Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W większości telefonów / tabletów MT-5000 nie zapisuje tych kanałów, przez co nie ma odbioru. Jak weźmiesz na umowę to płacisz 1 złoty, i do 7 dni możesz go oddać. Zakup nowego w APS niedawno wiązał się z kwotą 199 złotych, ale jak jest teraz to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jaka jest jakość kanałów telewizji mobilnej to wiadomo: za dobrze nie jest. Do tej pory oglądałem tę usługę na dekoderze HD210 na telewizorach LCD Philips 22 cale i Samsung 31 cali. Było tak sobie ale akceptowalnie. Sprawdziłem jakość na 43 calowym Sony Bravia KDL43W809C. Spodziewałem się masakry ale było podobnie jak na mniejszych rozmiarach. Da się oglądać, chociaż wydaje mi się, że pikselozę niwelują różne systemy poprawy jakości obrazu w samym telewizorze. Jak na moje oko pikseloza jest wygładzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Czy nastąpiły jakieś zmiany w regulaminie lub umowie dot. tvmobilna? Jak podpisywałem umowę, w okresie promocyjnym (jeśli będę użytkownikiem SD)
za pakiet extra płacę 1 zł. Przez 2 msc. było ok. Aż tu nagle w icok pojawiła się płatność za 5 okres rozliczeniowy 14,99 zł. Jakieś pomysły co się stało?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja również witam. Nie sugeruj się icokiem. Mam identyczną sytuację, pomimo że opłaciłem ten pakiet na cały okres umowy. Tobie też to swoją drogą polecam, zapłać raz i nie będziesz mieć problemów potem. Wszystko będzie cacy, a co w icok będzie świeciło - nieważne. Za pierwszym razem nie ogarnąłem tego. Miałem dekoder T-HD 1000 i miałem płacić 14,90, a płaciłem 19,90 bo tak pokazywał icok oraz takie miałem informacje co do płatności zasięgnięte u źródła. Oczywiście okazało się, że pakiet jest tak naprawdę tańszy i w ogóle warunki są inne, ale to po prostu icok zrobił mnie w jajo :P Potem miałem przez to tylko mnóstwo niewykorzystanych środków i opłacenie aż do momentu gdy zmieniłem dekoder na T-HD 210. Dlatego nie ma co się tym przejmować.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Uspokoiłeś mnie. Może to całe zamieszanie związane jest z wypowiedzeniami wysyłanymi z powodu wycofania kanału z oferty i podpisywaniem nowych umów. Czekam na mecz piłkarzy ręcznych i coś mnie podkusiło poszperać w Polsacie. Tak więc jeszcze raz dziękuję i Polska Gola. Z poważaniem.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie kanału z mobilnej tylko z głównej oferty Cyfrowego Polsatu (jakieś "[beep]icie" - nie obrażając nikogo).

Z poważaniem.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Usunięto również fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy nastąpiły jakieś zmiany w regulaminie lub umowie dot. tvmobilna? Jak podpisywałem umowę, w okresie promocyjnym (jeśli będę użytkownikiem SD)

za pakiet extra płacę 1 zł. Przez 2 msc. było ok. Aż tu nagle w icok pojawiła się płatność za 5 okres rozliczeniowy 14,99 zł. Jakieś pomysły co się stało?

Pozdrawiam.

 

Masz ofertę SmartDom czy telewizja mobilna w pakiecie jest dodatkowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilna jest oddzielnie ale jako posiadacz umowy na tv i internat związanej programem SD dostałem dekoder dvb-t za 1 zł na własność oraz pakiet ekstra za 1 zł (cena promocyjna, bo normalnie 14,99 zł) na czas trwania mojej umowy w SD. Umowa na 2 lata. Wszystko się wyjaśniło. Napisałem maila przez icok i już na drugi dzień otrzymałem odpowiedź, że obowiązują mnie postanowienia umowy czyli 1 zł. Z poważaniem SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ta umowa z automatu się przedłuży na czas określony 12 miesięcy. Jeśli chcesz mieć dalej Smartdom musisz podpisać nową umowę. Jeśli masz odbiornik T-HD210 wypowiedź obecną umowę i podpisz nową na 24 miesięcy gdzie 2 miesiące będą darmowe. Abonament w ramach SmartDom to 5 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jestem przerażony w jaki sposób jest realizowany dosył TV Mobilnej, przynajmniej w Warszawie. Odbieram sygnał prawdopodobnie z Pałacu Kultury i Nauki. Trochę deszczu, trochę wiatru i tnie okrutnie. Jednocześnie telewizja satelitarna na mojej 90-tce działa bez problemu. Czym zatem dosyła sygnał CP? Bo cóż może być wiecznym problemem z odbiorem TV Mobilnej przy niekorzystnych warunkach ale nie na tyle skrajnych by były problemy z odbiorem? Chyba kiwającą się na wietrze 60-tką bo gdy jest słonecznie a wieje to też obraz rwie. Tak samo jest u mnie w domu, tak samo jest w pracy więc nie jest to problem instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja trwa od zawsze kiedy mam TV Mobilną, czyli ponad 2 lata. Dziś przycinki obserwowałem od 5:00 do 10:00, później do 12:00 było już ok ale i wiatr osłabł. Masz rację, że trwa modernizacja ale ja to łączę z warunkami atmosferycznymi. Niekiedy zaczyna rwać nawet przy słonecznej pogodzie ale wtedy może brak synchronizacji się odzywać bo nadajników w Warszawie i okolicach pracujących na tej samej częstotliwości jest 5. Stabilność tej usługi jest fatalna. Sytuacja obserwowana na dwóch dekoderach podłączonych do trzech różnych instalacji. Bezpośrednia widoczność PKiN.

 

Zgłaszanie na infolinii jest bezcelowe bo ciągle odpowiedź o antenie w obu polaryzacjach. Tylko raz przyznali rację, że była awaria, ale wtedy nie rwało obrazu a w ogóle nic nie było przez kilka godzin.

 

Pytanie tylko: czy tak jest tylko w Warszawie czy w innych lokalizacjach też? Niekiedy przez miesiąc jest dobrze a później przez tydzień nie idzie oglądać.

Edytowane przez jarek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też były zaniki sygnału, ale pojedyncze, więc jakoś dało się oglądać. Ewidentnie przyczyną była pogoda. Dodatkowo mam wrażenie, że gdy zanika sygnał z dosyłu to wyłącza się nadajnik, bo jak wytłumaczyć inaczej spadek sygnału do zera, jeśli chwilę wcześniej jest prawie cały pasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...