Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam u mnie także działa TTV HD w pakiecie Darmowym HD. Mam nadzieję, że tak zostanie czyli wersja SD zostanie zastąpiona wersją HD. Wersja HD nawet nie ma oznaczenia, że jest wysokiej rozdzielczości, więc zmiana może być płynna :)

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w Darmowym HD, który mam jeszcze po DRH6 Tego kanału nie ma w twoim abonamencie i musiałem wyszukać wersję SD, która dodała mi się na końcu listy kanałów, a żeby wyłączyli swój system kodowania to musieliby skontaktować z nc+ bo to z transpondera nc+ jest przekaz wersji SD i np. na liście kanałów w Orange TV nie ma wersji SD, a kodowanie Viaccess dla tej platformy ciągle jest aktywne na tym kanale.

A dzisiaj skontaktowałem się z CP w tej sprawie i dostałem odpowiedź że TTV HD jest dostępny promocyjnie od pakietu Mini HD i nie przewidują dołączenia kanału do pakietu Darmowego HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam u mnie także działa TTV HD w pakiecie Darmowym HD. Mam nadzieję, że tak zostanie czyli wersja SD zostanie zastąpiona wersją HD. Wersja HD nawet nie ma oznaczenia, że jest wysokiej rozdzielczości, więc zmiana może być płynna :)

Wersja w HD od początku ma oznaczenie HD przy logu.

 

@amq0 To, że CP twierdzi, że TTV HD jest dostępny promocyjnie od pakietu Mini HD to może być nie doinformowanie konsultanta i może być na zawsze w pakiecie darmowym. Ogólnie to TTV HD jest nadawane promocyjnie w każdym pakiecie, nawet najwyższym, zresztą TTV SD tak samo był promocyjnie nadawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sławomir Pawłowski masz rację teraz dostrzegłem :wink: . Wcześniej odbierałem TTV HD z DVB-T z nadajnika PKiN i nie przypominam sobie, aby tam było oznaczenie HD przy TTV.

 

A dzisiaj skontaktowałem się z CP w tej sprawie i dostałem odpowiedź że TTV HD jest dostępny promocyjnie od pakietu Mini HD i nie przewidują dołączenia kanału do pakietu Darmowego HD

W drugiej kwestii ja to nawet nie rozmawiam z konsultantami TCOK Cyfrowego Polsatu o kanałach dostępnych w ofercie od czasu jak jeden "inteligent z TCOK" kłócił się ze mną, że kanał TVP Kultura jest FTA...... Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amq0 ponów uprawnienia poprzez ICOK to "wskoczy".

Ponowiłem uprawnienia 3 razy i ciągle Tego kanału nie ma w twoim abonamencie, a przez ICOK i na infolinii mówią że tego kanału nie ma w Darmowym HD

A w ICOK dostałem odpowiedź.

Szanowny Panie

W dniu 29 sierpnia kanał TTV został wycofany z oferty Cyfrowego Polsatu i w jego miejsce został dołączony kanał TTV HD, który jest dostępny od pakietu Mini HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowiłem uprawnienia 3 razy i ciągle Tego kanału nie ma w twoim abonamencie, a przez ICOK i na infolinii mówią że tego kanału nie ma w Darmowym HD

A w ICOK dostałem odpowiedź.

Szanowny Panie

W dniu 29 sierpnia kanał TTV został wycofany z oferty Cyfrowego Polsatu i w jego miejsce został dołączony kanał TTV HD, który jest dostępny od pakietu Mini HD

To przestan sie z nimi sprzeczac o ten kanal, bo nam tez wylacza!

Wymien dekoder na nowy, powinno zadzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przestan sie z nimi sprzeczac o ten kanal, bo nam tez wylacza!

Wymien dekoder na nowy, powinno zadzialac.

Dekodera nie chcę wymieniać bo wtedy stracę możliwość odtwarzania nagrań które mam na dysku DTU320 i nawet nie wymienią mi bo powiedzą że działają wszystkie kanały które powinny działać

 

Albo wymień kartę na nową z CAID 1861. Możliwe, że masz z CAID 1803 a ona lubi się zapychać nieaktywnymi tierami.

Samej karty nie wymienię bo jest sparowana z tunerem i musieliby wymienić razem z tunerem, a wtedy straciłbym możliwość odtwarzania nagrań z dysku DTU320, bo te nagrania są zabezpieczone przed niepowołanym dostępem i mogą być odtworzone tylko na tym tunerze na którym były nagrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samej karty nie wymienię bo jest sparowana z tunerem i musieliby wymienić razem z tunerem, a wtedy straciłbym możliwość odtwarzania nagrań z dysku DTU320, bo te nagrania są zabezpieczone przed niepowołanym dostępem i mogą być odtworzone tylko na tym tunerze na którym były nagrane

To muszę cię oświecić, że możesz wymienić samą kartę abonencką. Zgłaszasz na infolinii lub za pośrednictwem ICOK uszkodzenie lub zagubienie karty, będą cię informować, że kosztuje to 49 zł + 8,50 zł za przesyłkę ale nigdy tej opłaty nie naliczają. Otrzymasz nową kartę z CAID 1861 już przygotowaną dla twojego dekodera. Włożysz do dekodera, ustawisz na kanał Polsat Food HD i ponowisz uprawnienia. Do 15 minut uzyskasz odbiór na niej kanałów.

 

A można wiedzieć jaką masz kartę o jakim nr początkowym? 07XX czy 24XX?

 

Przez wymianę karty nagrań z dysku nie utracisz!!!!

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę cię oświecić, że możesz wymienić samą kartę abonencką. Zgłaszasz na infolinii lub za pośrednictwem ICOK uszkodzenie lub zagubienie karty, będą cię informować, że kosztuje to 49 zł + 8,50 zł za przesyłkę ale nigdy tej opłaty nie naliczają. Otrzymasz nową kartę z CAID 1861 już przygotowaną dla twojego dekodera. Włożysz do dekodera, ustawisz na kanał Polsat Food HD i ponowisz uprawnienia. Do 15 minut uzyskasz odbiór na niej kanałów.

 

A można wiedzieć jaką masz kartę o jakim nr początkowym? 07XX czy 24XX?

 

Przez wymianę karty nagrań z dysku nie utracisz!!!!

Początek numeru karty z tego HD 3000 24 XXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amq0

 

Mam wrażenie że CP cię nie lubi. Kolega dwa dni temu włączył poprzez ICOK właśnie pakiet Darmowy HD i nie było żadnych problemów. Wysłał wiadomość poprzez icok rano, a wieczorem już miał Darmowy HD.

 

Miał dotychczas pakiet Mini HD już na czas nieokreślony, a w umowie zapis o możliwości włączenia pakietu Darmowego HD. W wiadomości napisał tylko, że prosi o włączenie pakietu Darmowy HD i nic więcej. Nie zamieszczał też skanu ani umowy, ani skanu regulaminu i PWU.

 

Ze swojego doświadczenia wiem, że gdy będziemy na infolinii krzyczeć i straszyć UOKiK i UKE to nic nie wskuramy. Zauważyłem że gdy będziemy mili, to więcej wskóramy niż będziemy krzyczeć.

 

Więc dzwoń jeszcze raz i spróbuj bardziej uprzejmie poprosić o ponowne włączenie pakietu Darmowego HD, a gdy powiedzą że masz go włączonego to poproś o wymianę karty, lub idź do APSu wymienić cały zestaw, czyli dekoder i karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...