Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że Cyfrowemu Polsatowi pakiet Darmowy HD jest nie na rękę, bo nie mają z nas nic, 0 zł dochodu :)

Ale jakoś ten pakiet trzeba było uruchomić, zapomnieli że płaciliśmy przez 6 miesięcy po 9,90 zł :)?

 

@swojadroga póki co kanały SD podmieniają HD, więc nie ma powodów do paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zrobiłem cesję prepaid z modułem CI. Darmowy HD włączony bez problemu.

Jak moduł dotrze do mnie postaram się o włączenie Mini HD za 4,99 zł. Może byc umowa na 12 - 18 miesięcy.

Pewnie będzie ciężko to dostac znając Polsat.

Cesja - zgoda wysyłanie dokumentow ze strony Polsatu trwało 2 miesiące

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel podał mi nr karty i modułu zadzwoniłem na infolinię dowiedzieć się o pakiet Darmowy HD. Był nie włączony ;)

Warunkiem cesji modułu prepaid Polsatu było włączenie pakietu Darmowego HD przez poprzedniego właściciela co uczynił.

Sprawdzałem to 4 razy na infolinii i w ICOK Polsatu i Darmowy HD jest włączony ;)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to że klient miał wcześniej umowę na powiedzmy Full ofertę w umowie miał zapisane że po umowie można aktywować darmowy hd. Nie aktywował bo dekoder juz był fta= prepaid. Konsul po rozmowie z kolegą wyzej aktywował darmowy hd bo wg umowy poprzedniej i PWU był zapis że można uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już nie ma możliwości podpisania jakiejkolwiek umowy na sprzęt własnościowy.

Są umowy ze sprzętem na własność, ale tylko umowa na 24 miesiące Rodzinny HD/Familijny HD za 19,99/39,99.

Ale po okresie podstawowym umowy nie da się włączyć Darmowego HD

@amq0

 

Mam wrażenie że CP cię nie lubi. Kolega dwa dni temu włączył poprzez ICOK właśnie pakiet Darmowy HD i nie było żadnych problemów. Wysłał wiadomość poprzez icok rano, a wieczorem już miał Darmowy HD.

 

Miał dotychczas pakiet Mini HD już na czas nieokreślony, a w umowie zapis o możliwości włączenia pakietu Darmowego HD. W wiadomości napisał tylko, że prosi o włączenie pakietu Darmowy HD i nic więcej. Nie zamieszczał też skanu ani umowy, ani skanu regulaminu i PWU.

 

Ze swojego doświadczenia wiem, że gdy będziemy na infolinii krzyczeć i straszyć UOKiK i UKE to nic nie wskuramy. Zauważyłem że gdy będziemy mili, to więcej wskóramy niż będziemy krzyczeć.

 

Więc dzwoń jeszcze raz i spróbuj bardziej uprzejmie poprosić o ponowne włączenie pakietu Darmowego HD, a gdy powiedzą że masz go włączonego to poproś o wymianę karty, lub idź do APSu wymienić cały zestaw, czyli dekoder i karta.

Ale w icok nie ma informacji że jest pakiet Darmowy HD, jest brak umowy i brak aktywnych pakietów, a na HD 3000 jest, umowa na czas nieokreślony, pakiet Darmowy HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem ciekawą odpowiedź z Cyfrowego Polsatu w sprawie zapytania o aktywację pakietu Darmowy HD na dekoderach/modułach CAM w tzw. pre-paidzie:

 

"Szanowny Panie 

Uprzejmie informujemy, że aktywacja Pakietu Darmowego HD jest możliwa dla Klientów z ofertą prepaid aktywną od grudnia 2011 r. i ofertą abonamentową dostępną od 5 czerwca 2012 r."

 

Więc jeżeli ktoś się "łapie" w tym zakresie to niech próbuje aktywować pakiet Darmowy HD i poinformuje nas o efektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mi niedawno uruchomiono pakiet Darmowy HD na module prepaid, w iCOK nie widzę informacji, że mam aktywny pakiet ten, wzmianka o tym, że mam aktywny pakiet Darmowy HD jest w płatnościach.

 

To stary sprzęt który był zakupiony na własność po latach został aktywowany na prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stary sprzęt który był zakupiony w roku 2007-2008 roku na własność, po zakupie do tego roku nie byl aktywowany po latach został aktywwoany z miesiecznym okresm promocji i przeszedł na prepoid.Pierwotnie to był dekoder Samsung hd z bardzo starym oprogramowaniem o którym informowałem na forum wymieniony na moduł. Na którym aktywowany jest darmowy hd.

Edytowane przez markopolo1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeża odpowiedź z CP w sprawie aktywacji pakietu Darmowy HD:

 

"Szanowny Panie 

Uprzejmie informujemy, że od grudnia 2011 r. do wybranych ofert dołączane były Promocyjne warunki sprzedaży dekodera, które umożliwiały aktywację Pakietu Darmowego HD po zakończeniu trwania okresu promocyjnego. 

Jednocześnie wyjaśniamy, że w przypadku Umów Abonamentowych możliwość uruchomienia Pakietu Darmowego HD wynika z Promocyjnych Warunków Umowy." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...