Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ten wykaz już jest nieaktualny, a w Darmowym HD nie ma Stopklatki i TVP Rozrywka, TVP3 jest i TV Puls też jest, a z kanałów HD są TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, Polsat HD, TVN HD, a od konsultanta się dowiedziałem że w przypadku wyłączenia TVN 7 SD nie będzie wersji HD w tym pakiecie, oprócz tego jeszcze działa w Darmowym HD TV4 HD, ale oficjalnie tego kanału nie ma w tym pakiecie.

 

A przy okazji nie mogę włączyć tego Darmowego HD mimo zapisu w umowie który informuje o tej możliwości, na infolinii konsultant mi wmawia że nie ma możliwości, a jak wyślę na e-mail skan umowy to dostaję odpowiedź że w tej sprawie należy skontaktować się z konsultantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

A ja odnośnie tego pakietu mam takie pytanie z ciekawości. Czy jest w tym pakiecie Stopklatka TV, TVP3, TVP Rozrywka, TV Puls i jak wygląda na chwilę obecną ilość kanałów w High Definition?

 

Sugerowałbym się posiłkować naszym WYKAZEM.

 

 

 

 

A przy okazji nie mogę włączyć tego Darmowego HD mimo zapisu w umowie który informuje o tej możliwości, na infolinii konsultant mi wmawia że nie ma możliwości, a jak wyślę na e-mail skan umowy to dostaję odpowiedź że w tej sprawie należy skontaktować się z konsultantem

 

@amq0 z całym szacunkiem ale "klepiesz" w kółko jedno i to samo, weź złóż reklamację załączając do niej skan umowy lub PWU uprawniającego cię do włączenia pakietu Darmowy HD.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti na tej stronie byłem akurat i od razu widać, że nie jest aktualizowana, bo w tej chwili Echostarów już się nie sprzedaje, bo by żadnego kanału nie odbierały.

 

Dzięki @amq0 i @Burito za te listy kanałów. Właśnie się zastanawiałem, czy te kanały są dostępne, bo chyba nadawcy nie pobierają opłat od operatorów za kanały, które są dostępne bezpłatnie w NTC. Dziwne właśnie, że nie dali Stopklatki, czy Rozrywki, bo nie są prawdopodobnie obciążeni opłatami za te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dali Stopklatki i Rozrywki bo te kanały zostały uruchomione kiedy już CP skończył oferty z Darmowym HD i nie dodaje już nowych kanałów do tego pakietu.

 

@amq0 z całym szacunkiem ale "klepiesz" w kółko jedno i to samo, weź złóż reklamację załączając do niej skan umowy lub PWU uprawniającego cię do włączenia pakietu Darmowy HD.

Właśnie na moją reklamację ze skanem umowy dostaję taką odpowiedź że w tej sprawie prosimy skontaktować się z infolinią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti na tej stronie byłem akurat i od razu widać, że nie jest aktualizowana, bo w tej chwili Echostarów już się nie sprzedaje, bo by żadnego kanału nie odbierały.

To prawda że nie sprzedaje się Echostarów, ale część Echostarów odbierałaby kanały np. Echostar HD DSB7100, Echostar HD DSB7200, Echostar HDS400E

Rozumiem. Poniekąd szkoda, że CP zrezygnował z tego pakietu, bo w pewnym symbolicznym znaczeniu nawiązywał on do początków platformy. Na początku byli całkowicie bezpłatni, a wprowadzając w 2012 Pakiet Darmowy HD częściowo wrócili do korzeni.

Ostatecznie CP zrezygnował z tego pakietu wtedy kiedy podniósł ceny pakietów o 9 groszy, np. ja wziąłem ofertę elastyczną Rodzinny HD/Familijny HD za 19,90/39,90 z modułem CI+ na własność i mam w umowie że po okresie podstawowym można zmienić pakiet na Darmowy HD, ale w umowach z cenami np. 19,99/39,99 już nie ma tego zapisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się te Echostary by odbierały bo mają DVB-S2, ale ten który był akurat podany na stronie operatora, nie dałby rady.

Niektórzy, którzy zakupili ten Echostar mogą czuć się zawiedzeni lub nawet oszukani, bo zapłacili pieniądze wierząc, że ta oferta będzie za darmo na zawsze. Oni tą ofertę stracili i nie mają możliwości nawet po zakupie kolejnego dekodera powrotu do niej bo ona już nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dali Stopklatki i Rozrywki bo te kanały zostały uruchomione kiedy już CP skończył oferty z Darmowym HD i nie dodaje już nowych kanałów do tego pakietu.

 

Właśnie na moją reklamację ze skanem umowy dostaję taką odpowiedź że w tej sprawie prosimy skontaktować się z infolinią

 

Albo opisujesz swoją nieszczęsną sprawę z cesją, albo Ty nie potrafisz pisać reklamacji i załatwić sprawy, którą wszyscy załatwiają od ręki. I nie jest to zaproszenie do dyskusji, tylko sam przemyśl  w ciszy i samotności dlaczego tylko Ty masz problem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dali Stopklatki i Rozrywki bo te kanały zostały uruchomione kiedy już CP skończył oferty z Darmowym HD i nie dodaje już nowych kanałów do tego pakietu.

 

Właśnie na moją reklamację ze skanem umowy dostaję taką odpowiedź że w tej sprawie prosimy skontaktować się z infolinią

 

To skontaktuj się z infolinią a jak tam też zaczną marudzić to złóż kolejną reklamację, że jesteś wprowadzany w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się te Echostary by odbierały bo mają DVB-S2, ale ten który był akurat podany na stronie operatora, nie dałby rady.

Niektórzy, którzy zakupili ten Echostar mogą czuć się zawiedzeni lub nawet oszukani, bo zapłacili pieniądze wierząc, że ta oferta będzie za darmo na zawsze. Oni tą ofertę stracili i nie mają możliwości nawet po zakupie kolejnego dekodera powrotu do niej bo ona już nie istnieje.

Ci, którzy zakupili ten Echostar, mogli go za darmo wymienić na inny, który ma DVB-S2. CP ogłaszał wymianę tunerów DVB-S na DVB-S2.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od któregoś czerwca (nie wiem czy to nie od Euro) można znowu aktywować Darmowy HD na dekoderach własnościowych. Trafiłem z telefonem na infolinię kilka tygodni potem jak ta możliwość wróciła (w połowie lipca?). Uprawnienia zostały mi nadane, ale dopiero dziś podpiąłem dekoder do anteny, ponowiłem uprawnienia w ICOK i śmiga. Konsultantka potwierdziła konieczność reaktywacji co pół roku.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu zawierający treści o charakterze ogłoszeniowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Darmowy HD jest od nowa? Masz chociaż Stopklatkę?

A i mam pytanie: nie można już wymieniać dekoderów?

Teraz także powinni Ci wymienić dekoder SD na HD. Kiedyś kiedy była akcja wymiany dekoderów SD--->HD to wymieniali też nieaktywne dekodery tzn. z FTA. Jak będzie teraz to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Darmowy HD jest od nowa? Masz chociaż Stopklatkę?

 

No jest Darmowy HD, oglądam właśnie, bo dekoder z kablówki padł.

Stopklatki nie ma. Nie ma też TVN7 i TVP Rozrywka. Mogliby się tu bardziej postarać, skoro chcieli dać alternatywę dla NTC...

Zwłaszcza, że jest TVP HD, który wszędzie indziej jest w opcji płatnej.

Edytowane przez Rafnov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoderów FTA nigdy nie można było wymienić! Ewentualne wymiany dekodera ze statusem FTA, wynikały z błędu pracownika APS-u! Wymieniać można było dekodery mające wykupiony pakiet lub aktywny pakiet Darmowy HD. Temat też jest o pakiecie Darmowym HD, a nie o wymianie dekoderów o statusie FTA - tak dla jasności.

Nadal można wymieniać dekodery SD z aktywnym pakietem na dekodery HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...