Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam do wyboru Darmowego HD, ale przy tym kiedy nie ma wpłaty na Rodzinny HD to działa Darmowy HD i wyświetla brak aktywnego pakietu, a jak opłacę Rodzinny HD to wtedy aktywuje mi się ten pakiet z nowym okresem rozliczeniowym i wyświetla się w szczegółach Dane Umowy i pakiety telewizyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem tą umowę i potem poprosiłem o włączenie Darmowego HD (W umowie jest zapis informujący o tej możliwości) , ale po włączeniu Darmowego HD dane tej umowy ponownie pojawiły się w icok, wtedy z ciekawości wpłaciłem 19,90 i na początek nowego okresu rozliczeniowego włączył się Rodzinny HD, a po upływie miesiąca wrócił Darmowy HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat na stronie CP mówi wyraźnie:

 

Bez dodatkowych opłat" promocja w okresie od 1.12.2016 do 6.01.2017 dla Abonentów Cyfrowego Polsatu nieposiadających w pakiecie kanałów objętych promocją, "nawet 28 kanałów" oraz "programy w prezencie" dostępne dla Abonentów Pakietu Mini HD. Liczba kanałów dostępnych w promocji uzależniona od posiadanego pakietu. Materiały VOD dostępne w aplikacji Cyfrowy Polsat GO na dekoderach MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 5500s, HD 6000, PVR HD 7000 oraz EVOBOX PVR. Abonenci z aktywną opcją ON THE GO mogą oglądać kanały oraz VOD również na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Korzystanie z serwisu Cyfrowy Polsat GO wymaga połączenia o minimalnej przepustowości 2Mb/s lub 3G. Opłata za transmisję danych zgodnie z cennikiem Państwa operatora usługi Internet. Szczegóły w "Regulaminie świadczenia usług w serwisie Cyfrowy Polsat GO" dostępnym na www.cyfrowypolsat.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem tą umowę i potem poprosiłem o włączenie Darmowego HD (W umowie jest zapis informujący o tej możliwości) , ale po włączeniu Darmowego HD dane tej umowy ponownie pojawiły się w icok, wtedy z ciekawości wpłaciłem 19,90 i na początek nowego okresu rozliczeniowego włączył się Rodzinny HD, a po upływie miesiąca wrócił Darmowy HD

 

Jakiegoś buga masz w tym kontrakcie. Stąd (jak już pisałem wcześniej) mogą być problemy z dostępnością niektórych kanałów z Darmowego HD u Ciebie. Normalnie to powinno wyglądać tak:

 

darmowy.png

 

edit:

I Warunki umowy/kontraktu:

darmowy2.png

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma alternatywy dla Pakietu Darmowego HD, nie wiem jak to się procentowo kształtuje i jaka część populacji Polski ma dostęp do dvbt, u mnie np. odbiór słaby, przechodziłem przez cudowanie z antenami, dekoderami z różnorodnymi (czułość - większa lub mniejsza) głowicami, wszystko to na nic, najstabilniej jest ze satelity.

 

Z drugiej strony nie dziwię sie Polsatowi, że tak sytuacja wygląda, pewnie sporo osób co mają MiniHD, przeszłoby na Darmowy HD, a to by było nieopłacalne z punktu widzenia Posatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...