Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie zaniosłeś do APSu, czy wysłałeś listem poleconym? Jeśli zaniosłeś do APSu to zeskanuj potwierdzenie jakie dostałeś w APSie, a jeśli wysłałeś pocztą to jak wróci do Ciebie potwierdzenie odbioru to je też zeskanuj i do nich wyślij jako załącznik w mailu.

Z pewnością powinno to przyśpieszyć odpowiedź na reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zostanie. Szkoda, że brak w Darmowym HD stacji Fokus TV oraz TVN 7, który być może się pojawi, jak wyłączą wersję SD tej stacji.

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie i nieczytelnie. Wyjątkowo poprawiono pisownię w poście. Posty pisane w sposób niechlujny będą wylatywały do Kosza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już nie działa w Darmowym to Metro, działało do wczoraj do wieczora, teraz "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie".

A co do TVN 7 HD to dowiedziałem się od konsultanta że prawdopodobnie nie będzie TVN 7 HD w Darmowym, a szkoda też że nie dali do Darmowego Fokusa i 8 TV, ja z DVB-T, mam tylko MUX 3, sygnał pozostałych MUX-ów do mnie nie dochodzi i straciłem Fokusa i 8 TV.

Mam nadzieję że TVP ABC będzie w Darmowym jak się pojawi w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amq0 mam 5 dekoderów/modułów z aktywnym pakietem Darmowy HD, na wszystkich odbieram kanał Metro.

Właśnie z ciekawości włączyłem jeden z nich i działa... Nie wiem z czego to wynika, ale zauważyłem, że zawsze robisz zamieszanie, że jakiś kanał tobie nie działa a wszyscy inni go odbierają bez problemu...

TVN 7 HD zamiast TVN 7 to dobra wola CP czy go nam udostępni.

 

Na TVP ABC w Darmowym HD nie licz, nawet nie wiem czy będzie od Mini HD.....

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie METRO dalej swieci.
Co do TVN7 HD to miejmy nadzieje ze bedzie jak z TTV. TVN7 byl na liscie gwarantowanych w pakiecie Darmowy HD wiec zobaczymy jak wylacza sygnal SD. Konsultanci nie sa zorientowani co w trawie piszczy z tego co zauwazylem.


Z tym TVP ABC to szkoda jak by nie wrzucili, jest dostepny bezplatnie w NTC, a w Darmowym HD nie ma zadnego kanalu dla dzieci. Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVN7 HD to miejmy nadzieje ze bedzie jak z TTV. TVN7 byl na liscie gwarantowanych w pakiecie Darmowy HD wiec zobaczymy jak wylacza sygnal SD. Konsultanci nie sa zorientowani co w trawie piszczy z tego co zauwazylem.

Z tym TVP ABC to szkoda jak by nie wrzucili, jest dostepny bezplatnie w NTC, a w Darmowym HD nie ma zadnego kanalu dla dzieci.

 

Ale zauważ że TVN 7 w HD już dawno jest w CP i nie ma go w Darmowym HD, a TTV HD jak tylko się pojawił w CP to od razu w Darmowym HD i zapomniałeś tu wspomnieć o TV Puls HD, który także od początku działa w Darmowym HD, nawet jak nie był dostępny na oficjalnej liście.

A z tym TVP ABC to szkoda dla osób, do których nie dochodzi sygnał MUX 1.

 

Kanały 8TV, Fokus TV i Stopklatka też masz w NTC, a w CP są dostępne dopiero od pakietu Mini HD.

Zapomniałeś wspomnieć o TVP Rozrywka, który jest w DVB-T, a w CP dostępny od Mini HD, a gwarantowany od Familijnego Max HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ABC bedzie dostepny od pakietu Mini HD. Wycofuja Polsat Sport News, a w jego miejsce bedzie Super Polsat. Tylko dlaczego on bedzie dostepny od Mini HD, skoro byl gwarantowany w Darmowym? PSNews HD bedzie od Familijny Max HD. To jest jakis zart.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto, abyśmy wszyscy napisali do Cyfrowego Polsatu taką informację:

"Witam jak wiadomo kanał Polsat Sport News będzie zastąpiony kanałem Super Polsat. Pragnę zaznaczyć, że Polsat Sport News był gwarantowany do odbioru od pakietu Darmowy HD, a kanał który chcecie włączyć w jego miejsce czyli Super Polsat ma być dostępny od pakietu Mini HD. Czy to według was sprawiedliwe posunięcie?

Nie możecie zmienić zdania i udostępnić ten kanał dla abonentów również pakietu Darmowy HD? Myślę, że było by to sprawiedliwe posunięcie.

Czy można liczyć na takie załatwienie sprawy?"


Co o tym myślicie? Może się zreflektują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak ich boli ten pakiet to po co go wprowadzali?

 

 

Chcieli ugryźć kawałek tortu jak wchodziła naziemna cyfrowa telewizja w Polsce. Gro ludzi miało anteny satelitarne - rezygnowało z umów na abonament na rzecz darmowej naziemnej. Liczyli, że klienci, którzy zamiast montować anteny naziemne DVB-T, skorzystają z promocji z satelity na pakiet Darmowy HD, a później przejdą na wyższe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ten pakiet miał być alternatywą dla DVB-T, w nim były wszystkie kanały, które były też w DVB-T, a potem były dołączane do niego kolejne kanały np. TVP Warszawa i później TV Puls po zakodowaniu, później przestali dołączać nowe kanały do Darmowego, np. nie dołączyli TVP Rozrywka, który jest w DVB-T i Stopklatki, który też jest w DVB-T, po zakodowaniu nie dołączyli Fokusa i 8 TV i nie dołączyli nowych kanałów z MUX 8 Zoom TV i Metro, który oficjalnie jest od Mini HD

 

Może warto, abyśmy wszyscy napisali do Cyfrowego Polsatu taką informację:

"Witam jak wiadomo kanał Polsat Sport News będzie zastąpiony kanałem Super Polsat. Pragnę zaznaczyć, że Polsat Sport News był gwarantowany do odbioru od pakietu Darmowy HD, a kanał który chcecie włączyć w jego miejsce czyli Super Polsat ma być dostępny od pakietu Mini HD. Czy to według was sprawiedliwe posunięcie?

Nie możecie zmienić zdania i udostępnić ten kanał dla abonentów również pakietu Darmowy HD? Myślę, że było by to sprawiedliwe posunięcie.

Czy można liczyć na takie załatwienie sprawy?"


Co o tym myślicie? Może się zreflektują?

Ja już pisałem podobną informację do nich czy sprawiedliwe jest to że kanały dostępne w DVB-T, nie są dostępne w Darmowym HD i dostałem odpowiedź taką jak przedtem po tymczasowym zakodowaniu TVP INFO, że nie rozszerzają Darmowego HD o nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...