrowali bez rozwiązania umowy, a DRH6 rozwiązali i tylko ten HD3000 przerejestrowali, ale już bez DRH6 i oprócz tego że wyłączyli mi Darmowy HD to jeszcze zablokowali ten HD3000 jest komunikat Błąd 04 problem z kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek miał Mini HD na 15 miesięcy za 14,90, w umowie było że po rozwiązaniu umowy będzie aktywowany Darmowy HD, a po rozwiązaniu umowy działały tylko kanały FTA i wtedy dziadek dzwonił na infolinię i pytał się o Darmowy HD, to konsultant powiedział że jakby nie rozwiązał umowy tylko zgłosił chęć aktywacji Darmowego HD to miałby ten pakiet i wtedy dodali że musi podpisać umowę DRH6 i w ostatnim miesiącu okresu podstawowego zgłosić chęć korzystania z Darmowego HD i tak było, ale teraz już nie mam Darmowego HD bo dziadek miał też Rodzinny HD za 19,90 i musiałem go przerejestrować na siebie, a po przerejestrowaniu Rodzinnego HD i Darmowego HD rozwiązali umowę DRH6 z Darmowym HD i tylko sam dekoder przerejestrowali, a Rodzinny HD przerejestrowali bez rozwiązania umowy, ale wysłałem wypowiedzienie 3 miesiące przed końcem okresu podstawowego i rozwiązałem Rodzinny HD, ale Darmowego HD nie odzyskam bo nie ma ofert, które umożliwiałyby włączenie tego pakietu po okresie podstawowym

Po pierwsze jeśli zgłosiłeś ,że dziadek zmarł to umowa na pakiet rodzinny powinien być rozwiązany ,a moduł jeśli na użyczenie to powinieneś go oddać-to po pierwsze.

Po drugie jak przeszła cesja z osobą nieżyjącą ,a Tobą ? :shock: . Podpis :read: osoby nieżyjącej( jeśli może podpisać :mrgreen::brawo: ) jest nieważny chyba :shock: ,no chyba ,że w PL jest to norma :mrgreen::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amq0 - Kanały FTA i pakiet Darmowy HD to dwa zupełnie różne zestawy kanałów! Kanały FTA możesz sobie uruchomić sam ponawiając uprawnienia i zostawiając dekoder na kanale Polsat Sport News! Nic więcej nie trzeba. Jeśli sam nie potrafisz wykorzystać tego co Ci napisałem wcześniej i napisać porządnej reklamacji, to poproś kogoś z rodziny, kto zrobi to jak trzeba.

 

@maly1982 - sam jestem ciężko zdziwiony, że CP wypuścił taki kwiatek. Z moich doświadczeń dotychczasowych z CP, w takich sprawach odbywało się to tak jak piszesz. Nie chcę jednak ciągnąć tematu, bo @amq0, znowu przez kilka stron będzie pisał to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już oftopik :mrgreen: .Przypuszczam ,że najpierw była przeprowadzona cesja ,a jak przeszła to zgłosił ,że dziadek nie żyje ,wskutek czego pakiet domowy hd został rozwiązany.@amq0 tak czy siak było nie zgłaszać ,że dziadek nie żyje i było by ok. Do puki byłby opłacony abonament to CP nic by nie wiedział o śmierci abonenta (gorzej jak nie byłby płacony :mrgreen: ) i miałbyś pakiet darmowy. Osobiście przypuszczam ,że nie piszesz całej prawdy ,bo jestem na 99% pewny ,że takiego kwiatka CP nie zrobił (zbyt duża firma ,żeby sie w to bawić :> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze odpowiem @amq0 i kończę oftopic.

Jeśli nie chcesz skontaktować się z infolinią CP w celu odblokowania dekodera to zrób tak. Podłącz dekoder do anteny i prądu. Następnie włącz dekoder na kanał nr 13(Polsat sport news) i trzymaj go włączonego na tym kanale do oporu. Jak pojawi się info, że "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" to znaczy że dekoder się odblokował na kanały niekodowane, czyli tzw FTA.

Cyfrowy Polsat co jakiś czas zsyła z satelity dane i prawdopodobne jest że pobierze uprawnienia na FTA.

Mi się kiedyś tak zrobiło że miałem też "Błąd 04" i z racji uszkodzenia telefonu i tymczasowego braku neta, zostawiłem na kanale 13 i aż po 15 godzinach się odblokował. Pozdrawiam i przepraszam za ciągnięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Czy istnieje jakiś sposób odbierania programów kodowanych za darmo? Wie ktoś coś na ten temat? Najbardziej zależałoby mi na discovery, polsat,tvn etc posiadam telewizor+ laptop+ antena i mam zamiar kupić jakiś dekoder.

 

Proszę o jakieś informacje w tej sprawie linki czy coś( wynagrodze się jakimś drobnym $$), lub jesli nie da się to polećcie coś najkorzystniejszego obecnie na rynku. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery za darmo nigdzie nie dostaniesz, a już tym bardziej nie masz co go szukać w Darmowym HD... No chyba że ci chodzi o piracki odbiór tego kanału :> ale w tym to ci tu nikt nie pomoże, bo to jest temat tabu :P

 

I tak "na pirata" w tej chwili nic polskiego nie chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Czy istnieje jakiś sposób odbierania programów kodowanych za darmo? Wie ktoś coś na ten temat? Najbardziej zależałoby mi na discovery, polsat,tvn etc posiadam telewizor+ laptop+ antena i mam zamiar kupić jakiś dekoder.

Proszę o jakieś informacje w tej sprawie linki czy coś( wynagrodzę się jakimś drobnym $$), lub jesli nie da się to polećcie coś najkorzystniejszego obecnie na rynku. Pozdrawiam!

 

offtop ;) Za darmo to w twarz możesz dostać dzisiaj jedynie

 

Na dzień dzisiejszy masz promocję w TNK HD - w pakiecie Domowy HD - Discovery HD - do tego kilka kanałów z pakietu Ekstra HD - Ale Kino HD, Planete HD, MiniMini HD, Domo HD, Kuchnia HD, TVP Sport HD, Travel, Eurosport HD i Eurosport HD 2 do końca roku za darmo. Sam pakiet Domowy to 19,9 zł miesięcznie.

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/

http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Dekoder ADB5800 ( BSKA - BSLA ) z E2 i karta TNK HD ( N na Kartę ) - 19,9 zł za miesiąc lub karta NC+ Mix i opłacanie pakietu Domowy HD co miesiąc za 24,90 ;) bez abonamentu typowy prepaid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że wyłączenie z sieci dekodera z Darmowym HD na 2,3 dni powoduje, że trzeba ponawiać uprawnienia. Z Mini HD to można było na tydzień wyłączyć i nic się nie działo. Oczywiście Disco Polo Music nie działa na module CAM :(

Co to znaczy ponawiać uprawienie i ogółem czy jest możliwość podczas cesjii wyłączają uprawwienia oraz ile cesja trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiać uprawnienia to znaczy, że prosisz poprzez np infolinię, aby ponownie przesłali Tobie dane na kartę, ktore pozwolą Ci na oglądanie programów. Ponowić uprawnienia możesz ponowić na infolini pod numerem 222127222. Jak usłyszysz automat to naciśnij na telefonie guzik nr 3 potem 1 następnie używając klawiatury telefony podajesz numer karty dekodera i następnie naciskasz 1. Uprawnienia na karcie zaktualizują się w maxymalnym czasie 2-3 godzin, ale u mnie trwalo to tylko maxymalnie 15-20 minut.

 

PS. Uprawnienia możesz ponowić też poprzez internet za pomocą serwisu ICOK https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp#

 

PS. Kolega robił ostatnio cesję umowy i dekodera z wujka na siebie i uprawnienia przeszły wraz z cesją, czyli mógł bez problemu oglądać telewizję.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z kanałami na darmowym hd

Na stronie jest taka lista http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/telewizja-cyfrowa-bez-umow.cp

Nie ma tam kanału tvs

 

A tutaj już jest wymieniony http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/telewizja-oferta-bez-zobowiazan.cp

 

Więc to jest tak że ta druga lista jest rozbudowana bardziej? czy tego kanału tam nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...