Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie lekka przesada płacić 350PLN za pakiet kilku kanałów, który zresztą może być wyłączony przez CP z jakiegoś powodu (jakiś sobie znajdą?) a dekoder stanie się wtedy bezużytecznym złomem. Chyba lepszym wyjściem będzie zakup TnK HD (moduł plus jakiś tani Ferguson z CI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Od kilku dni - może dwóch, może trzech - mam info: "zakodowany sygnał" - na pakiecje darmowym oczywiście? :-( nie mam TVP1 i 2 czy TVN ale mam TVPolonia, eska czy Polo, więc nawet nie próbowałem ponawiać sygnał ale zaraz to zrobie? Atakować iCOK czy coś jeszcze próbować? Różnego rodzaju resety dekodera nie pomogły...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że mam kanały FTA  np. TVP Polonia, a nie mam z pakietu darmowego - ponowiłem sygnał i ... czekam. Do tej pory miałem tak, że jak mi zablokowało dekoder i wymagał ponowienia sygnału to nie miałem żadnego programu - całkowita blokada - FTA też nie było. Pierwszy raz mi się przytrafiło, by nie działały tylko programy z pakietu! Trochę mnie to zdziwiło - miałem stracha, że może mi pakiet Darmowy wyłączyli.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim kanale "trzymasz" dekoder w oczekiwaniu na przywrócenie uprawnień odbioru? Najlepiej zostawiać go na ten czas na kanale Polsat Sport News.

Jeśli uprawnienia odbioru do kanałów kodowanych z pakietu darmowego nie powrócą to wtedy telefon na infolinię celem wyjaśnienia sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast na 5 posiadanych kontraktów z pakietem Darmowy HD na przestrzeni 2-3 lat tylko raz musiałem dzownić na infolinię i wnioskować o ponowne nadanie tego pakietu. Z tego, co pamiętam to w PWU była mowa, że pakiet Darmowy HD trzeba co pół roku od nowa nadawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka umowa i jaki dekoder. Kiedyś były jakieś takie sprzedawane, że po zakończeniu umowy pakiet Darmowy HD za darmo i na zawsze - ale trzeba było właśnie co te pół roku dzwonić i reaktywować. Ja z kolei mam umowę, gdzie po okresie obowiązkowym na Mini HD na 6 miesięcy jest elastyczność i tu generalnie uprawnienia mniej lub bardziej na bieżąco spadają bez niczego (sławetne DRH6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast na 5 posiadanych kontraktów z pakietem Darmowy HD na przestrzeni 2-3 lat tylko raz musiałem dzownić na infolinię i wnioskować o ponowne nadanie tego pakietu. Z tego, co pamiętam to w PWU była mowa, że pakiet Darmowy HD trzeba co pół roku od nowa nadawać.

Ponawianie Darmowego HD przez kontakt z konsultantem co pół roku było w ofercie z Mini HD przez 3 miesiące i potem Darmowy HD i w ofertach z aktywacją Darmowego HD po rozwiązaniu umowy na Mini HD/Rodzinny HD za 14,90/24,90 i Rodzinny HD/Familijny HD za 19,90/39,90. W ofertach DRH2 i DRH6 można ponowić Darmowy HD przez iCOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W umowie mam zapis informujący o możliwości włączenia pakietu Darmowego HD po okresie podstawowym, ale konsultanci mówią mi że nie ma takiej możliwości

Co robić żeby włączyć ten Darmowy HD bo jak minie okres podstawowy to przepadnie ta możliwość, a tam pisze że można przez kontakt z konsultantem, albo w punkcie sprzedaży, konsultant wmawia mi że kiedyś jedyną możliwością uzyskania Darmowego HD była oferta DRH6, teraz już nie ma tej oferty i nie da się uzyskać tego pakietu, ale w umowie mam napisane że można ten pakiet aktywować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja miałem taką samą sytuację. Posłałem im skan i wtedy włączyli jakby nigdy nic. Żadnego przepraszam.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawarłem umowę w 2014 roku na pakiet Familijny na czas nieokreślony i kupiłem HD5000 na własność. Całość mnie kosztowała ok 300zl.

Po tygodniu od zawarcia umowy wysłałem pisemko odnośnie rezygnacji i przeszedłem po miesiącu na Darmowy HD.

Konsultantka na info mówiła, ze trzeba co 6m dzwonić i odnawiać, a ja od tamtego czasu nie dzwoniłem na info dekoder sobie leży nie korzystam cały czas z niego tylko czasami i jak go podłączam wystarczy, ze ponowie przez iCOK uprawnienia i kanały wskakują po 15-30 minutach.


Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. Pytania należy zadawać w odpowiednich wątkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz taki zapis, to zrób skan, wrzuć do ICOK i poproś o włączenie. Albo weź papiery w rękę i idź do APS-u, skoro w papierach jest taka możliwość.

Kiedyś też miałem taką samą sytuację, wtedy po okresie podstawowym na Mini HD/Rodzinny HD też musiałem przesłać skan z umowy przez e-mail i włączyli mi, ale po miesiącu od włączenia Darmowego HD padły uprawnienia i żaden konsultant nie chciał mi ponowić bo według systemu nie mam aktywnego żadnego pakietu i wcisnął mi ofertę DRH6 Mini HD 6 miesięcy za 9,90, a potem Darmowy HD lub Mini HD za 16,90

Według mnie taka aktywacja Darmowego HD jest tylko nadaniem uprawnień na ten pakiet, ale w systemie nie wprowadzają aktywnego pakietu Darmowego HD

I pytanie do kolegi michall1234 czy w ICOK masz informację o aktywnej umowie na czas nieokreślony z pakietem Darmowym HD?

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w icok mam umowę na czas nieokreślony na pakiet Darmowy HD tylko to bez żadnych symboli, jak pisali tu koledzy wcześniej

 

Od dwóch lat dekoder leży sobie i czasami go podłączam i jest ciemny obraz z braku uprawnień wtedy robię reaktywacje przez icok i gra :)

 

Nigdy nie dzwoniłem na info w celu przedłużenia ważności pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...