Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej te kodowane zostaną usunięte i zastąpione innymi gniota i Polsatu i Winnicki mógłby się załapać z Filmaxem lub Gold tv lub power tv, tele 5 jeśli chciałby zostać musiałaby w podskokach do KRRiT o polską koncesję i Stars tv  też mógł by się załapać Red carpet też o czywiście EWTN Polska a nie zapomnijmy telewizji republika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że by to rostrzygnęli w inny sposób, jakoś na lokalnych MUXach nadają kanały na podstawie rejestru programów rozprowadzanych, a aktualne kanały MUX 4 - też zazwyczaj mają koncesje satelitarne lub kablowe

No i sprawa wyjaśniona. 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/polsat-box-cyfrowy-polsat-tv-mobilna-mux-4-wydarzenia-24-naziemna-telewizja-cyfrowa

Oby zostały radiowe tylko rozkodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że oferta składa się głównie z kanałów, które są płatne nie tylko w TV Mobilnej, więc nawet gdyby Polsat dostał pozwolenie na odkodowanie MUX IV, to musiałby wymienić prawie wszystkie kanały na darmowe, bo inaczej pojawiłyby się sprzeciwy operatorów, którzy obecnie muszą płacić za kanały z obecnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, torre24 napisał:

Podniesienie jakości do HD, wprowadzenie CAM, przyzwoita cena - ja bym się skusił dla samych Polsatów Sport.

Ja również z zaznaczeniem że jeśli ktoś płaci abonament za tv-sat miałby również dostęp do oferty dvb-t2 Polsat Box.

@dvbtowiec to też żaden sukces. Mam dostęp do kanałów informacyjnych a i tak ich nie oglądam. Informacje przeglądam w internecie, bo szybciej i wygodniej.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym artykułem linkowanym wyżej należy się spodziewać że MUX4 nadal będzie kodowany i na razie usługa nie będzie nikomu oferowana. To może oznaczać w praktyce  cytowane zdanie

Cytat

UKE potwierdza, że wniosek w sprawie zmian programowych przed tygodniem złożyła firma Info-TV-FM. - Zmiany są niewielkie, tak tylko powiem. Dopiero rozpoczęliśmy analizę wniosku - wyjaśnia rzecznik UKE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Zgodnie z tym artykułem linkowanym wyżej należy się spodziewać że MUX4 nadal będzie kodowany i na razie usługa nie będzie nikomu oferowana. To może oznaczać w praktyce  cytowane zdanie

 

 

Za coś takiego powinni karać albo po prostu zabierać multipleks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się dowiedzieć na pewno o sprawie wie Radio Rekord i nawet wyrażało aprobatę przez co napisałem im na jaką minę się pakują. 

W dniu 7.03.2022 o 11:12, michael112 napisał:

 

Za coś takiego powinni karać albo po prostu zabierać multipleks.

Tak ale niestety istniejemy w Polsce gdzie Polsat Box a.ka Info TV-FM ma układziki z UKE i KRRiT które de facto powinny przestrzegać prawa a więc ogłosić konkurs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie publiczne finanse że trzeba robić przetargi, prywaciarz nie musi, robi jak mu się podoba, tylko za brak kasy mogą mu zrobić kuku.

Skoro ustawodawca zmusili siłowo do zmiany standardu nadawania to niech się teraz się główkuje, gdy przyznawali koncesje na 10 lat takiego wymogu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...