Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W linku niestety powodów nie ma, a byłbym ciekaw, czy skończyła się jakaś umowa, czy to widzimisię CP


Przeskanowałem raz jeszcze kanały, na kanale radiowym numer 2 w miejscu Moje Polskie Radio pojawił się TEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że ktoś już poruszył temat kontynuowania/wypowiedzenia umowy na TV mobilną. Ja mam, ze względu na udział w SD, Pakiet Extra w cenie 1 zł w całym okresie podstawowym. Teraz umowa się kończy (kwiecień), dalej jestem w SD, nigdzie na stronie CP nie mogę odszukać informacji o TV mobilnej.

Czy zagląda tu ktoś z CP? Jakie są możliwości kontynuowania umowy?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie rok jestem w umowie na czas nieokreślony i nadal złotówka miesięcznie.

Tak więc nie zmieniaj nic, a pozostaniesz na dotychczasowych warunkach.

Dodatkowo w ramach SmartDom w parze mam Rodzinny HD podpisany na 14,90.

Po wypowiedzeniu przedłużyłem po 4,99 w umowie 24/3.

Łącznie 5,99 miesięcznie i nic nie będę zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdą nową wersją strony internetowej Cyfrowego Polsatu informacje na temat TV Mobilnej chowane są głębiej. Teraz można je znaleźć tu:

 

di-KH7M.jpg

 

Zauważyłem przy okazji ciekawą rzecz, gdy wszedłem w powieszony na stronie cennik sprzętu TV Mobilnej (dekodery). Kilkanaście miesięcy temu (czerwiec 2016) w punkcie CP kupiłem za gotówkę bez umowy dekoder T-HD 210 za chyba 129 zł. Dostałem też Pakiet Ekstra na 3 m-ce gratis. Teraz patrzę na ten cennik:

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/cennik-sprzetu-tv-mobilna.pdf

 

, który jest niby ważny od grudnia 2014 roku i wynika z niego, że teraz dekoder taki kosztuje 230 zł. Nic z tego nie rozumiem. Wygląda jednak na to, że podniesiono opłaty za sprzęt.

 

Poza tym patrzę na przykładowe regulaminy i widzę, że nie zostały zaktualizowane pod kątem listy kanałów, np. ten:

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/cennik-dla-uzytkownikow-tv-mobilna.pdf

 

W zawartości Pakietu Ekstra wciąż widać nieistniejące od dawna Radio Bajka oraz kanał Moje Polskie Radio

 

Polsat w przepiękny sposób zablokował cały multipleks. Teraz robi wszystko, aby z opcji tej korzystało jak najmniej osób, gdyż TV Satelitarna kosztuje więcej.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dekoder na własność za 1 zł. Chyba T-HD 200. Ale to dzięki udziałowi w SD. Jeśli dobrze pamiętam była też opcja zakupu za 149 zł, dla nowych klientów (którzy nie posiadali jeszcze innych umów z CP) jak i możliwość dzierżawy.

Zrobię tak, jak piszecie. Co prawda rzadko korzystam z usługi ale za 1 zł to się opyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

149 zł jeśli mnie pamięć nie myli kosztuje T-HD 1000, zawiera pół roku gratis Pakiet Ekstra. Usługa została uśpiona, co widać wyraźnie, oferta jakaś jest, bo musi być, gdyż w myśl przepisów muszą jakoś wykorzystywać swój multipleks. Od początku nie został rozwiązany choćby problem z uprawnieniami (status Irdeto), co powoduje notoryczne problemy z dostępem do kanałów, przez co w skrajnych przypadkach - jeśli nie pomoże oczekiwanie po kilkadziesiąt sekund - trzeba ponawiać uprawnienia (przez telefoniczny kontakt z Obsługą Klienta lub iCOK). Że o złym formacie nadawania TVP Seriale i Kino Polska nie wspomnę (BOK problemu nie widzi)...

 

Szkoda, że tak jest traktowana ta usługa, która miała spory potencjał. To naprawdę ciekawa alternatywa dla staczającej się oferty bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując tę dyskusję: https://forum.satkurier.pl/topic/8764-mux-iv-tv-mobilna/page-50?do=findComment&comment=1340254

 

Nie ma co liczyć raczej ani na nowe dekodery, ani tym bardziej na nowe moduły. Oferta została uśpiona. Dobrze, że chociaż nie pogarszają tej oferty np. rezygnując z promocji (np. 50% zniżki za wpłatę za rok z góry). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwala znaczek SD, który dodali obok loga Comedy Central zakrywając znaczek HD. Wygląda to okropnie i nieprofesjonalnie. Już wolałbym, żeby dodali odpowiednią adnotację w EPG pod opisem każdego serialu. Coś takiego, że kanał jest nadawany w standardowej rozdzielczości mimo, iż logo mówi inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jeszcze gorzej będzie to wyglądało w przypadku kanału Comedy Central Family. Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że ten kanał w wersji SD również zniknie z satelity. Dobrze kojarzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem dekodera 210 około miesiąca. Stracił uprawnienia i nie mogę go teraz podnieść. Sygnał jest OK, wznawiam uprawnienia przez ICOK i nic się nie dzieje. Operację ponawiałem trzykrotnie. Lokalizacja Warszawa. Ma ktoś podobny problem? Piszę zanim zadzwonię na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowienie sygnału może potrwać do 3 godzin chyba. Trzeba włączyć kanał kodowany, zostawić na nim i ponowić uprawnienia, a następnie czekać. Z doświadczenia wiem, że ponowienie sygnału na infolinii działa szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robiłem tak jak trzeba, za każdym razem czekałem na kanale z pakietu Extra 3 godziny, aż wyłączył się dekoder. Przyjechałem do rodziców, którzy też mają TV Mobilną i także korzystają z nadajników w Warszawie. Dekoder stracił uprawnienia i ponowienie na infolinii nic nie dało. To może wskazywać na awarię na warszawskich nadajnikach. Składam reklamację. Czy ktoś także ma podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram z nadajników w Ostródzie (warmińsko-mazurskie), tu wszystko działa, właśnie oglądam Polsat Sport Extra. Rozumiem, że płatności OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, ponowili uprawnienia i każą czekać do 22:00. Czekam ale uprawnień nadal brak. Coś jest nie tak po stronie CP ale muszę doczekać do 22:00 bo nikt nie będzie chciał ze mną i tak na infolinii gadać.

Edytowane przez jarek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...