Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj wieczorem zamówiłem przez stronę internetową tuner DVBT za 1 zł na własność, umowa 24 msc., 2 pierwsze gratisowe, następne 1 zł. Dzisiaj odebrałem telefon z potwierdzeniem zamówienia. Pani wypytywała się o wszystko to co napisałem w formularzu na stronie łącznie z adresem usługi. Więc może to tu jest weryfikacja dostępu do usługi TV mobilnej. Jestem abonentem CP od dawna, mam 3 usługi powiązane SmartDomem. Pani zapytała o te usługi więc chyba coś jest na rzeczy. Powiedziała jeszcze, że abonament 1 zł obowiązuje w czasie trwania jakiejkolwiek umowy z CP lub Plus. 

Teraz czekam na kuriera. Usługa będzie dostępna do 14 dni od podpisania umowy.

Pozdrawiam. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł kurier z dekoderem i dokumentami. Z dekoderem wszystko OK. Cena 1 zł. Natomiast z umową jakieś jaja. W punkcie dotyczącym opłat "stoi" 2 msc. gratis a potem 14,99 zł. Dopiero w regulaminie, w paragrafie 5 jest informacja o promocji na pakiet ekstra za 1 zł. Nie wiem co o tym myśleć. Wysłałem maila z pytaniem prze ICOK i czekam na odpowiedź. Dodam tylko, że warunki umowy były uzgodnione z konsultantem, tak jak na stronie CP. Czeka na odpowiedź a jeśli jest coś nie tak to odeślę sprzęt wraz z umową.

SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umawiasz się na TV Mobilną za 1zł bezwarunkowo. 1zł jest pod warunkiem posiadania usługi uprawniającej do dodatkowego rabatu na tą usługę. Normalna cena na czas określony wynosi 14,99zł i taka Cię będzie obowiązywała po rozwiązaniu umowy uprawniającej do dodatkowego rabatu na TV Mobilną. Dopóki masz umowę uprawniającą, będziesz miał opłatę 1zł. Wszystko jest w jak najlepszym porządku w umowie. BTW. Taki sam zapis jest we wszystkich umowach smartDOM. Chodzi o to, że masz być świadomy ceny przed rabatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. We wspomnianym paragrafie umowy jest to wyjaśnione tylko nie wiedziałem czy to mnie dotyczy. Nie zrozumiałem tych definicji okresu podstawowego, promocyjnego i powiązania promocji na pakiet ekstra. Jest też w umowie taka tabelka która to powinna wyjaśnić. Ja ja nie za bardzo zrozumiałem i stąd moje wątpliwości. Ale jeśli wszystko OK to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy Polsat udostępni kiedykolwiek moduły do odkodowania swojego muxa. Ilość widzów znacznie by wzrosła,nie każdy chce mieć wątpliwej urody dodatkowe pudełko i kilka pilotów. Wszystkie nowe i nieco starsze TV mają wejście na moduł CAM. Wszystkie nowe i nieco starsze TV mają wbudowany tuner DVB T/MPEG-4. Więc na co czekają ??  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiedział dyrektor w 2012 roku w dzisiejszym czasie nie ma znaczenia.Świat i technologie się zmieniają.

Prawdziwym powodem nie wprowadzenia modułów może być znikome zainteresowanie ofertą i brakiem szerokiego nacisku klientów na wprowadzenie modułów CAM. A swoją drogą ciekawe ilu jest abonentów/użytkowników MUXA 4 w kraju ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tv Samsung pokazuje jakość 100% natomiast na tym dekoderze mam lekko ponad 80% na tej samej instalacji antenowej. Przekładając wtyczkę do dekodera, czyli nie zmieniam żadnego elementu instalacji antenowej.

Może on tak ma z czułością głowicy.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nadajnika masz kawałek drogi, jedynie pomoże ustawienie anteny na polaryzację pionową, parę postów wstecz już ktoś je pytał o odbiór z tej okolicy.

Witam

Antenę mam ustawioną prawidłowo.Gdy podpinam bezpośrednio pod telewizor to na tym muxie sygnał mam ok.92-95%.A po podpięciu pod dekoder .sygnał 0%

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...