Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.06.2021 o 21:52, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:


Dziękuję za sugestie. Zostaną one zweryfikowane i przesłane do odpowiedniego działu. Cały czas jednak staramy się udoskonalać naszą ofertę jak i technologię.

Czyli udoskonalono :)

 

Dzisiaj uruchomiono przekaz Polsat News HD w HEVC, a jednocześnie zakodowano (dotychczas niekodowany) Polsat News w jakości SD.

Zmiana na lepsze :)
https://dvbt2wpolsce.pl/aktualnosci/78-mux-4-polsat-news-hd-w-hevc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat po prostu boi się stwierdzić że może jest dobry w prowadzeniu platformy satelitarnej (choć też nie w pełni bo w porównaniu do konkurencji rocznie daje tyle nowych kanałów co kot napłakał) to jednak w prowadzeniu multipleksu naziemnego wypada tragicznie do tego stopnia że potencjalni odbiorcy MUX4 wiedzą że nie nadaje się do tej roli a on sam nie chce się do tego przyznać i na przykład sprzedać go Emitelowi czy na przykład Panu Winnickiemu którzy to już lepiej ogarneliby sprawę. 

 

6 godzin temu, DanielK napisał:

Czyli udoskonalono :)

 

Dzisiaj uruchomiono przekaz Polsat News HD w HEVC, a jednocześnie zakodowano (dotychczas niekodowany) Polsat News w jakości SD.

Zmiana na lepsze :)
https://dvbt2wpolsce.pl/aktualnosci/78-mux-4-polsat-news-hd-w-hevc

 

Nie powiedziałbym że to ruch na plus właśnie przez HEVC który blokuje odbiór na części odbiorników. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Poland napisał:

Cyfrowy Polsat po prostu boi się stwierdzić że może jest dobry w prowadzeniu platformy satelitarnej (choć też nie w pełni bo w porównaniu do konkurencji rocznie daje tyle nowych kanałów co kot napłakał) to jednak w prowadzeniu multipleksu naziemnego wypada tragicznie do tego stopnia że potencjalni odbiorcy MUX4 wiedzą że nie nadaje się do tej roli a on sam nie chce się do tego przyznać i na przykład sprzedać go Emitelowi czy na przykład Panu Winnickiemu którzy to już lepiej ogarneliby sprawę. 

 

Nie powiedziałbym że to ruch na plus właśnie przez HEVC który blokuje odbiór na części odbiorników. 

Poza tym zabiera miejsce pogarszając jeszcze mocniej jakość MUXa i nie wnosi nic nowego dla Abonentów TV Mobilna bo dekodery są niekompatybilne. Gdzie tu logika. Test w rozdzielczości niewiadomo jakiej. Od czego jest mix testowy w dvbt2?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostępu do MUX testowego Polsatu i odbieram tego muxa. Sprawdziłem box T-Mobile i od ostatnich zmian przestał widzieć sygnał MUX-IV do tej pory odbierał Polsat News SD. Więc dla mnie przydał się ten test, poza tym mam dekoder TV Mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2021 o 09:37, Poland napisał:

Nie powiedziałbym że to ruch na plus właśnie przez HEVC który blokuje odbiór na części odbiorników. 

Pośrednio taki chyba był cel tej zmiany, gdyż PN to nadal kanał płatny. Mają argument że testują i dlatego jest FTA dla części odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał do marca 2022. Wtedy zapewne okaże się jaki będzie kształt MUX-4.

Może wcisną nawet i 20 stacji TV z czego 10 w HD ;)

 

Poza tym te obecne dekodery pozostawię bez komentarza.

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wraz z przejściem na DVB-T2 HEVC, także Mobilna TV zaoferuje nowe dekodery i już nie będzie to tylko naziemna ale także możliwość rozszerzenia oferty po podłączeniu dekodera do internetu.

Część kanałów będzie w DVB-T2, a kto będzie zainteresowany szerszą ofertą ten będzie mógł skorzystać z pakietów dodatkowych oferowanych po podłączeniu dekodera do internetu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2021 o 10:22, Pawelgor napisał:

Posiadając dekoder  Dekoder T-HD 210 w jaki sposób wykupić np polsat sport?

Witam. Aby posiadać wspomniany przez Ciebie kanał, należy uruchomić Pakiet Ekstra oraz być w zasięgu MUX 4.  W tym celu proszę o wpłatę gotówki na konto, widoczne na umowie lub po zalogowaniu do ICOK. Po jej zaksięgowaniu pakiet zostanie uruchomiony automatycznie, w dniu zaksięgowania środków na koncie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś się spotkał z problemem że jak przywraca uprawnienia przez internetowe konto abonenta to wracają kanały kodowane ale później znikają i pisze brak uprawnień do oglądania kanału aby przedłużyć zadzwoń dopiero po przywróceniu uprawnień przez infolinię działają normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek2892 u mnie jest tak że ponowienie uprawnień z poziomu ICOK  powoduje ich odebranie 🙃 następnie po 2 godzinach mogłem je ponowić z ICOK i wtedy kilka minut i działa 😃.  Z 

 zanikiem  uprawnień jak u Ciebie jeszcze nie spotkałem się, zdarzało się to gdy dekoder był wyłączony z prądu przez kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...